bugün

entry'ler (12)

başkent knights

sitelerinde bulunan tarihce bilgisi : http://www.knights.baskent.edu.tr

--spoiler--
baskent knights 1998' de gokhan bilgesu tarafından başkent üniversitesi bünyesinde kurulmuştur. gazi warriors'ta 2 yil oynadiktan sonra türkiye'de bu sporun yaygınlasmasına katkıda bulunmak amacıyla gökhan bilgesu korumalı futbolu başkent üniversitesinde oynanmasınıı sağladi ve adını knights(sovalyeler) koyarak bu sporu üniversitemizde baslattı ve takımın ilk coach'u olarak göreve başlad. 2003-04 sezonu başında bu göreve özgür ırmak getirildi ve 2005 sezonu sonuna kadar özgür ırmak görevine devam etti. 2006 sezonu basında, ahmet söyletir, burak dursun, emre başyiğit, tolga onuk ve cem özparlak'ın çabaları ve üniversitemizin onayıyla bu göreve eric smithson getirildi. 2007 sezonunda ise 2006 da eric smithson'un yardımcılığını yapan cameron gadger takımın başına gecti.

knights, kurulduktan 2004 senesine kadar beyaz, lacivert, gri renklerini takım renkleri olarak kullandi. 2004 senesinde özgür irmak'ın önerisi ile mevcut olan gri renk yerine turuncu, eski logo yerine ise tolga onuk'un önerdiği şu anki resmi logo kullanılmaya başlandı.

kurulduktan 2001 senesine kadar diğer takımlar gibi korumalı futbol malzemesi olmadan oynayan knights, üniversitemizin desteği ile sağladığı korumalarla standart bir korumalı futbol takımı olarak başkent üniversitesi bünyesinde faaliyetlerine devam etmektedir.
--spoiler--

onlar ki, her zaman destek vereceğim, bunu gerçekten hakettiklerine inandığım, bütün köftecileri ve pizza hut'ı zengin eden, türkiye'deki amerikan futbol takımları içinde en iyi logolardan birine, saygı değer koçlara, yardımcılara ve oyunculara sahip başkent üniversitesi amerikan futbol takımıdır, yenilmez şövalyelerdir!..

beklenen faslı ankara zirvesi 2

ilk olarak faslı ankara zirvesine +1 olarak gelmediğimi belirtmek isterim.*
1 yıl katlanacak zorunda olduğum, sevgili oda arkadaşım geceye güzelliği ve cilveli havasıyla renk katan, etrafındaki tüm hatunları gölgede bırakan,Bursalı kestane güzelimiz spike , her daim bronz kalan, gölgelerin gücü adına bench basan, avrupa gezmiş-görmüş, güçlü kuvvetli arkadaşım* posee ve yaşı benden küçük olsa bile her daim güvenebileceğim, beni koruyup kollayacağına inandığım, entel dantel, faşist, gözlüklü, göbekli, büyük ağabeyim iktidarsız jigolo sayesinde düzenlenen bu zirveye katıldım ve iyi ki de katılmışım. Her ne kadar kalkıp göbek atmasam da ıslıklarım ve şakşakçılığımla bir nebze de olsa katkıda bulunduğumu düşünüyorum o geceki eğlenceye. bir dahaki faslı ankara zirvesini dört gözle bekliyorum.

p.s. unutmayan, female demon, poisonx , mujj,cok gıcık yaa, don quixotte , objebi , winniethecrusher, xargn : sizlerle tanıştığımıza çok memnun oldum, tekrar görüşmek dileğiyle, esen kalın.

soundtrackleri harika filmler

Amelie,Eternal Sunshine Of The Spotless Mind,Requem For A Dream, August Rush, American Pie 1-2-3, A Walk To Remember, Bridget Jones' Diary, Blair Witch Project 2, Juno, Kingdom Of Heaven, Braveheart, Crank, Bin Jeep, ...

film müzikleri

Gerçekten filmle içiçe olan, Requem For A Dream'in beni derinden etkileyen, kız arkadaşımın günlerce uğraşıp bana hazırladığı kısa film için kullandığı parça.Film müziği.

ilk kez bira içmek

'ay bunu nasıl içiyorsunuz ? ' diye sitem edilen , ardından bir kaç gün sonra tekrar içtiğinde ' neyse canım o kadar da kötü değilmiş, en azından ucuz ' denilen sosyal bir aktivitedir.

(bkz: spike)

wanted filmini izlememiş aksiyon sever

Jason Statham filmleri izlememiş aksiyon severe benzer.

afrodizyak

Lancome-Hypnose parfümünde bulunan madde. Bağımlılık yapar.

konuğunu konuşturmayan spiker

öğrencisine söz vermeyen öğretmen modelinin farklı versiyonu.

uludağ sözlük

Eksi Sozluk'ten sonra tek kullandığım sözlüktür.Oda arkadaşımın tavsiyesiyle yazar olmak istediğim ve şu anda da bir hevesle yazdığım sözlüktür ve paylaşım sitesidir.

kürtsüz bir türkiye

... Çek Cumhuriyeti'ndeki , Arap Dili ve Edebiyatı bölümünde okuyan Üniversite öğrencilerinin ders kitaplarındaki Türkiye haritalarında Güneydoğu Anadolu Bölgesin'in ''Kürdistan '' olarak geçemeyecek olmasıdır. Bu da biz Türk'lerin çok fazla hayalini kurduğu bir şeydir.

hoşlanılan erkeğe mesafeli davranmak

Aslında merak ettiğim şey , başlığın , neden '' hoşlanılan kişiye mesafeli davranmak '' değil de , ''hoşlanılan erkeğe mesafeli davranmak'' olması. Neyse... Benim bu entry için yapabileceğim açıklama şöyledir ki: iki tarafın da duygularında ileri derecede zedelenmeye yol açabilen , mesafeli davranmayı kendini naza çekmek yönünde değiştiren ve şuursuzca yapılan davranış biçimidir.

oynadıkları film tereddütsüz izlenen aktörler

Anthony Hopkins, Russell Crowe, Jean Claude Van Damme, Al Pacino, Edward Norton, Jason Statham, Denzel Washington, Adam Sandler, Ben Stiller, Jim Carrey, Jamie Foxx, Morgan Freeman, Dustin Hoffman.