bugün

doğru söze ne denir.lakin o beyaz kelimenin altında acaba gerçekte ne yazıyordu benim merakım orda.
gururla taşıdığımız pankartlardan biri.

görsel

birilerinin vajina bekçiliği yaptığı yerde elbette kadınlar böyle diyecek.
kafa karıştıran bi pankart. hadi amı anladık bayanların cinsel seks organı, fındık kadar olanı makbuldür falan da o bağ ne oluyo onu anlamadım. am kıllarını mı kastedio acep? bağ bozumu da bekaret bozma mı olur bu durumda??
off kafam karıştı..
cesur pankarttır. dilletme meselesini hangi anlamda kullandığı muamma.

ne zaman nerede açılmış bu pankart onu da bilemedim.
doğru söze ne hacet...

mal benim elletirim,
mal benim bellerim.

bağ belletecek bağyanlara duyurulur
bağınız,bahçeniz itina ile bellenir.

belleyen necadi
mür:0 5** *** ** **
ana bir bacı iki gerisine salla siki mottosunun kadınsal versiyonu.
doğru sözdür.
kimsenin karışmaya hakkı yoktur.
herkesin namusu kendine, namus bekçiliği de ailesindeki kadınlaradır.

namus bekçiliği yapacağım diye biryerlerini yırtmasınlardır.
bu kelimeyi yazıp protesto meydanına çıkan kadın çok şaşırmış. birde üstüne pişmiş kelle gibi sırıtıyor. canım ülkem insanları erkeklerin çok küfür etmesinden yakınıyordu. lakin kadının açtığı pankart tam skandal. bir kadının ağzına hiç küfür yakışmıyor hemde bu şekilde. eski yaşlı insanların kesinlikle yapamayacağı bir olay. hatta bu insanlar, şöyle söylerdi. bir kadın, küfür ediyorsa o kadından kimseye hayır gelmez. karılık yapamaz.
sonuna kadar doğru bir sözdür. O düşüncedeki kadınların fikren destekçisiyim, fakat üslup olarak doğru bulmadığım pankarttır. Daha zekice bi yaklaşım yapılmasını umardım.
bir de " sana vereceğime gider çalıya çırpıya sürterim daha iyi" şekli vardır ki am'ın onların olduğu gerçeğini bizlere bir kez daha hatırlatır.
kadın haklarının, ahlaksızlık suçu ile ihlal edilmesi durumunu gerçekleştirecek olan söz.

böyle cahilce ve lüzumsuzca sözlerle, daha lüzumsuz görülen hiçbir şey protesto edilemez. aksine, protesto edilen konunun haklılığına dair sebep oluşturur.
(bkz: o tipi kimse bellemez zaten hacii)
(bkz: sex yaptınızda elinizden mi aldılar)
''dil benim yalarım, bağ senin dalarım.'' şeklinde karşılık alabilecek döviz.
http://imgur.com/bXaGvVG

şöyle bir şey de alır mıydınız?

"benim bedenim benim kararım" dediğimizde dalga geçiliyor, vajina dendiğinde bu ne biyoloji terimi gibi oluyor e o zaman anlaşılan lisanla...

tabii şu da beklenmemeli asla erkek kendi cinsel organının argodaki ismini sere serpe her gün telaffuz edecek kadın bunu yapınca aa ne ayıp edep, namus, şeref...

yok beyefendiler böyle bir dünya. alışın şimdiden en iyisi.

elbette amla, sikle iletişim kurmadan bahsetmiyorum. ancak küfür bile olacaksa bunun eşiti olsun anlayışını savunuyorum. kadın söyledi mi kısaca ayıp kabul etmeniz erkek söyleyince "yürü be erkek adam km tutar seni anlayışınız."

ingiliz bile bulmuş dimi "fuck" ama ingilizcede argoda cinsel uzvun ismi nedir "dick" türkçe'de ne argoda: "sik" ya da bilimsel adıyla "penis". neden evrensel bir şey bulunmamış da erkeğin cinsel organından yola çıkarak bir eylemin ismi böyle adlandırılmış? ammak dendiğinde nasıl olur komik olmayın falan deniyor. e kurulu gerçekler hoşunuza gidiyor ya ondan. bu dünyanın lisanı erkse bunu tarumar etmek de kadınların boynunun borcu .metodoloji konusunu şimdilik yersiz şekilde eleştirmeyin şartlar böyle.
am sahibi bütün kadınların, pekala kurabileceği bir cümle. lakin maalesef erkeklerin böyle bir lüksü yok. arz talep meselesi göz önüne alındığında, ama olan taleple çüke olan talep kıyaslanamayacağından ötürü, çük sahibi olan zavallı biz erkekler, işin her zaman arz tarafında kalmaya mahkumuz.

yarrak benim dolarım, taşşak benim sallarım... en fazla budur amk.
doğru bir önerme. size ne kardeşim elin amından? isterse bomba koyar patlatır size ne?
türk toplumunun bariz hastalıklarından biridir. toplum olarak tutuldukları yeni marjinal*olma hastalığının
yan etkileridir .

not ; kadın*haklarını desteklediğim yazılarımdan bellidir ama destek verirken saçmalamak gerekmektedir .
hafif, ucuz bir kadının utanmazlıkta taşıyabileceği pankart. sen git kendini istediğine bafilet. sana kim ne diyor ? herkes çatır çatır sevişiyor. neyin peşinde onu anlamadım. sen bu ucuz ve amerikanvari asimile olmuş hayat tarzını benimsedin diye tüm kadınlarda onu benimsemek zorunda değil. git istediğine dillet o macar salamına dönmüş x large vajinanı.
afedersiniz biraz ahlaksız bi şey çıkmış ortaya ama başlıkta sansür olmuyo biliyorsunuz.

çok denişik bi kafa. özgürlükçü , arsız ve uçuk... helal süper devam.
görsel
şahsi oynamayıp pas verdiği sürece iyi bir kafadır.
doğru önermedir.

kızın kendi amı biz karışamayız. *
akp döneminde yapılmıştır!! bir an tutamadım kendimi evet tamam.
kişisel özgürlüktür. ister dilletir ister elletir size mi kaldı lan lavuklar. evet.

(bkz: am benim göt benim dinamit koyar patlatırım)
özgür olacam diye terbiyeyi de es geçmekler başladı. kimsenin amı götü bizi ilgilendirmez amma velakin öyle ulu orta yazmak ta ne? git kime siktiriyorsan kendini siktir bize ne?

sorsan modern dunya, medeniyet der çıkar başıma! boşuna dememiş mehmet akif ersoy : '' medeniyet dediğin tek dişi kalmış canavar!''
evi arabası olan erkeklerden alentirik alan kafa.