bugün

entry'ler (283)

sevginin bitme sebepleri

Sevgin alışkanlığa dönüşür. Karşıdan sadece menfaatine yönelik hareketler bencil tavirlar görürsün böylelikle çok sevdiğin yere göğe siğdiramadigin adam artık senin için çok sıradan basit birine dönüşür.

uyudunuz mu zalımlar

Bu gece de uyuyayamadik.

yazarların ten rengi

Beyaz. Hatta öyleki şarap icerken bogazimdan geçişini görebilirsiniz.

bir erkeğe en çok yakışan şey

Dürüstlük olabilir.

ilkokulda sınıfınızdaki şişman kızın ismi

Hilal. Birde peltekti. Simdi zayiflamis tabiki her sisman ilkokul kizi gibi.

mesajı anında görüp cevaplayan kız

Ben hep bu salakligi yapabilen kisiyim. Ama asla karsinizdaki kisi bunun kiymetini bilmiyor.

lisede alınan en düşük not

06 geometriden yapamiyordum zorlamadik.

sözlük yazarlarının kaç kardeşi var

Bir kiz.

savaştayken sevişmenin mantığı

Bu olayi bende cok merak ediyor ve sacma buluyordum ama psikolojik olarak ureme ve soy devami icin yapilan bir eylem oldugunu duydum.

eski sevgiliye not

Senden nefret bile etmiyorum tesekkur ederim beni kendine karsi bu kadar hissizlestirdigin icin igrenc adam.

kalbinizin en çok kırıldığı an

Ben o calisirken isi biran evvel bitsin daha fazla yorulmasin diye sokak sokak brosur dagittim yardim ettim meger o sirada adam bana boynuz ustune boynuz takiyormus bunlara cok kirildim ama en cokta arkadas sandigim insanlarin benim arkamdan aldatilmis olmam yetmiyormus gibi suclamalari daha cok kirdi kalbimi.

yazarların doğum tarihi olan entry

(#22350833).

unutulmaz film replikleri

Bilemiyorum Altan.

sözlük yazarlarının öğrenim gördüğü üniversiteler

Dokuzeylül Üniversitesi.

gecenin sözü

Seven sikilir, siken sevilir.

tarih bölümünde okumak

Güzel bölum son senesindeyim fakat is olanaklari olarak bir takım sorunlar teşkil etmektedir ne yazik ki.

tc kimlik numarasını 2 2 2 2 1 şeklinde ezberlemek

Ben su sekilde ezberliyorum 3-3-2-3 bence en rahati bu.

şu an uyumayan yazarların yaptıkları

Kafa dagitmak istiyorum dusuncelere yogunlasmamak istoyorum o sebeple suan youtube dan devekusu kabare izliyorum.

balçova kipa

Sinemasi agoradan daha guzel oldugu icin tercih sebebi olabilir.

gazi mi dokuz eylül mü

Kislari cok soguk yazlari yanici gecirmek istiyorsan tabiki dokuz eylul ozellikle tinaztepe yerleskesi.