bugün

entry'ler (21)

ttnet

daha adil kullanım kotanız bitmeden hızınızı düşüren firma, her seferinde insanlara lanet ettiriyor. ya o kotayı zaten doldurulduğunda hızınız düşürülecektir diyerekten koyuyorsunuz arkadaşım neden bitmeden daha hız düşürülür ki, rezalet ya. müşteri hizmetlerini arıyorum cevap bulamadıklarında yüzünüze kapatıyorlar. herhangi bir sorun olduğunda çözümü minimum bir hafta oluyor. böyle bir hizmet anlayışı olamaz.

solcular

milli takımın bile başarısını kıskanmışlardır hatta orada yakalanan ruh için konya halkına yüklenmeye başlamışlardır. Rezil ediyorlar kendilerini haberleri yok.

yerli savunma sanayi

Gelişmedi demek aptallık olur. ekonomi, eğitim kadar yerli savunma sanayimizde gelişmiştir. Hatta yerli savaş uçağı projemiz için anlaşmalar imzalanmıştır 2021 yılında ilk prototipini uçuşunu göreceğimiz anı merakla bekliyorum. Ak Parti sayesinde ülkemizde ki ilk savaş uçağını göreceğiz yerli imkanlarla.

kronik solcu

Devletin her gelişim sürecini eleştirir. 1 yıl devlet bir şey yapmasa medyada gündeme gelmese kan kaybından ölür bu kadar net. Devleti eleştirmek için yaşıyorlar. sırf bu yüzden bile ak partiye teşekkür etmeliler. Kendilerini yaşattıkları için

yerli otomobil

cadillac değil saabtır. çıktığında da eleştirilerin boşa söylendiği fark edilecektir umarım. Ülkenin bir gelişimi bu buna laf etmek saçma geliyor bana beyler bayanlar ? yakışmıyor sizlere böyle eleştiriler.

chp zihniyeti

kafaları oy pusulasında karışsa yine hdp ye oy vermezler ama gel gör ki ak partiyi devireceğim diye gidip hdp ye oy verdiler. acaba biliyorlar mı pkk ile hdpnin birbirlerine yardım ettiğini öğrenmek gerek

hdp ye oy vereceklere ufak hatırlatmalar

batıda yaşayıp hdp ye oy atmak kolay ama atmayın başka partiye atın kardeşim. teröristin partisine oy atmayın. Attığınız taktirde doğuda ki halk yine baskı altına girecektir yine eziyet çekecektir bölgede ki terör yüzünden.

muhalefetin yetersizliği

AK Partiye sözde rakip ve ona karşı projesiz olması yetersizliklerinden bir tanesidir. Rakip iyi hamleler yapmalıdır ama chp hiç iyi hamle yapmadı çamur atmak dışında. Proje üretemeden halkın karşısına çıktı. Merkez türkiye projesini soracaksınız gibime geliyor ama meydanlarda o konuyu söylemiyor artık. O da inanmadı olacağına zaten

devlet bahçeli

Siyasetin kendisinde ki anlamı ne merak ediyorum. Siyaset yatma yeri değil siyasette yatmaya geldiği anlaşılan kişi en fazla 2 yıl dayanabilir. Benim görüşüm bu çünkü her projeye hayır demenin bir mantığı yok

türkiye ekonomisi

gelişmedi demek ve bu yalana inanmak hayata karşı küfür etmek gibi. Boşuna yaşıyorsun demektir. ya da beynin derin bir uykuda. Çünkü türkiye 13 yılda ak parti sayesinde dağ gibi büyüdü gözlerini dört aç büyüme rakamlarına bak ekonomimiz ne kadar iyi bak

gürsel tekin

Çomar oğlanıdır. Siyaseti dağ başı sanıyor kendisi. özgürlük ararken başkalarının özgürlüğüne müdahale etmek ve hala millet vekili olabilmeyi hayal etmek gerçekten gariptir. Bütün gazeteleri kapatacağız lafını çok çabuk unuttun sanırım

hz muhammed

kesinlikle bize emanet ettiği din bu değildir. hacca giden 700 küsür kişinin ezilerek ölmesini görse bedduaları eksik etmezdi.

poyraz karayel

gereksiz yere övülen dizi. yeni sezon ilk bölümünü izledim ve net olarak lakayt bir dizi olduğunu gördüm. sniper ile adam vururken telefonda konuşmalar, yunanistan'dan adam almalar. bir anda bütün örgütün dışarı çıkması. bunlar kurtlar vadisi'nin boku çıktığı zamanlarda bile olmuyordu.

ismet inönü

zamanının ahmet davutoğlu'dur. her zaman ikinci planda kalmasından mütevellit, atatürk'ten sonra para kendi resmini bastıracak kadar ezikliği bu yüzdendir.

aziz sancar ın hdpli mithat sancarın kuzeni olması

KÜRT ile pkk'yı ayırmak gereklidir. bu ülke kürt başbakanı da gördü. eğer bu ülke için yararlı işler yapıyorsa, başımızın üstünde yeri vardır.

islam devleti nin pkk ya saldırması

iki çürümüş, iğrenç örgütün birbirine saldırmasıdır. ne işid'in pkk'yı vurması onları sevimli yapar, ne pkk'nın işid'i. en güzeli yok olup gitmeleridir.

apartmana mülk allahındır yazıp kiracıyı kovmak

mülk allah ın ise bu dünyadan da çekip git denilmelidir ev sahibine. gerici, yobaz ve bağnaz düşüncelerin hepsi hayatı yaşanmaz kılmaktadır.

aziz sancar

işin acıklı tarafı kendisi hakkında ilk entry bugün, ödül aldıktan sonra girilmiş bilim adamıdır. vasıfsız popçulara, topçulara sayfalarca entry düzülürken böyle güzel insanlara gereken önemi malesef veremiyoruz.

chp nin türkiye yi kurtaracak projesi

kendisini feshetmesidir. şaka bir yana, muhalefet güçlü olmalı. güçlü olmak zorundadır ki, ülke gelişsin iktidar çalışsın. chp ne kadar akp'yi zorlarsa ülkemizin hayrına olur.

tayyip in sık sık kulaklarının çınlaması

bir ülkenin başındaysan her türlü olumsuzluğu kabul edecek ve her türlü zorluğa göğüs gerekeceksin. zira milyonlarca vatandaşı hoşnut etmek mümkün değildir.