bugün

entry'ler (100)

istanbul depremi

sirkeci de güzel gittik geldik.

ev işlerinde karısına yardım eden erkek

benim canım eşimdir. ben erkeğim onu yapmam bunu yapmam demez elinden geldiğince yardımcı olur. allah başımdan eksik etmesin. beraber ekmek hamuru yoğurmuşluğumuz vardır*

s400 maketiyle tur atan vatandaş

senin ben bu dünyaya gönderiliş sebebini bükeyim hıyar herif.

kadının kocasına ismiyle hitap etmesi edepsizliktr

neyse ki ben eşime soyadıyla hitap ettiğim için o edepsizlerle aynı kategoride değilim.

buradaki ırkçılık gazze de yok diyen filistinli

sonradan düşme kanı bozuklar sizi, karnınız doyunca nasıl başlıyorsunuz araplık yapmaya, siz de meymenet olsa ırkınız lanetlenmezdi.

bayramda ilk önce anneye mi kaynanaya mı gidilir

biz genelde benim anneme gidiyoruz, çünkü kaynanam genelde bayramlarda tatilde.

diyanet in sol elle şeytan yemek yer fetvası

25 yıl sonra şeytan olduğumu öğrendim.
Gerçekten hayret ediyorum bu insanların hiç mi işi gücü yok?
Sol elle yemek yiyen şeytan, Sağ elle osbir çeken hayyam falan ? Bi salın artık bizi ya bi salın da rahat rahat dinimizi yaşayalım.

yağmurlu havada dinlenecek şarkılar

https://www.youtube.com/watch?v=Vs1izNpkHpU

sizin hiç babanız öldü mü

24 yıldır her 18 kasım da öldürüyorum onu. he fiilen ölmesi de umurumda değil ki zaten haberim olacağını da zannetmiyorum.

sol eliyle yemek yiyen insan

24 yıldır yiyorum, besmeleyle oturuyorum sofraya şeytanın o sıra ne yaptığı zerre şeyimde değil vallahi.

gazilere vuranlar doğduklarına pişman edilmeli

serbest kaldılar çünkü bakan akrabasıydılar vuranlardan iki tanesi.
neyse sinirime hakim olacağım.

kocam işe gitti çocuğu uyuttum gel

yazıklar olsun sana kadın kere. o çocuğa acıyorum şimdi babasına katil diyecekler de annesinin orospu olduğunu bilmeyecekler.

10 kasımda uykumuzdan olmak zorunda mıyız

tak kulaklığını uyu kardeşim, sizin en basit kutlamalarınızda biz geceli gündüzlü uykusuz kalıyoruz ya puşt herifler. hem erken uyanmak zihin açarmış belki kullanırsınız.

kaçak çay

memlekette bir teyzem olmasından mütevellit evimde eksik olmayanımdır. kim ne derse desin kaçak çayın tadından geçilmez.

bir kadının en güçlü dayanağı

birincisi kendime olan özgüvenim ikincisi annemin varlığı üçüncü ise beni çok seven her anımda yanımda olan biricik eşim *

istanbul un göbeğinde apo eylemi yapan kürtler

sigarayı düşürdüm elimden amk. Türkiye'nin sınavı da siz mi olacaktınız anasını satayım ya.

yazarların nicklerinin hikayeleri

hepsi fakir fukaralıktan.

baba deyince akla gelenler

katil, ruh hastası, pezevenk.

küpe takmayan kız

kulak memesinden salak saçma nedenlere bile bağlanamayacak şekilde huylanmamdan dolayı o benimdir. defalarca denememe rağmen ağlayarak elimden fırlatmışımdır küpeleri.
velhasılkelam buda böyle bir huy işte.

taş gibi kızın ayak parmak aralarından kir çıkması

abicim insanlar birkaç saat sonra yemek yiyecek yapmayın ya. *