bugün

entry'ler (29)

cep telefonu ile kadın orgazmı

(bkz: desperate housewives)

ben bu yazıyı sevgilime yazdım

senin ben götünü keserim piç.

şimdi sürekli eleştirdiğin 'ya bence din hakkında şakalar yapmak çocukluk' ya da 'bu saygısızlık' şeyinden bıktım. sen de eşek gibi saygı duyacaksın şakalara. ya da hakaretlere.

faşist misin olum.

son iki saattir yanımda olsaydın büyük ihtimalle ilk kavgamızı ediyorduk.

ibiş seni.

şakirt misin piç.

özledim, öpüyorum.

şaka maka 88 doğumluların 25 yaşında olması

bu bayramda tekrar suratı tokat gibi inen gerçektir.

bir bayram sabah yine evimde yalnız uyanmışken sözlüğe girdim, solda bir başlık vardı;

(bkz: 95 doğumlu bayan yazarlar)

ben de elimi öpseler bayram harçlığı verebileceğimden bahsettim. o güruha dahil bir hanımyavrucek de bana yaşlı dedi.

hanım hanım senin ağzını yırtarım. 25 yaşındayız! menopoza girmedik. aklınızı başınıza alın alnınızı karışlarım.

şaka maka çeyrek asırdır yaşıyoruz.

edit: beyler sakin, 'yine yalnız uyanmak'tan kasıt oha hep yalnız uyanıyorum çok yalnızım değil.

95 doğumlu bayan yazarlar

bu bayram elimi öpseler harçlık verebileceğim yazarlardır.

en çekici hayvanlar

vira anket.

fil.

kilo vermenin yolları

protein ağırlıklı beslenme net çözümdür arkadaşlar.

yalnız internetten bulduğunuz genel rejimleri uygulamadan önce testler yaptırmanız şart.

aksi takdirde başınıza bilinçsizlikten bin türlü şey gelebilir.

uludağ sözlük yazarlarının twitter sayfaları

https://twitter.com/filgibibisey

müslümana saygı duymayan ülkeyi terketsin

ülkeyi bizim mahallenin kahvehanesi gibi gösteren cümledir.

hoşgörü diniymiş.

am benim dilletirim bağ benim belletirim

hem argo hem komik pankart.

argo genelde komiktir.

yalnız, zina eden kadına orospu demek bir de onun annelik vasfını skaladan geçirmek de terbiye oluyor bu yüzyılda.

ne günlere kaldık.

sevişmek deyince tırnaklarını çıkaran kezban

sevişmek diyince tırnaklarını çıkaran kekonun kadın versiyonudur.

iyi anlamda sevişmek diyince azıp tırnaklarını çıkarıyorsa kaşar oluyor malum.

bir bitmediniz arkadaş.

everyone s waiting

sol framede görmemle içimi titreten bölüm.

o bölüm ki ne güzel bölümdü ne güzel diziydi arkadaş.

komünist bir kızın bakire olabilme ihtimali

bazı gerzeklerce tartışılan ihtimaldir.

sana ne be adam sana ne ? kızın siyasi kimliğinden sana ne ? kızın bekaretinden sana ne ?

kızın bekaretinden bize ne ?

bu ne nefret kusmaktır arkadaş. neye nefret kusuyorsunuz ? komünizme mi ? yer mi lan ? yemez. burnunda hızmalı emeplilerden mi ibaret sanıyorsunuz siz bu işi ? elinize bir a4 versek derdinizi anlatamazsınız dangalaklar. çıkmış komünist kız diyor.

hangi kısmı nasıl edeplice eleştirsem şaşırdım. hala vermek almak diyor dangalak. sen burnunu hala kolunla silerken eş zamanlı hem kadının bekaretiyle ilgileniyorsun hem de onun cinsel hayatını siyasi kimliğiyle bağlıyorsun demek.

sülük seni.

sen gibiler bok atacağı bir şey bulamazlarsa ölürler.

artık bu cehalet de değildir. bu düpedüz arsızlıktır.

bir de kalkmış iki alimin es verdiği sırada komunizmi bekareti yoldaşı aynı cümle içinde kullanmış.

gerzek.

26 bin entry girmek

işsizlik nedir nasıl işsiz olunur adında bir sempozyuma konu olacak bir tecrübedir.

itü sözlük

müthiş faşist ve sansürcü bir moderasyona sahip sözlüktür efendim.

uzun süre sözlüklere ara vermiştim, bir yıl kadar. sonrasında tekrar aktif olarak kullanmaya başladım. itü sözlükteki yazarlığım uçmuş neden peşine düşmeden yeni bir yazarlık hesabı aldım. efendi gibi yazıyorum. sözlük formatından bihaber değilim, imla kurallarım düzgün. kontrollüyüm yani.

bu efendiler beni hassas bir konuda girdiğim entryle beraber boktan bir bahaneyle çaylak yaptılar.

bir de ne kadar mal var oraya dolmuş gibi görünüyor.

24 saatten az süre aktif yazar olarak kalarak kırılması zor bir rekora imza attığım sözlüktür.

lanet gitsin.

dexter

rezalet bir son sezonla bize veda etmiş dizidir. duygusal hassasiyet kasmalar, ani karakter girişleri, eğreti ilişkiler, tutarsız hikayeler. yazık oldu önceki sezonlara da dizinin adına da.

hayır biz son sahnede neden behlül'ü gördük.

rezalet.

hem agresif hem bakir hem metalci sözlük yazarı

bir sözlük yazarı türü.

bu türe dahil pipili organizmalar kadınları 'kezban' yaftasıyla oradan oraya sürüklerler. ah ayol biraz amerikan olsam bunu anne-çocuk ilişkisine vuracağım ama o kadar ileri gitmeyeyim.

sol frame'de seks'e sex diyen, 'oy bo kodonlor çok kozbooon' minvalinde ya da kadın kukusu, kadın kilosu, kadın poposu gibi malzemelerle ayrım yapan yüksek ihtimalle bir çift memiş bir adet kukuş görmemiş yazardır.

evladım. kalk duş al. iş yap. roll on kullan.

dünya o kadar kötü bir yer değil.

dexter ın sağcı bir dizi olması

dizi finalinde dexter'ı sakallı görüp ikna olduğumuz durumdur.

sözlük yazarlarının penis boyu

kezbanlarca merak edilmesinden çok erkek camiasında utanç ya da gurur kaynağı olduğu aşikardır.

kare penisler de oluyormuş ki bunu da bugün öğrendik.

kadınların hazırlanması

net olarak bir saat yirmibeş dakika efendim. duşa girmekle kapıya çıkmak arası geçen süre.

uygun.

ancak bir öğrenci evinde olabilecek şeyler

dolu ve hiç bitmeyen ama bir zaman diliminde alınmış camsil.