bugün

Internette jigolo fiyatlarına bakıp, karşıdakinin ruhuna, karakterine değil baklavalarına bakan kızdır. 21. Yüzyıl bıktı artık sizlerden dar pantolon giyemiyoruz sizin yüzünüzden. Boxer ımızı bile çift kat giyiyoruz. Korkuyoruz kızlar birazcık güven istiyoruz sizden çok mu zor? Tek başımıza çıkamıyoruz sokağa biraz anlayış..
genellikle bana yavşayan kızlardır. 17.5 cmlik penisimden paylarına düşeni almak isterler tabi hak edene veririz orası ayrı.
böyle kızları dövmek gerekir arkadaşlar.babalarında hata vardır küçükken dövseler böyle olmazdı fakat şimdi o görev size düşüyor.ayrılmak istiyorum derse dövünüz.
eski dalgaların iktidarsızlığıdır. gerçekten..
Görsün sıkıntı yok.
erkeği cinsel obje olarak gören kızlardır evet.
görsel
Kadını cinsel obje olarak gören erkekle beraber olsunlar. Yaşayıp giderler.
romantizm yok, sorumluluk yok, sadakat yok, bağlılık yok, ince düşünme yok, saygı yok, dürüstlük yok, eğlence yok, mizah yok, şefkat yok, merhamet yok, çalışkanlık yok, kadın ruhundan anlama yok, beyin yok, ortak zevkler yok, kadına itaat yok, yemek yok, çamaşır yok, bulaşık yok, temizlik yok, titizlik yok, sürpriz yok, muhabbet yok ne var lan it diyen kızlardır.

Bir sekse yarıyorsunuz ki o da şüpheli tabi. Ona da yaramayanınız milyonlarca. Çöp tür.
hiç olmazsa tecavüz etmiyorlar.evet.
benim objeyi henüz görmemiş kızlardır.
benim objeyi henüz görmemiş kızlardır.
Allah belanızı versin iğreniyoruz sizden bizi bunun için kullanamassınız biz bi obje değiliz felan dememizi bekliyosanız çok beklersiniz kızlar, güreş mi istiyorsunuz camoon...
ay beni sikecüler diye korkacağım kızlardır.
haddim değil.
sadece ağızlarından salya akıtarak deli gibi dönen tazmania canavarları bence.
ama bu halleri bile çok tatlı.
irkik dediğin biraz canavar olcak.
bedenimi alabilirler ama ruhumu asla.
Tv ünitesine koyacak süs objesi gibi mi görsünler canım .
bunların hiç babaları, abileri yok mu diye düşündüren kızlardır.
Zeki olmayan erkek kişisidir o. Zeki değilsen kibarca obje, kabaca malsın.
Bizimde babamız abimiz var ama insan nefsi işte bakıyor

Acarsanız bakarlar beyler bilekte skinny giymek ne.
geçen bir tanesi beni öyle görmeye çalıştı ama nasıl bir gerizekalıysa bir türlü göremedi gitti.
Onların göreceği tek şey erkeğin cinsel organıdır. Ona göre muamele görürler.
aman dikkat edin beyler, sizi evlilik vaadiyle kandırıp bozmasınlar.

beni çok bozdular çünkü.
Bu tür kizlari protesto etmek icin tum erkekleri istiklal caddesinde toplanip yuruyus yapmaya davet ediyorum.
Azcık da bizi görsünler.