entry'ler (22)

hukukum net

Diğer hukuk sitelerinden bayağı bi farklı, sitede hem haber okuyorsun, hem ders çalışıyorsun, hem eğleniyorsun, hemde bilmediğin şeyleri öğreniyorsun. Ciddi anlamda şu ana kadar ki en güzel hukuk sitesi diyebilirim ama forumları eksik onu da yaptılar mı tam olur.

beyblade go

pokemon go dan sonra çocukluğumuza selam çakan animenin çıkması gereken oyunu. Ama var mı yapabilecek bir babayiğit?

çaylak

neredeyse 1 aydır mensubu olduğum grup en kısa zamanda yazar olmam dileğiyle.

recep eken ifşa

Arayıp görüşme ayarlıcan sonra el ele verip bunu bı guzel dövecen sonra karakola yallah.

sözlük yazarlarının söylemek istedikleri

henüz çaylak olduğumdan mütevellit söyleyemediğim şeylerdir.

yeni neslin kütüphane kullanmayı bilmemesi

Bunlarin kullanilmasi icin egitim sistemi kutuphane endeksli olmalidir.

hdp nin tek başına iktidar olacağı gerçeği

bu mantıkla giden arkadaşa göre dünyanın hakiminin başlangıçtan günümüze kadar çin olması gerekirdi lakin kendisi nufus tan gidiyor ya amma velakin öyle değil.

acun ılıcalı

kendisi tutan yabancı programların hepsinin lisansını alarak türk formatına sokan girişimcidir.

gsi meridian

Eğer geceyarılarına kadar çalıştırıyorlarsa kobay faresinden farkınız kalmaz, kazandığınız parayıda harcayamazsınız. Umarım öyle değildir. iş dediğin rahat olmalı

diriliş ertuğrul

valla bu sıralar biraz enerjisi düşse de özellikle 1 haftalık aralar vermeleri buna neden oluyor. Ancak ne olursa olsun en sevdiğim dizi.

erkeği en sağlam burç

tüm erkeklerin kendi burçlarını yazacağı gayet nettir. Ama gözlemlerime göre şöyle söyleyeyim; stabil bir hayat için toprak burçları, değişik bir hayat için hava burçları.

sevgiliyi ağızdan öpmek

ramazan yaklaşıyor. heralde en çok sorulan sorulardan birisi olacaktır. Evet sevgiliyle öpüşmek orucu bozar mı bozmaz mı?

beykent üniversitesi hukuk fakültesi

Buraya yorum yapmayayım diyordum ama açıkça hak yendiğini gördüm dolayısıyla bir şeyler karalayacağım. Okulda iki aynı görüşü savunan gruplar arasında böyle bir ihtilaf olması tamamen saçma bir düşünce, birbirleriyle mi yarışıyor anlamıyorum açıkcası, ama atakan karataş' ı daha yakından tanıyan biri olarak verdiği emeklerin bizzat şahidiyim, kulüp başkanlığını biraz abarttığı doğrudur çünkü ben fakülteye geldiğimde bu arkadaşı üniversite görevlisi falan sanmıştım hatta bu adamın bu işten karı falan mı var diye işkillenmiştim. Ancak daha sonraki süreçte ne kadar mert bir adam olduğunu gördüm, gerek sınav zamanlarında gerek sınav zamanları dışında herkese elinden geldiğince yardımcı olmaya çalışıp bunu makam, gösteriş vb değilde Allah rızası için yaptığını gördüm ki buna gerek bizim arkadaş grubu dahil hepimiz şahitiz.

Ha söylemeden edemeyeceğim bu arkadaşın arkasında o kadar şeyler konuşulduğunu gördüm ki, basit insanları da tanımış oldum küçücük okulumda çocuğu karalamaya çalıştılar ama başarı olamayıp, günahlarıyla kaldıklarını biliyorum. Bir insanı tanımadan onun hakkında düşünceye varmak o kadar kolay ki ülkemizde bu durumda normal geliyor. Özetle halen şu an sınıf atladıysam bu arkadaşın emeği mevcuttur. Kendisi mezun olmuş, Allah iş hayatında bol kazançlar versin. Allah tekrardan kendisinden razı olsun. Sabuhiyi whatsapp gruplarına ara sıra girip bilgilendirmeleri dışında pek tanımam etmem son seçimde de oy kullanmadım zaten ama Yunus'u duymuştum ve tanışmışlığımda mevcut, güzel etkinlikler yaptı önceki kulübünde inşallah burada da güzel etkinlikler yapar.

Küçük ve neredeyse herkesin birbirini tanıdığı fakültede böyle çekişmelere gerek olduğunu sanmıyorum, rekabet illa ki olacaksa da gösterişten uzak, öğrenci yararına şeylerde olmalı, atakan bunu başarmıştı umarım yunus ta başarır.

Fakülteye yeni geleceklere de not olsun, karşıda ki ertu kırtasiye de tüm fakültenin notlarını bulabilirsiniz. Ve beykentte sınavları geçmek o kadar da zor değildir. Özellikle mustafa hocayla aranızı iyi tutun şirketler hukukunda kendisi çok iyidir.

kızların hoşlanma belirtileri

saç okşama falan da var tabikide esas olarak gülümsemektir erkek olan kişiye.

hilafetin geri gelmesi

eğer gerçekten uygulayacak babayiğitler tarafından getirilecekse gelmesini dilediğim şeydir.

yazarların gittikleri ülkeler

macaristan, bosna hersek, fransa, gürcistan ve italya.

ahlaklı zengin kültürlü zeki kaslı yakışıklı erkek

pek çok özelliği bünyesinde barındırmış adam gibi erkektir.

hiçbir dizi cennet mahallesinin tadını vermiyor

gece gece cennet mahallesi akımına uyup, varoşluğun dibinden elitliğin zirvesine çıkan süper ikili ferhat ile sultan aşkını hatırlatan bir entry.

cennet mahallesi sultan ve ferhat ın düğünü

çalgıcılar arasında kavga çıkacağı kesin, tabi amirim olaya müdahale ederdi.

efendi erkekler neden reddedilir

biz kızların yaptığı en büyük yanlışlardan biridir. Nedenine geldiğimizde bizimkilere fazladır o erkek.