bugün

entry'ler (26)

her insan bir değerdir

her insan mutlaka bir değeri sikmiştir.,....................

sözlükte bazılarının kendini bir bok sanması

bu başlığı açan da kendini bir bok sanıyor piçe bak kendi bokunu bize de sürüyor.

bakire olmayan kadın

erkeklerin de bakirliğini acaba bu kadar umursuyor musunuz ....hayır erkek yapınca sıkıntı yok kadın yapınca orospu kaltak fahişe kaşar..ve daha bir sürü şey çünkü iki yüzlü bir domuzsunuz piç kuruları.

duran adam eylemi

durmak bir eylem değil sadece fikirlerin oluşturduğu bir direniş ama sikkoca...........

survivor yunus emre

tam bir orospu çocuğu........................

yıllar önce girilen entry hüznü

onca sikko yaşanmışlıkları anlatır.......

toskaa

kadın olduğu net ise ben okşayan okşaya s*****m.

numaranı ver kaldırayım diyen kız

orospudur evet............................. .

ben bildiğin kızlardan değilim

kendini farklı sanan bir gerizekalının söylemidir.

3 aydır banyo yapmamak

bir hafta hamamda kalması gereken şahsiyettir.

karantinadayken aile içi stres

kalabalık aile ile yaşamak zor abi eğer aileniz üç ya da dört kişilikse gene idare ediliyor bizde birbiriyle karşılaşmayan yok tuvalet kavgası var yemek kavgası var yav abi tuvalete kitap okumak için giren var telefonunu alıp sabahlayan var (bkz: ben değilim)nedeni evde 10 kişi kuçak kucağa yatıyor birbirimizi sikecez sıkıntıdan bir an önce bitsin bu çile de kurtulayım kaçayım bu dört duvardan.

karantinadayken alınan kilolar

bünyem gereği kilo almıyorum.

dağları deldim tek başıma çölleri aştım

döneminin belki de ilk feminist şarkısı.

vitese ilgi duymak

neden vites abi.

(bkz: vites)
(bkz: eşeğin zikinden dolayı)

nikahlı orospu

kadınları aşağılamak için söylenen söz, bir kadını her türlü orospu muamelesi görenlerin annelerinin de bir kadın olduğunu unutulmamalı.
bu düşünceye göre her kadın bir orospu oluyor sizin ben kullandığınız beyni s.........

(bkz: kadın)
(bkz: kadın olmak)

saat 10 a kadar tatlı tatlı uyumak

bize de 10'a kadar uyumak nasip olur inşallah bir pazar günümüz bile yok be...

iki kürt arabayla giderken arabayı kim kullanır

espri güzel de ne bu sözlüğün ırkçı havası amaan be Kürtleri bir salın artık...gerçi onlar zaten kendilerini salmış.

narı kaşıkla portakalı çatalla yemek

nar kaşıkla yenir onda sıkıntı yokta portakalı çatalla yemek ağğhhh kardeş bu ne entelliktir seni tanımak istiyorum yiğidim.

tanrı olsan herkesi memnun eder misin

kim uğraşacak şimdi bunlarla ya neyse saldım çayıra ben kayıra...

(bkz: tevbe tevbe)
(bkz: çarpıldı)

izmirli kızın itirafları

şu kızdaki ego ile zekası arasındaki uçurumdan biri beni atsın yapamıyorum daha fazla bu dünyada ağğhhhhh.