bugün

Bu birnevi kadinlarda bulunan annelik duygusu ile alakalidir. Efendi erkekler kadina "egitimim tamamlandi" sinyallerini verir. Bunun uzerine pic diye tabir ettiklerimiz ise surekli kadinda bir nevi acima duygusu uyandirirlar. Kadin surekli onlari duzeltebilecegine inanir ve bu yuzden de onlara yonelir. Ama bunun ne kadar yanlis bir dusunce oldugunu gec ve bir hayal kirikliligi esliginde anlar. Sonra ise "tum erkekler ayni" triplerinde olan kadinlar kervanina katilir. Bu icgudu hem kadini hem efendi erkegi madur eder.
şu dünyada aşk'dan meşk'den başka derdi olmayan insan modellerinin kafasını kurcalayan mevzudur.
efendi erkek genelde pek eğlenceli değildir. tehlike, gizem gibi unsurlara sık rastlanmaz. o sepeple ki sıkıcı bulunurlar.
Miyminti olduklarindan.
efendi erkek sıkıcı , eğlenceli değildir , tehlike ve gizem içine girmez diyen türk kızlarımızın başımıza bir lara croft , bir agent salt kesilmesi ne komik. Aman bakmasın kızlar biz efendiliğimizi bozmayalım ,eninde sonunda değerimiz evlilik zamanı anlaşılacak. *
efendi kızlar tercihimizdir.efendi kızlara duyurulur. *
çok iyi niyetli, kibar, dürüst ve çirkin kıza neden aşık olmuyorsan o yüzden.
efendi olduğu için.
efendi gorunur aslinda saman altindan su yurutuyordur. sebep bu.
içinde olduğum durumdur. evet yalnızım, selam kızlar selam.
efendi erkeklerin efendi kızları değil, bir peynir çeşidini daha çok tercih etmesiyle ilgili olabilir.
Evlenilesi erkeklerdir. Peynir türleriyle muhattap oldukları içindir.
teklif ettikleri için reddedilirler. birine bir teklifte bulunmak ona reddetme hakkını tanımaktır. oysa bir erkek hoşlandığı kişiye kendini reddetme hakkını tanımamalıdır. işte bu yüzden ben çıkma teklifi etmem. zamana yayın.
efendi oldukları için.
günümüz kızların efendi erkeklerin değerini bilmemesinden ve daha doğrusu onları anlamamasından kaynaklanan sorundur. arkadaş az önce bir dizinin efendi erkeği hakkında kızların yorumlarını okudum tam bir rezaletti. size sizi acımadan s.kip bırkan erkekler lazım tabi sürtükler. bir tutturmuşlar özgüven, başklarına bağımlılık. alaka?
eskilerin tercihi dürüst olsun, namuslu olsun, saygılı olsun vesaire iken bunlar izledikleri filmlerdeki gibi prens! bekliyorlar. böyle havalı tipler falan. oluşan bu bilinç altına efendi erkek uymuyor tabi.
Sikmedikleri iÇin.
şöyle bir genelleme vardır. kızlarımız -söz meclisten dışarı- evlenecek yaşa ve olgunluğa gelene kadar gönül eğlendirmek,gezmek tozmak,bazı arayışlara girmek için serseri olarak tabir ettiğimiz tiplere dayıyolar sırtlarını... hatta bazıları tabir-i caizse sülük gibi bu heriflerin sırtından geçinir.tabi serseri abimiz de ne yapsın "gık" diyecek dermanı yok.
neyse efendim,olgunluk çağına geldikten sonra da anne-baba ve sülale baskısıyla mülayim kardeşlerimizi harıl harıl aramaya başlıyolar. efendi erkek bazı kızlar için her defasında ikinci plana atılmıştır ve bu döngü böyle devam eder dayı ben söyliyeyim...
lan kızlara çok mu yüklendim acaba diye düşündüm de siz anladınız oğlum temiz kızlarımız her zaman baş tacıdır...
Namuslu oldukları için.

Alem kahpe olmuş. Aşikâr.
eğlencelik, hovarda, gezmelik erkek isteyen kız rededer.ne zaman evlenmeye karar verir öyle bir erkek ister.
sevişirken insanlıktan çıkan bir erkek olamadıkları için. çık kardeşim insanlıktan, kır belini, kafasını duvara çarp, neyse.
alem göt olduğu için reddedilir.
efendi kalmışta kızalarmı görmemiş peh...!!!
tek neden erkeklerin kendilerini öve öve bitirememesidir .

not; dilediğiniz kadar eksileyin efendiyim diye bu başlık altında kadına hakaret yağdırmak
efendilk he gözüm he .
iki çeşit efendi erkek vardır..

Birincisi "geleneksel, düz efendi erkek"
ikincisi de "karizmatik, vizyon sahibi efendi erkek"

birincisi ile sadece geleneksel düz efendi kızların "aileleri" ilgilenir. Sonra da görücü usulü evlenırler eş dost tanıdık vasıtasıyla.

ikinci grup ise zaten gayet sağlam bir tablo çizdiği için bizzat seçme ve seçilme hakkının da sahibi olur.

Israrla düz efendi adamı oynayan erkekler durmadan şikayet ederler kızlar niye bize değil de züppelere bakıyorlar diye. Esasında hafiften de sen baksan ve onlarda olup da sen de olmayan neler var neler yok şöyle bir yoklasan fena olmaz hani.

ayrıntılı analiz için
(bkz: efendi erkeklere tavsiyeler)
kim demiş efenim ben severim. hatta anam hatta babamda sever.
efendi erkek karşısındaki insanın duygularına önem verir ve onu zorlamaz, o nasıl isterse öyle davranır, nazını çeker vs. ama efendi erkeğin tersi olan Piç erkek ne gözünün yaşına bakar ne de nazını çeker. bildiğin siktir çeker, kız daha çok bağlanır. kısaca bu yüzdendir diye düşünüyorum.
çılgın olmadıkları için.