bugün

c.c'siz 3 cm, c.c'li 12 cm'dir.
Kısadır.Çünkü üstinsanın penisi büyük olur.ulu sözlükte tek üstinsanında ben olduğu düşünülürse penis boyu ortalaması düşüktür.selam olsun penisi büyük üstinsana.
Üstinsanın penis boyu dünya ortalamasının bayağı üzerindedir.
on goremeyecegim uzunluktur. (bkz: gormedim)
türkiye ortalaması 14 cm ise ve türkiye'nin heryerinden bir katılım olduğuna göre sözlükte ortalama o civardadır. gerçi ergen yuvası olduğu için daha da düşük olabilir.**
Yaşasın büyük penisli üstinsan.Yaşasın risus1990.
(bkz: yok mu artıran)
zeka ortalamasıyla paralel seyreder.
Bir ara zirve yapıp, gelemeyenleri telefonla bağlayıp belirli bir ortalama çıkartmamız gerektiğini düşündüren başlık. incide ki ergenleri hesaba katmazsak eğer uludağ sözlük ailesi olarak bütün sözlüklerin eline verebiliceğimiz kanaatindeyim.
kezbanlarca merak edilen ölçülerdir....bu konuda sessizdirler ama kezban abazalığı böledir zaten....canları çeker ama gık etmezler...

evet kurdeleyi keserek açılışımı yapıyorum mk...

boyu erekte haldeyken: 18,5 cm

kalınlığı: 15 cm

sönük vaziyette: 12 cm

kalınlığı: 12 cm

böyle....şimdi kimse bana penis ölçüleri önemli deil demesin çok önemli...mutlu bi cinsellik için şart...
kezbanlarca merak edilmesinden çok erkek camiasında utanç ya da gurur kaynağı olduğu aşikardır.

kare penisler de oluyormuş ki bunu da bugün öğrendik.
0,7 ucu olan var mı ?
Çok gerekli bir konu gerçekten , değinmemiz iyi olmuş.
caps koyarsam sözlük bamyaları diz çöker tövbe ister.

kızlar nefessiz kalır.

o derece işte düşün artık.
http://anket.uludagsozluk.com/s/1285/ Herkesin doğru olan şıkkı işaretleyeceğini hissediyorum sözlük. Çökün beyler.
Oylamayı yapanların çoğu göçmendir efendim.
(bkz: türklerin penis boyunun 14 cm olması)
iğrençtir.
sözlük seviyesinin 18 yaş altına düştüğünü gösteren ankettir.
ne zaman sorusu ile anlam kazanacak olan anket.
17,5 Şıkkı bırakmıştım oraya. O tuzaktı beyler. Arkadaşın biri kahin misin diye mesaj atmış. Cevap veriyorum; Hayır.
16.8 - 17. Bi yiyen pişman bi de yemeyen.
(bkz: 0 24m)
(bkz: sanayi tipi)
enine mi boyuna mı diye sorulması gerekendir.
herkesin benimki bilmem kaç santim alayına ezer geçer ayağı çektiği uzunluktur. bu da bir sözü hatırlatır. " Elalem pipisi görmeyen kendi pipisini keser sapı zannedermiş."
(bkz: pipi)