bugün

az önce başıma gelen ilginç hadisedir efendim.

şahsım kızla 1 aydır tanışma evrelerine tabi tatulmakta ve ayrıca daha samimi olabilmek için kızın memleketten dönmesini dört gözle beklemekle birlikte kız tarafından bu durumun yanlış anlaşılmaması için ilerlerken ya da ''lan abaza sanmasın beni amk'' felsefesiyle hızla giderken bu tür hataları yapmaması lazımdır.

şu an atılan mesaja kızdan cevap alınamamakla beraber (eğer hoşlanıyorsa) kalbinin tekrar çalışması beklenmektedir.
yanlış kişiye ilan-ı aşk etmekten daha beter değildir.
Yanlislik değildir.
sadece sarhoşken söylenebiliyorsa, aşk değildir o. ergen özentisidir. büyüyünce geçer.
kafa iyiyken herşey olabilir zırvalığını bi bırakın.
bunun bir de kafa güzelken, hatuna saydırma kısmı var. aşk-ı ilandan sonra istediği şeyi duyamayan er kişsi, anadan girer babadan çıkar. sabaha da bir şey hatırlamaz. evlerden ırak olasıcadır ancak çok tatlıdır.
umut sarıkaya selma senden hoşlanıyorum, akla gelmiştir. "ya ben skmek, neyse ben kaçıyorum." http://vekarikatur.blogsp...a-senden-hoslanyorum.html
kafa iyiyken kısmı çok ikna edici bir bahane olmamakla birlikte sonucu merekla beklenen eylemdir.
kafa iyiyken genelde yapılan hatadır.
Kafam ne kadar iyi olursa olsun yapmak istemediğim bir şeyi yapmam. Sadece cesaret oranı artar.
Yanlışlıkla söylenir. Bahanesi olur. Bazen iyi olur bazen kötü.