bugün

(bkz: baayan)
yavşaktır.
bayan şöförün sol şeritte üçüncü viteste gitmesi sonucunda çileden çıkan adamdır.
kırodur muhtemelen.
--spoiler--
adam demişsin bu orospu çocuğu çıktı kamil
--spoiler--
eger yakisikli ve arabasi iyi bir marka ise ben dahil bircok kadin sofor gocunmazlar.
bayanların nerdeyse hic olumle sonuclanacak kaza yapmamasını kıskanan amele takımı dediğimiz kırmızı ışıkta burnunu karıstıran aradada pipisini kaşıyan angut adamdır.
-trafik kadın sürücüler yüzünden bozuldu.
-sizin neyinize araba kullanmak otuRun evde işinizi çocuğunuzu ve tv keyfinizi bozmayın.
(bkz: erkek adam sonuçta edecek tabi)
Yakın bir arkadaşımın eşinin başına gelen olay. 5 yaşında ki kızıda aynı arabadaydı.

Araba takla attı.

Kazada anneye bir şey olmadı ama kızının beyin olumu gercekleşti ve 24 saat sonra da makineyi kapattılar...

Yapan kişi bulunamadı.
kaza sebebidir. ayrıca tez elden kellesi vurulması gereken adamdır.
*
-bayan
-piştt
-naber ya
-şşşş ,camı aç camı...
kadın şoförlerin türkiye'de yaşadığı büyük bir sorunudur bu sapık ruh hastası kitle. ve sayıları o kadar çok ki.
yolunu takip edersin dümdüz, adam arkadan dat dat dat. olmadı dikkat çekemediyse sollar, sağa geçer yine dat dat dat. manyak mısın kardeşim sen, kimbilir nereye yetişmeye çalışıyorum haberin var mı senin. yok efendim iflah olmaz dat dat da dat dat. çıkıp manyak mısın sen desen olayı daha da büyütecek ruh hastası, en iyisi plakasını almaktır efendim bunların, polis korkusu esmese de gürler en azından içersinde. o süre içersinde trafikteyken direksiyon elinizin altındayken yaşanılan korku telaşe de cabasıdır. topunun suyuna kibrit çöpü bu manyakların.
tacizde sınır tanımamaktır.
zaten ağır tahrik vardır.

(bkz: egzoz deliği)
(bkz: tekerlek)
(bkz: dikiz aynaları)
(bkz: kaput)
(bkz: meme yapmış platin)
(bkz: ön göğüs)
(bkz: sert kalkışlar)
(bkz: akaryakıt fiyatları)
(bkz: trafik polisleri)
(bkz: kırmızı ışıklar)
biz bunlara pek adam demiyoruz. yani onlar kendilerini adam filan sanabilir. kısaca yaratık diyoruz. hatta sakince otomobili kenara çekip iniyoruz ve gel işareti yapıyoruz bu yaratığa. geldiğinde de, apış arasına seri tekmeler indirebiliyoruz. bize böyle öğrettiler.
Geri kafalıdır, Azgındır, Kırodur.
bir kere adam falan değildir. tüm tacizciler gibi ahlaksız bir kişiliktir. taciz edilen kişinin cinsiyeti ve bu işlemin trafikte yapılıyor olması fazla bir şeyi değiştirmez.
sığırın önde gidenidir. trafikte can söz konusu iken böyle hareketler yapılmayacağının farkında değildir.
vardır bi bildiği.
şoförü taciz edebiliyorsa yan koltukta oturuyordur.
(bkz: orospu çocuğu)

be şerefsizin evladı zaten kadın şöförlerin trafikdeki durumu ortada sinirlenicek dikkati dağılıcak kaza yapıcak, milletin kanına giricen. sanki düz yolda yayan giderken tuttuğunu sikiyon da bi arabadaki hatunlar kaldı pezevenk.
kaza yapıp kafayı direksiyona gömdüğünde aklı başına gelecektir. fena da olmaz hani, birkaç yarık kırık.
terbiyesiz pisliğin tekidir.
hayvandır. adam değil yani.
(bkz: öküz) kazaya sebep verir .