bugün

trabzonspor'un transfer etmeye çalıştığı uzun boylu, gurbetçi ve bir o kadar da stoper futbolcu. milli formayı giymişliği de vardır.
hem stoper hem de ön libero oynayabilme özelliğine sahiptir. pas atmayı becerebilen bir stoper olması büyük avantaj yaratan futbolcu.
trabzonspor'un 2008-2009 sezonu icin yaptigi 2. transferi.

1. icin;

(bkz: ibrahim Öztürk)

edit: jansoldier'dan ogrendigime gore ibrahim öztürk'ten vazgecilmis. kendisi trabzonspor adina 2008-2009 sezonunun resmiyet kazanmis ilk transferi olmustur boylece.
1.92 boyunda ve bayern munih alt yapisinda yetismis bir oyuncudur. kendisini pismesi icin kiralik gonderildigi 3.lig'de turk milli takimini tercih etmesinin ardindan tekrar bayern'e geri cagrilmamistir. bir sezon sonrada trabzonspor'a transferi gerceklesmistir.

stoper ve on libero olarak gorev yapabilen bu gurbetci oyuncu, yazilanlara gorede, cok iyi sut cekmekte ve frikik gollerine imza atmis bulunmaktadir. yasi ve yeni tranfer oldugu takimi da goz onune alinirsa, 2010 dunya kupasi finallerinde turk milli takimi kadrosunda gormek cok buyuk bir supriz olmayacaktir.
fiziğini müthiş kullanabilen, hem defans hem orta saha oynayabilen genç oyuncu. hüseyin cimşir bu sene yalnız değil.
trabzonspor forması altında ilk resmi gollerini kafa ile antalyaspor ile oynanan ftk maçında atmış olan önlibero.
ersun yanal ın hüseyin çimşir li savunma anlayışından gole dönük bir önlibero ya dönmesi dileğiyle diyorum.
7-8 yaşlarındayken futbol maçlarında ortaya figüran olarak aldığımız, daha o zamandan sağlam duran bir çocuktu. 10 yaşına geldiğinde bileklerine ağırlıklar takarak kilometrelerce koşu yapıp, bacakarası çalımlar atıyordu.**
işte bayern münih altyapısında o dönemlerde top oynamaya başlamıştı da, ben de babası gibi göbekli bir esnaf olur çıkar diye düşünmüştüm. ama döndü dolaştı, profesyonel oldu, sağlam bir bonservisle de trabzonspor a geldi.
kendisiyle gurur duyuyorum; yazlık komşum olduğu, bu yaşında iyi futbol oynadığı ve attı mı tam atan bir futbolcu olduğu için.
o futbolcu müsvettesi hüseyin şimşir i de bir an önce safdışı bırakmasını diliyorum. becerebilen oynasın kardeşim!
24 mayıs 2009 eskişehir trabzospor maçında 2 gol atarak büyük bir fırsat yakalamış, eğer burnu * kalkmazsa bir fatih tekke, bir hami mandıralı, bir gökdeniz karadeniz olabilecek futbolcu. milli takımında muhtemelen ihtiyaç duyacağı niteliktedir. haydi hayırlısı
almanya munih doğumlu, daha önce Gartenstadt Trudering, bayern munih ve spvgg unterhaching takımlarında oynayan trabzonspor'un 1987 doğumlu defans oyuncusu.
en son 24 mayıs 2009 eskişehirspor trabzonspor maçı'nda 2 gol atarak takımdaki şansını iyi değerlendirmiştir.
a milli takımımızın kadrosuna alınan trabzonsporlu savunma oyuncusu.
8 ağustos 2009 sivasspor trabzonspor maçında attığı golle 2009-2010 sezonuna 2008-2009 da bıraktığı yerden devam etmiştir.
müthiş yetenekli bir türk futbolcu. attığı sert şutlarla ve sivasspora attığı mükemmel gol ile kendini ispatlamıştır.
vurdu mu öttüren oyuncu.
türkiye'nin en iyi şutör adaylarındandır.
adam olacak çocuk.
8 ağustos 2009 sivasspor trabzonspor maçında sivasspor kalesini bombardımana tutan futbolcu. bu sezon birkaç futbolcuyu öldürmesinden korkuyoruz.
defansta ve orta sahada oynayabilen trabzonsporlu genç futbolcu. her oynadığı maçta parmak ısırtmıştır herkese. geleceğin büyük yeteneği olabilecek gibi duruyor. trabzonspor'a ve türk futboluna hayırlı olması temennisiyle...
trabzonspor'da kalmamasını şiddetle önereceğim futbolcudur.
uzun boylu yakışıklı trabzonspor oyuncusudur*. şut çekme kabiliyeti vardır. iyide çeker, direkleri oynatir.

milli maç sonrası fatih terim reportajında, ceyhun neden şut çekmedi sorusuna "ben ceyhuna başka bir görev verdim" demesiyle şaşkınlık yaratmıştır.***
bugünkü kader maçımızda ilk 11 de başlayacak futbolcu. umarız bu yükün altından kalkabilir.
hamuru iyi futbolcu. üzerine eğilinirse geleceği parlak olabilir.
şuan için umut versede oynadığı mevki için milli takım oyuncusu değil, onun yerine orada oynayabilcek en az 10 milli takım oyuncu dururken üzerine o kadar sorumluluk verilerek kendisine yazık edilmiştir .
Bos yere ikinci sari karti görüp oyun disi kalmistir.
takımımızın belkide son 1 sene içindeki en önemli maçına, ligde iki tane güzel şut çekti diye 11de başlayan, gerçekten çok yetersiz bir futbolcudur.
meşhur bilek vuruşu gollerine bir yenisini eklemiştir bugün. hem de bu defa sol ayakla. ama bunu daha sık yapması lazım. böyle ağzımıza bir parmak bal çalıp kendini unutturmasın selçuk inan gibi.

(bkz: sağım öldürür solum süründürür)