bugün

Arkadaşlar biraz önce ekşide bu başlığı gördüm. 2,5 yaşında hasta bir yavrucak var. detaylarını oradan da takip edebilirsiniz. durumu olup da az çok yardım etmek isteyen olursa diye burada da başlık açayım dedim. Allah kimseyi evladı ile imtihan etmesin.

https://eksisozluk.com/ha...ardim-edelim--4998675?p=1

http://hakandemir.info/

https://m.facebook.com/hakanbebekicinsendebiradimat/
hesap bilgileri
hesap sahibi hakan demir
tl hesabı ıban
ıban no: tr 940006400000112170521533
usd hesabı ıban
tr150006400000212170282196
eur hesabı ıban
tr790006400000212170282208

internet sayfası

http://hakandemir.info/
ekşi sözlük 2 günde 80.000 tl toplamış bile. buradan o destek çıkmaz. biraz destek.
uplayarak ve bağışta bulunarak katkıda bulunduğum kampanya.

bebekler ölmemeli lan. çocuklar ölmemeli anlıyor musunuz? ne için çalışıyoruz?
e hani atıyorsunuz, tutuyorsunuz burada "yok oraya gittim, yok buraya gittim, yok benim arabam 350 basıyor" falan diye.

şu hayır işi başlığı uplamaktan bile acizsiniz lan amına koduklarım.

çocuklar ölmesin...

meme resmi mi koyalım illa ki?
maaşını atıp tutanların şimdi ortaya çıkması gereken üzücü olay.
herkesin whatsapp gruplarında paylaşması gereken olay.

1 mesajla dakikalar içinde yüzlerce kişiye yayılır.
Üstte tutulması gereken başlık, içim acıdı lan dünyanın en masum bebeğinin bu durumda olması, ailesine Allah sabır versin.
Gel gelelim bende para yok maalesef mk, kyk burs yatma tarihini gözleyen öğrencilerdeniz biz de. Belki çok çok ufak bir meblağ ama çorbada bizim de tuzumuz bulunsun mahiyetinden bir günlüğüne sigara içmemeye karar verip 8 lira göndereceğim, elimden gelen bu.
Allah şifa versin..
Edit: olum eksileme amacın ne lan!!!
cebimde beş kuruş varsa allah belamı versin. okula evrak göndermem lazım, onu da gönderemiyorum. bu konu troll'lük veya ego tatmini yapılacak bir konu değil. durumu olanlar lütfen yardım edin. azı çoğu olmaz kendimden biliyorum. izmir'de çocuk esirgeme kurumu için gönderdiğim eski kalem, kullanılmış silgi bile çok değerliyse ki kargoyu bile arkadaşım karşıladı, bu can, yaşam, bebek.

sosyal medyada her yediği yarrağı paylaşan kızlar, masaya oturunca gözlük, cüzdan ve araba anahtarı kombini yapan erkekler hadi bi' el atın. yok amına koyim bende kuruş yok. 26 yaşındayım, bi sikim anlamadım şu hayattan, keşke tanrı benle pazarlık yapsa, canıma karşılık tüm bebekler kurtulacak; seve seve...

edit: işte uludağ sözlük bu. çok da sikimde yazan mı ararsın, iyi bilgiyi eksileyen mi ararsın orospu çocuğunun her türlüsü var. o yüzden ekşi'de yıllarca sıra bekliyorsun da burada sikik iki entry girince kendini yazar sanıyorsun. çünkü hayatında bir sikim olamamışsın, çünkü adam değilsin, uludağ da her önüne geleni alıyor ya kendini insan sanıyorsun.

sözlük sikimde değil de bu yaratıklar niye bu kadar orospu çocuğu?
görüp de elinden geleni yapmayanın büyük hesap vereceği başlık.

imkanı olan yardım yapsın, olmayan eşe dosta duyursun.
bi volkswagen olayına 50 bildiri atan zall'ın da duyarsız kalmayarak katkı yapması gereken durum.

sözlüğün teknik işlerinden çok anlamıyorum ama en kötü başlık sabitlenebilir yukarı. eminim öyle bir imkan vardır.
Ekşiden sallamakahve baba ile görüşmüş. Baba bir yazı paylaşmasını istemiş. Bende yazıyı aynen uludağsözlükte paylaşıyorum:

"değerli can dostlarımız ; bizlerin yanında olduğunuz için allah hepinizden razı olsun
ben hakanın babasıyım eşim ve ben zor bir imtihandan geciyoruz biz de her anne baba gibi evladımıza gözümüz gibi bakmaya çalışıyoruz ama kader diye bir şey vardır ya bu durum da benim eşimin ve oğlumuzun kaderi oldu..
sizlerde resimlerde videolarda oğlumuzun bir çok rahatsızlığının oldugunu görmüşsünüzdür ama ben yine kısaca benim gözbebeğimin hastalığını anlatmak istiyorum
oğlumuz sarılıktan dolayı beyin felci oldu , suan oğlumun bir çok rahatsızlığı var ve bu rahatsızlıkların birbiriyle bağlantılı olması hakanımızı bu duruma getirdi . bizde anne baba olarak hakanın sağlığının daha kötüye gitmesini engellemek için araştırma yaptık ve ilk önce ciğerlerinin düzelmesi lazımdı buda ağzından beslemesinin bitmesi demekti çünkü her yediği içtiği nefes borusundan ciğerlerine gidiyordu doktorlar böyle giderse kaybederiz dedi ve kötüye gitmesini engellemek için midesinde ameliyat oldu ve artık ağzından değil midesinden sondayla besleniyor , bu sefer de tükürüğü ciğerlerine kaçıyor ve ciğerleri yine kötüye gidiyor zaten tek böbrekli doğan oğlum için birde bu durumun olması çok kötü .. bana ve eşime doktorlar sunları söylüyor ; hakanın durumu böyle devam ederse yaşamını yitirecek diyorlar , bunu söyleyen doktorların sayısı 10 dan fazladır , rabbimizin mucizeleride 10 dan fazladır . allah ımızın izniyle bu durumu düzeltmemiz için hakanın kasılmalarını azaltıp basını tutabılmesini desteksiz oturabilmesini ve ayağa kalkabilmesini sağlamamız gerekiyor bunun için 347 bin türk lirasına ihtiyacımız vardır . biz anne ve baba olarak sgk nın bize sunduğu imkanlarla hakan ı kaybetmeye seyirci kalamayız , biz elimizden geleni yapalım ve rabbimize dua edelim hakan iyileşsin , belki oğlum hiç ayağa kalkamayacak ama durumunun daha kötü olmasını engellememiz ve sağlığını kazandırmaya çalışmamız lazım bu yapılanları her anne baba evladı için yapardı , allah kimseyi evladıyla sınamasın
hakan ın 1 yıl boyunca tedavi olması için medikal malzemelerini alabilmek için işitme ameliyatını yaptırabilmek için 347 bin tl ihtiyacımız vardır .
oğlum şuan kocaeli romatem de tedavi oluyor , diğer saglığı ile ilgili tedavileri istanbul şişli etfal hastanesinde oluyor ve bu hastane hakan ımızı canımızı kaybedeceğimizi bize defalarca söyleyen hastanedir . hakan ın hastalığı ile ilgili acı gerçekleri şişli etfal hastanesinde çocuk nöroloji dok. gülşen köse - çocuk gögüs hastalıkları dok. şebnem hn - çocuk enfeksiyon dok. nazan hn dan ögrenebilirsiniz . bu doktorlara hakan demir adında 2,5 yasında bir hastanız varmış diye sorun acı gerçekleri onlardan da duyun ..
uzun uzun yazdığım için kusura bakmayın ..
oğlum hakanla ilgili her türlü soru veya bilgi için beni arayabilirsiniz mail veya mesaj atabilirsiniz
hasan demir
0533 482 5140
biradim@hakandemir.info"

" bana ve eşime doktorlar sunları söylüyor ; hakanın durumu böyle devam ederse yaşamını yitirecek diyorlar , bunu söyleyen doktorların sayısı 10 dan fazladır , rabbimizin mucizeleride 10 dan fazladır ." diyen babanın bu inancına destek verelim arkadaşlar.
way arkadaş sözlük kızlarının ayakları, am meme göt bu bebekten daha önemli imiş. topunuzun ....................

bari uplayın bir giren bir gören olur haberi olur senin imkansızlıktan yapamadığını o imkanları dahilinde yapar hiç değilse böyle bir desteğin olur.
internetin en işe yaradığı alanlardır. Destek olalım. Duyuralım.
bebeğin görüntülerine bakarken -allah korusun- kendi kardeşinizin, yeğeninizin başına geldiğini düşünün.

sonra işin önemini tekrar düşünün.

yukarı.
akşam akşam moralimi bozan başlık. inşallah sizin de moralinizi bozar da uyuyamazsınız.

son up'lamamı da yapıp gidiyorum. başlığı boynu bükük bırakmayın.
Allah acil şifalar versin tüm şifa bekleyenlere ve bu minik kuzuya da...
pamuk eller cebe sözlük yazarları. az önce amerikalı bir arkadaşıma gösterdim o bile bağışta bulundu 1 Tl bile atsanız bile kârdır.
Dün gece başlığı ekşide görüp detaylarını da okuyunca yavrumuz için ağladım. allah kimseyi evladının sağlığıyla imtihan etmesin. hele ki bu tür bir hastalık. belki dünyada şu an bunun gibi binlerce farklı örnek var. Görmediğimiz veya görünce vah vah diye geçiştirdiğimiz. ancak Hakan bebek şu anda karşımızda olan. kumsala vuran binlerce deniz yıldızından birisi.

Maddi durumum elverdiğince çorbada tuzum bulunsun diyerek hesaba eft yaptım. başlığı da burada da açtım ki belki birilerini daha haberdar ederim de hep beraber evladımızın yarasına merhem oluruz. fakat maalesef işten eve yeni gelip başlığa bi bakayım dediğimde şu saate gelmişiz ki henüz 34 girdi var. ve acı olan bunlar arasında seviyesizce umurunda olmadığını belirten insan vasfından yoksun varlıkların da bizimle aynı toplumda yaşadığını görmek.

açtığım başlığa ait entry 3 artı 3 eksi oylanmış. başlığa iban numarası girilen entry 4 artı 4 eksi oylanmış.

biz ne ara bu kadar kötü, bu kadar duyarsız insanlar olduk.

yardımcı olan, sırf iyi niyet dileklerini olsun burada yazan herkese de teşekkür ederim. güzel insanlar da var bu ülkede
Parası olan maddi destek vermeli bence hatta okadar büyük iş adamları neyi bekliyor anlamış değilim manen yanında olmak isterim Hakan bebek sağlığına kavuşur umarım bir an önce .
Filistin de binlerce çocuğun kolu ayağı parçalanıyor kim destek oluyor? Kimse.

Yinede yardımımızı esirgememek lazım.
ilk andan beri takip ettiğim maaşımı alınca yardımcı olacağım uplamak istediğim olay.

olum 100 200 lira atsak hepimiz bu kardeşimiz kurtulacak lan. aylık sigara parasının 3'te biri bile etmiyor.
Yarın iş çıkışı icabına bakacağım meseledir.
Bir yardım çağrısıdır.
ekşiye oranla çok az dikkat çekmiş olması, uludağsözlük'ün neden asla ekşi ayarında olmadığını gösterir nitelikte.

yazık gerçekten.
güncel Önemli Başlıklar