bugün

Yine islam adına makattan uydurulan bir hurafe. Bunu kafasına sarık takmış biri bir din otoritesi gibi söylüyor. Üstelik "mekruh" olarak niteliyor.

Sizin ben lan neysa tamam bir şey demiyorum.

https://www.instagram.com...lg_4/?igshid=oadjsbeupkq7

görsel
bence de. kociş, kocişko, aşkito diye hitap etmesi gerekirdi.

eved.
Bunu yine dine bağlamak ne kadar doğrudur. Bunu ben değil. Yaradanım bilir. Dine bağlamadan düşünürsem. O isim neden konuluyor ki hitap edebilmek için. Edepsizlik değildir. Neden kocası? Ben burda ikilikçi görüyorum. Edep nedir? Onu öğrenip öyle yaşamalı. Edebi gidip hitap etmeye bağlıyorsa büyük bir sıkıntı vardır demektir. Dini böyle ucuz ve saçma sapan olaylarla kirletmeyin.. bir koca kadınına güzel hitap ederse kadın kocasına daha güzel hitap eder.. Sinir oluyorum cidden. Resmen kadını erkeği birbirine düşürelim, ayrılıklar boşanmalar artsın diye çabalayan zihniyet..!!
Gerçek islam bu olm işte. Yarın ülkeye şeriat gelse kadınları insan yerine bile koymayacak bunlar, bunu anlamak için dahi olmaya gerek yok. her şeyi anlıyorum ama kendini ikinci sınıf gören bir siyasi düzene destek olan kadınları zerre anlamıyorum işin enteresan yanı biz mevcut haklarını kaybetmesinler diye uğraşırken, bunlar bizi düşman görüyor.
- heeey abdurrahman ibni abdurrezzak !

+ edepsiz !
neyse ki ben eşime soyadıyla hitap ettiğim için o edepsizlerle aynı kategoride değilim.