bugün

entry'ler (54)

sabahın köründe tv nin sesini çok açan komşu

-sağır olan insandır.Teki arayıp elektrikleri kapatmalarını söylerim.

yılbaşına karşıyız çünkü hıristiyan değiliz

Müslümanlar Hz.isa ya inanırlar ama Hristiyanların bayramı olan yılbaşını kutlamazlar
bizim kandil ve Bayramlarımızı kullanmayan hristiyanlar gibi bizde onlaron ettkinliklerini kutlamayız. Müslüman ülkede yaşayıp müslamanlara küfür eden bu tiplerin kutlaması normaldir.

yılbaşında tercih edilebilecek mekanlar

-bencede evdir lan sadece üç dört kişi daha fazla olursa ortam kasıyor arkadaşlarınla içerek yeni yıl girmektir..

kadınların en çekici olduğu anlar

-Şampanya açarken
-Askılı giyindiği an
-bir erkeğe yavşamaya başladığı an.

tam suikast yapacakken sevgilinin araması

-Aşkım çok korkuyorum , dur lan bende çok korkuyorum baban geliyor.

yer yarılsa da içine girsem denilen anlar

-Msn de karşı cinsle hızlı bir şekilde yazışırken hain bir arkadaşın uygunsuz bir ifadenin klavye kısayolunu*,en sık kullanılan kelimelerden birisi yapması* ve ekrana bakmadan hızlı hızlı yazan şahsın* da bunu farketmeden enter a basması.

0 alacağım diye ağlayıp 95 alan kız

-Ne yaptığının farkında olmayan veya kopya çeken kızlardır. sen ne yaptıgını bilmedikten sonra 95 almıssın ne yazar demek gelir insanın içinden.

minibüsteki son yolcu psikolojisi

-gideceği yere bi an önce varmak isteyen kızdır.

gençken yapılması gereken 5o şey

ben bir kaç birşey yazayım ilk olarak
-Yolda yürüyen insanların karşısında dur ve birden sessiz film anlatmaya başla.
-Markette, market arabasına bin ve kasadan geçerken "barkodumu okur musunuz" diye sor.
-Belediye otobüsüne bindiğinde şoföre "öndeki taksiyi takip eder misin?" diye sor.

-Eline bir düdük al, yolda yürürken karşına çıkan bir yabancıya kırmızı
kart göster,oyundan çıkarma hareketi yap.

mutlu eden iki kelime

parti var.

babanın garip huyları

-yemek yiyeceği zaman ağzını şaplatması iğrenç ama bir şey söyleyemessin taş devrinde mi yaşıyoz ya.

parası olmayan adamın ben tokum demesi

-gözü doymus insandır.fazlasıyla değil azınla yetinen insandır.

trafikte bayan şöförü taciz eden adam

-trafik kadın sürücüler yüzünden bozuldu.
-sizin neyinize araba kullanmak otuRun evde işinizi çocuğunuzu ve tv keyfinizi bozmayın.

doktor hasta diyalogları

"- Göbekten çocuk yapmaya çalışmışlar: 5 yıldır çocuk olmuyor diye başvuran bir çift vardı. Göbekten çocuk yapmaya çalışıyorlarmış. Gencecik aile. Ama bu eğitim-öğretim meselesi. Çünkü anne kızına, 'sen göbekten çıktın' diye anlatıyor hep.

- Meme tümörü olup, üstüne balık bağlayıp gelen hastam vardı. Meme kanseri için geldiğini sanıyorum. Diyor ki, boğazıma bir şeyler takılıyor, acaba oradan kılçık kaçmış olabilir mi? Tümörlü memenin üstüne niye balık bağlandığını merak ediyorum. Bursa'da öyle bir gelenek varmış, yaranın üzerine özellikle alabalık bağlanırmış.

doktor hasta diyalogları

doktor jinekologtur ve kadın spiral taktırmak istemektedir. *
doktor, kadına spiralden önce yeri genişletmek için boru şeklindeki şeyi vaginasına takar. doktor, biraz beklemesini söyler ve çeker gider. kadın, onu spiral sanarak o şekilde evin yolunu tutar. 1hafta sonra;
-pardon doktor bey, kocam bu spiralden memnun kalmadı.

internetteki her kızı kötü kız sanmak

-internette kendisinin bulunma amacıyla internetteki kızın amacının aynı olduğunu sanan zihniyettir. internet artık telefon teknolojisi gibi insanlar için ayrılmaz vazgeçilmez bir unsur olmuştur. bu zihniyet, şimdi burada bir kız varsa, mutlaka kötü davranışlarda bulunuyordur..

galatasaray

-sarı kırmızı doğduk , öyle yaşıyoruz.
-avrupa'da türkiye'yi en iyi temsil etmiş olan uefa kupası ve süper kupa sahibi büyük spor klübü.

aşkım sen benim ikinci erkeğimsin

-muhtemelen bu söz erkeği biraz sarsar ikinci olamak yani.

sözlük yazarlarının tavsiyeleri

-komşu komşunun külüne muhtaçtır.her ne kadarda olsa bu sana yarın bana heabı.
-dışarı cıkarken ayağına yırtık çorap giyme eğer olurda cıkartman gerekirse ortaya hıcte guzel manzaralar cıkmayabılır
-hayata karşı insanlara karşı ağır başlı ol derim , ağır başlı olan insanlar her zaman sevilir..

yere düşürdüğü bozuk parayı almaktan utanan insan

-bu konu bana çok tanıdık geldi kızın yanında yere düşürdüğü 50 kuruş parayı almaktan aciz olan erkektir.