bugün

pazar sabahları avraysa tv'de emin çölaşan'la birlikte ankara rüzgarı adlı programı yapan gazeteci.
Askerden ayar yemiş yazardır.Genelkurmayla hükümet arasında bir gerginlik olduğunu iddia etmiş ve Genelkurmayca yalanlanıp bir de üstüne "bunu iddia eden vatan hainidir." diye bahsedilmiştir.O günden beri pek göremiyoruz.
Cumhuriyet gazetesi ankara temsilcisi. Birinin Türkiye'yi onun yönetmediğini söylemesi gerekir. Akredite listesinin en tepesindedir.
kendisi 20 aralik 2006 da odtude yapilan genc bakis programina katilmistir. aklindakileri hic cekinmeden soylemistir. turkiyeyi tarikatlarin yonettigini de acikca soylemistir, rte nin f. gulen den talimatlar aldigini da ve daha nicesini. ve gorulmustur ki butun teknik universitelerde oldugu gibi odtude de farkinda olan ogrenci sayisi cok fazladir.
odtu de 19 aralık ve 20 aralık ta kendısıyle hem sohpet etme, hem goruslerını dınleme, hem de kendısıne soru sorma fırsatını yakaladıgım cumhurıyet gazetesı yazarıdır. yaklasımlarını gercekten cok etkıleyıcı buldum.
sözlük yazarlarından birinin soru sorduğu cumhuriyet gazetesi ankara temsilcisi.
devlet ve islam adlı eseriyle laik düzen düşmanlarının amaçlarını, bu amaca ulaşmak için yaptıkları çalışmaları çok iyi analiz etmiş başarılı gazeteci.
ntv de ki siyasette çıkış arayışları programında yeni şafak gazetesi genel yayın yönetmeni mustafa karaalioğlundan çok pis ayar yemiş cumhuriyet gazetesi ankara temsilcisi.
mustafa balbay : sayın mustafa karaalioğlu ak parti genel merkezinden gelmiş gibi konuşuyorsunuz.
mustafa karaalioğlu: balbay... ben AK Parti Genel Merkezi'nden de, CHP'den de, DSP'den de MHP'den de gelirim. Tıpkı geçmiş yıllarda Mesut Yılmaz'ın döneminde ANAP Genel Merkezi'nden geldiğim gibi. Bundan gocunmuyorum. Çünkü senin gibi Genelkurmay Başkanlığı'ndan gelmiyorum.
ayarı alınca ne diyeceğini şaşırmış birden demokrat kesilmiş gazeteci !
darbeci olmasi dışında sevilen bir yazardır. eskiden emin çölaşan ile birlikte tv programı yaparlardı.
dini bir söylemi değiştirerek telafuz ettiği için, bu tür konulara kefallemek için apartta bekleyen haber7.com haber sitesinin hışmına uğramış gazetecidir.

http://www.haber7.com/haber.php?haber_id=307331
an itibariyle 32.günde konuk olarak katılan gayet kibar bir cumhuriyet gazetesi yazarıdır.
32. gün programında ankara üniversitesi hukuk fakültesi dekanından sağlam ayar yemiş olan cumhuriyet gazetesi yazarı. amerikayı övme niyetiyle, dünyadaki birçok anayasanın amerika tarafından oluşturulduğunu belirttiği sırada dekan, ırak anayasasının da amerika tarafından oluşturulduğunu belirtmesi karşısında affalamıştır. eee ne yaparsınız, amerikancı olmanın da dezavantajları bunlar. durup dururken nerden geldiğini anlamadığınız bir darbeye(!) maruz kalabiliyorsunuz.
katıldığı 32. gün programında diğer konuklara göre oldukça heyecanlı konuşmaya çalışan cumhuriyet gazetesi ankara temsilcisi. tdk'nın milli irade tanımını (Ulusça kullanılan ve hiçbir gücün etkileyemeyeceği kuvvet) okuyup bunun üzerinden akp'nin yaptığı hataları anlatmak isterken diğer konuklar tarafından tanım, aleyhine kullanılmış beklemdiği bir olayla karşılaşmış yazar.
kendisine karşı en sert çıkışları bile tatlı bir gülümsemeyle karşılayabilen aşmış insan. başarılı bir operasyonla sinirlerini aldırdığından şüpheleniyorum. konuşurken iki eli de simetrik hareket ediyor genelde... bu arada bir gözlemde bulunayım bari, kalem sağ elinde olduğu zaman solcu olmasından dolayı sanırım, gaza geldiğinde tüm vücut hareketlerini sol eli sergiliyor babanın.
gazeteciliğini nüktedanlıkla birleştirebilen ve bunu bayağılaşmadan yapabilen güzide insan. severiz, hörmet ederiz efendim.
tuncay özkangillerden.
an itibarı ile gözaltına alınmıştır.
Daha 2 güm önce kitabını imzalattığım, şimdi ise göz altında olduğunu duyduğum şahsiyet
ergenekon un son darbecisi. diğerleri gibi atatürkçü. dürüst olduğu belli de asıl belli olan akp karşıtı olması bu da tek başına suçlu olmasına yeterli sanırım.
ergenekon örgütü soruşturması kapsamında gözaltına alınmış bir başka cumhuriyet gazetesi yazarı.
(#3532765)

ayar vermeye çalışırken ayar olan gazetecimsi.
cumhuriyet gazetesi ankara temsilcisidir. henüz iddianamesi bile hazırlanmamış bir soruşturma * ile ilgili bu sabah gözaltına alınmıştır.
bugünkü yazısı icin;
http://www.renkhaber.com/...tma_davasi_____/7175.html
ümit zileli'nin radyodaki sabah programına her gün katılarak gündemi değerlendiren, ergenekon soruşturması adı altında sabaha karşı gözaltına alınan cumhuriyet gazetesi yazarıdır.