bugün

entry'ler (33)

sigarayı bırakamamak

Sigarayı bırakamıyordur çünkü gerçekten hiç sigarayı bırakmak istememiştir..hep dilindedir sigarayı bıraksam iyi olcak demesi ama içten içe hiç istememektedir aslında..Ve sigarayı bırakmayı öylesine düşündükçe,daha çok istektedir onu.. zararlıdır ama istediği odur.. tıpkı yasak aşk gibi.. mesela; aşık olduğu kişi başkasıyla birliktedir ama ne kadar kendine yapma etme olmaz bu iş,bu işin sonu kötü desede ona yakın olmaktan kendini alamaz ve içten ice daha da bağlanır..

şişme kadınla plaja gitmek

Tam anlamıyla abazalığın daniskasıdır..yuuuh yanii..

camide namaz kılarken sureleri sesli okuyan insan

Herhalde süreleri bildiğinden emin olmayan,ya da yanındaki bilmiyor da o yanlış okumasın diye ona da yol göstermeye çalışırken yoldan çıkaran insan türü ayrıca en sinir bozucu olay hele de nefesi kokmuş birde soğan yemişse..ıııy

eski sevgiliden kaşar diye bahsetmek

Kız sevgilisini adam sanmış ona güvenmiş,ona kalbının kapılarını açmakla kalmamış,pek çok değerli şeylerini paylaşmıssa ve o adam sandığı ise; ona aşık gibi davranıp,tutamayacağı sözler vermiş ve yerine de getirmemişse.. bu durumda ortaya çıkan anlaşmazlıklardan dolayı çiftlerden biri terkedilmişse geriye kıza zaten kaşardı diye bahsetmesi onu yenilgiyi kaldıramamış olduğu ve aşık gibi davranarak aslında aşık olmadıgını sanan budalaların boş konuşmaları..

eski sevgilinin kokusunu özlemek

Kokusunu özlesem ne yazar şimdi başkası kokladıktan sonra..

ayvalık tostu

hem içerisinde bayıldığım yiyeceklerin olması,hem 2 ekmekle kaplanıp doyurucu olması hemde fiyatının uygun olmasından dolayı sık sık tercih edilen leziz bir ekmek arası sandviçtir..

radyoloji

Diğer bir anlamı açıkca röntgendir.. Bu alanda çalışan kişilerin radyasyondan dolayı çeşitli hastalıklara yakalanma riskleri vardır,sık görülenler ; göz bozuklukları,kısırlık gibi..ama bi avantajı da erken emekli olmaları..

en umutsuz sözler

Sevgilimle çok mutluyum beni bir daha arama artık biz eskisi gibi olamayız..sen başka kollarda ben başka kollarda olacağım..hoşçakal

eline erkek eli değmemiş kız

eline erkek eli değmemiş kız yok gibi bişeydir ama tamamıyla yoktur da diyemeyiz.. bizim hiç adını duymadığımız,bilmediğimiz kasaba ya da köylerde bulmak mümkün genelde ama bu ihtimal çook çook azdır da..bu tip kızın toplumda söz hakkı yoktur.. Kimseyle muhattap olmaz hatta öyle ki kaç yıldır evine gelen misafirler o evde bir kız olduğunu bile bilmemektir.çünkü aile reisi kızın kimseyle muhattap olmasını,tokalaşmasını istememektedir.Ve misafir geldiğinde başka odada durmasını ve hiç çıkmamasını istemektedir.. ee bu kızı kim görecek bu kız nasıl evlenecek diye düşünürseniz eğer rahat olun baba bunu çoktan düşünmüştür bile onun evleneceği adam hazırdır..Ve görücü usuluyla bile denilemeyen bu durum da kız evlendirilir.. işte o zamana kadar kızın eline erkek eli değimemiştir hiç.. Yok artık demeyin çook bunun örnekleri..

soğuk yatağı ısıtma yöntemleri

Ailede en kilolu birini sizin yatağınıza 15 dk ka yatırmak sonra onu kaldırıp hemen yatağa atlamak emin olun yatağınız hamam gibi olmuştur..

00 00 dan sonra sözlükte bulunan bayan yazar

henüz çaylaklıktan kurtulamayan bayanlar ..

dünyanın en güzel kadınları

Angelina jolie,Adriana lima,Avril lavigne,Natalia oreo,pussycatdolls..

iş dünyasının örtülü kuralları

' iş yerinde ciddi olunuz ama satış yapmak için müşterinin gözlerinin içine bakınız iletişiminiz kuvvetli olsun '
(gerisini siz düşünün artık )
'malum kriz patronları da vurdu,işler kötüye gitmekte,personel sayısını azaltsak bi nevi kurtarırız durumu '
'mağaza içi personellerle muhattap olmayınız,, akşam benimle yemeğe çıkarmısın?' mağaza müdürü..

tutamıyorum artık

tutamıyorum artık içimdekileri...
içimdekileri tutmaya çalışşam hareketlerim ele veriyor beni..
oysa bu kadar zor mu engellemek kendini..
kimbilir nasıl atlatcaz bu günleri..

her şeyi bırakıp namaza başlamak

Kendini çaresiz çıkmazda hissedenin rahata, huzura ermek için yaptığı eylem..çaresizlikten kurtulunca da ilk anda terkeden..

lady gibi davranan karı

Dışarda çok tiki gibi görünen ama evinde yırtık donla bile gezebilen karı'dır..

yazarların hayatını değiştiren romanlar

Agatha christine 'in cinayet romanları..insanı ayrıntılara dikkat etmesini adeta etrafa dedektif gibi bakmasını neden olan bu tip romanlar..

ali ayşe yi seviyor

ali ayşeyi sevmiyor hatta onu hiç sevmedi ali hala beni seviyor..

baba ile geçirilen mutlu anlar

hasretten sonra kavuşulunca kucaklaşılan an..

otobus bekleyen masum yolcu

masumlaşarak bir otobusun ya da arabanın durup kendini beleş almasını bekleyendir..