bugün

entry'ler (17)

aylık 1 milyar burs verebilecek yüce gönüllü insan

Mezundum bazı şeyler ters gitti ve diş hekimliğini ve tıpı kaçırdım yalnızca özeller geliyor. Bir sene daha kalamıyorum yapabileceğim başka bir meslek grubu yok azerbaycanda tıp okumayı falan düşündüm ailemin durumu yetmez. Burs bulup gidenler varmış, bebde bulmak istiyorum ama nasıl bulabileceğimide bilmiyorum. Meslekbaşı yaparken geri ödemeyede razıyım sadece şuan o kadar mutsuzum ki ömür boyu pişman olmak istemiyorum. Denklik alabilecek sıralamadayım. Çok çalışıp başarıyla sınıfları geçmeyi umut ediyorum ya Türkiye de ya da Azerbaycan gibi bir yerde tıp veya diş okumam için para bulmam gerek. Kendimi çok geliştireceğim zaten azerbaycan olursa son 3 yıl Türkiye de devam ediliyor, en önemli seneler yani. Yardım edebilecek para sıkıntısı çekmeyen burs vermek isteyen tanıdığı falan olan var mıdır? Lütfen yardım edin.

istenmeyen kıl muamelesi görmek

ben bıyık, ben kaş, ben faul... sevdiklerinin itinayla ağdalattırdığı, jiletlettirdiği, döktürdüğü, sararttığı kıl... işte o benim. ama unutmayın ben de sizin bir parçanızım! istenmeyen, hor görülen belki ama istesenizde cırt diye söküp atamayacağınız tekrar tekrar burnunuzun dibinde, kaşınızın ortasında, koltuk altınızda, namünasip yerlerinizde biten lakin bir türlü kalbinizde bitemeyen o çilekeş kıl, benim... bu da size sitemim. Her söküp attım dediğinizde daha da güçleneceğim sonra bir gün öldüğünüzde bende sizinle geleceğim. Ama o vakit her şey için geç olacak... bir sitem.

en sevimsiz trol türleri anketi

8) hepsi birbirinden iğrenç karar veremedim...
Tabi öyle bir şık olmayınca kendini komik sananları tercih ettiğim doğrudur.

grand theft auto vice city

Bir zamanların efsane bilgisayar oyunu serisine dahil olan bir oyundur. Şifreleri hala dün gibi aklımdadır.
Nopoliceplease
Gunsgunsguns
Leavemealone
Panzerpanzerpanzer
Aspirine
Goodbyecruelworld
Gibi çokça hilesi bulunmaktadır...

whatsappta profiline tıklayıp mesaj yazamamak

Zordur. bakar bakar durursunuz hele ki çevrimiçiyse kimbilir kimlerle konuşuyor diye bir kez daha kendinizi pıçaklama isteğiyle dolarsınız. Ama şüphesiz daha kötü olan şey o anda size mesaj atarsa şak diye görüldü olmasıdır.

sözlük yazarlarının söylemek istedikleri

Beni yazar yapın, çaylaklıktan sıkıldım.

1940 larda kadınların harikulade giyinmesi

Haklı bir yazar beyanıdır, hala eski zamanlardaki gibi olsak suretlerimiz de bu denli şeytanlaşmazdı sanıyorum. Daha güzel daha seviyeli insanların zamanları...

ne yalıyosun be pul muyum ben diye isyan eden kız

Yalanmış bir kızcağızın çok orjinal sitemidir.

en iyi üçlüler

Kale, top, muslera
Zeka, akıl, sağlık
Fizik, kimya, biyoloji...

3 kelime ile üzücü bir şeyler yaz

40 karakter zorunluluğu
Üzücü bir şeyler
Ruhun bedende olmaması...

sigara içmemek için 1 tek neden

içmek için de yok, içmek ya da içmemek işte bütün mesele bu...

ahirette ateistlerin yanmalarini izlemek

Amin inşallah, bu dünyada biz çok yandık o dünyada da onlar yansın napalım diyerek arzumu dile getireceğim olaydır.

kapuska yiyen miğdesiz

Yemeyen de miğdesizdir zira miğde diye bir şey henüz keşfedilmemiştir...

allahın yarattığı insanı öldürmesi

Hapse girip çıkmak gibi düşünüyorum ben dünya hayatını zira sonsuzdan gelip sonsuz gideceğiz...

sözlük yazarımız için acil kan ihtiyacı

Bende malzeme var fakat ulaşım ve zamanlama sıkıntı keşke kocaelide olsaydım.. Allah acil şifalar versin. Umarım en kısa zamanda aranan kan bulunur ve arkadaşımız sağlığına kavuşur.

en iyi üçlüler

At, avrat, silah.

Bunu da unutmamak lazım candır can, vefakar üçlü...

freni boşalan aracı durdurma teknikleri

En yakındaki hastaneye gömün, şansınız varsa erken müdaheleden paçayı kurtarırsınız.