bugün

benim kalbim doğuştan kırıkmış.
yine böyle ramazan ayıydı. oruç tutmadığım gibi bi arkadaşın evinde eşcinsel grup seks partisi veriyorduk. sonra birisi gelip "madem öyle neden domuz eti yemiyonuz" dedi.

o an nasıl orta yerimden kırılıp iki yana düştüm anlatamam.
Kalbin olduğunu farkettiğin an.
ülkü ocağına, şehrin en iyi terzisine diktirdiğim kurt kıyafetiyle gitmem, bunun gerçek kurt olmadığı iddia edilmesi, kanıtlamak için ulumam, üstüne ocak dışı ilan edilmem, onu geçtim asena sefkilimin "aşk dışısın" demesi.

debe editi: ışid bence terör örgütü.
Şuandır.
Aşk konusunda bir kez kırılmıştım o da çocukluk arkadaşım/platonik aşkım tarafından bir insan "bende seni seviyorum ama arkadaş olarak" der mi ulan...
Başka türlü kimse kıramaz beni.
18 Ocak 2013. Gece yarısı çalan bir telefon. Ölüm gibi bir şeydi ama kimse ölmedi deyip şiire de bağlayım. Hoş etkisi hiç kalmadı ama yine de tarihimin en acı anıydı. Unutmalı.
Annemin bi sözüydü. Çok kırıldım ama yuttum. Hak etmiyordum.
olmaz...

bu kelimeyi duyduğum an. nereden bileceksin ki ne kadar kırıldığını?

saygılar sunuyorum azizim...
Gerekli anlayışı, fedakarligi yapip, zor gununde yaninda olduğun insanin, dostun ya da baska bir sifata sahip insanin buna degmedigini anladigin an. Diyorsun ki gozum mu kapaliymis ben neler yapmisim?
en çok kurulan hayalin gerçekleşmediği zaman.
onca işkence gördüm , badireler atlattım, süngüde kaldım ama hiçbir şey beni, senin bu durumun kadar yıpratmadı, dediydi babam ve köftesini yemeye devam etti. öncesi var , sonrası yok. orada kaldık. yanımda olmadı çok sevdiğim babam zor zamanlarımda. bir evlat olarak taşkınlık yapmadım oysa , hırçınlığımı bile sessiz kalarak belli etmişimdir, belki hayatımı yaşamak istediğim noktalar olmuştur , onadır zaten öfkesi. nedir biliyor musun , mesela tıp okumamamdır. dizinin dibinde oturmamamdır. kendisi 47 yaşında iken dünyaya gelmiş olduğum babamın 20'li yaşlarındaki halini taşırım yanımda. o daha çok babadır. o daha çok anlar beni, bıçkın bıçkın bakar kadraja. şimdiki haliyle vize alarak konuşmak gerekiyor bir büyükelçi diplomatikliğinde ilişkimiz. kalbim düşündükçe radyoaktif parçacıklarına ayrılıyor o sevgisini benden çekti çekeli. iyi günler.
En yakininin sana inanmamasıdır.
Birine çok değer verin, sonra onun Mutlu olması için bir eylemde bulunun. Ve o bunu umursamasın. Garanti kalp kırıklığı.
Beklenti yani anlayacağınız. Beklentinin karşılığı alınamadığı her an kırılmaya mahkumsunuz.
Her an nerdeyse. Yengeç burcuyum ben.
babam haksız yere bağırıp kötü sözler söylemişti.
acılı sipariş ettiğim kebabın acısız gelmesidir. çok net.
Kalp kırıklığı değil de çok üzüldüğüm bir an aklıma geldi hemen bir tane şeker reklamı vardı bir kaç yıl önce dağın başında kulübe tarzı evinde yaşayan bir dede Bayram'da şekerini alıp bahçesinde torunlarını bekliyordu çok tatlı gelirdi bana sonra o dede vefat etmiş sonrasında reklamını görüp ağlamıştım.
benimle sadece seks iÇin beraber olması amk. ne yarrak meraklısıymışsın
Ailem dediğiniz sizi büyüten kişiden gözünüzün içine bakarak sizi terkedicem dediği an.
"Simdi rahat rahat yurtdisina gidebilirim." Dendigi an.
hiç beklemediğim biri bana elini kaldırdı o an o kalp var ya tuzla buz tarif edemiyorum,yazarken bile boğazım düğümleniyor hala.
sevdiğim, saygı duyduğum, yüzüme karşı güler yüzlü olan birinin arkamdan bana yardırdığını öğrendiğim an.
Herkes Deniz fotoğrafı koyarken. Sen ise staj yapıyor olman bir yere gidememen. Diyeceklerim bu kadar...
Güvendiğim her zaman.