entry'ler (208)

sözlük yazarlarının itirafları

04.10.22
çok garip bir şey.
hele senin çok sevdiğin ama aşık olmadığın biri sana aşıksa.
son 1 haftadır ilgisini fark ettim, meğer 1 yıldır varmış. saklamış.
saklamak zorunda çünkü benim 6 senelik bir ilişkim var ve hep beraber sürekli aynı ortamdayız.
en son artık ben fark ettiğimde o da bunu anladı ve dün her şeyi açıkladı. arabada sabaha kadar konuştuk.
arabada uyudum, ara ara uyandığımda ağlayarak beni izlediğini gördüm. o hiç uyumadı. saçımı okşadı, yüzümü okşadı…
hepsini gerçek bir sevgi, merhamet ve şefkat ile yaptı.
sonra sabah olduğunda kalkıp biraz dolandık, bolca konuştuk, ağlaştık karşılıklı.
en sonunda işlerin boka sarmaması için görüşmeme kararı aldık.
dünyanın neresinde olursan ol bir telefonunla yanına gelirim. seni korumak için senden gidiyorum. kalbimin yarısını sende bırakıyorum. yaşatmak için ölüyorum. dedi ağlayarak
yakın arkadaşımı elimden aldığı için çok kızgınım. ama böyle sevilmek beni derinden etkiledi.
hislerinin karşılıksız olduğunu, hiçbir zaman da değişmeyeceğini söyledim. bana hak verdi.
yemin ederim engelleyebilsem kendimi engellerdim, her şeyi yaptım dedi. ağlayarak.
benim için neler yapmış haberim yoktu.
tabii ki en iyisi buydu. ben kurtuldum ama hakikaten o yandı…

‘seni çok seviyorum limanım
ve ben senin güzel kalbini, hayata karşı duruşunu cok seviyorum. en güzel anlarımı seninle yaşadım ve daha çok biriktirecegimiz şeyler olacak. senin kalbine aşığım, eğer olur da bir gün orada yer olursa belki evrenler birleşir.
ama bugün vedalaşırken ciğerimi bıraktım, böyle olması gerekiyor. seni çok seviyorum bunu hiç bir zaman unutma. sen yanımda yokken de solumda duruyorsun ve bazen vedalar gözünden sakındığın insanların hayatı için iyi oluyor.’

ah be çocuk adam, benim de ciğerimi dağladın.

05.10
devam 2:

bilmiyorum çok etkilendim ben bu durumdan. ilk defa böyle bi şey geliyor başıma. karşılıksız olduğunu kabul edip gitmesi çok şaşırttı, bütün gece uyumadan ağlayarak beni izlemesi çok şaşırttı, bir de dövme yaptıracakmış öyle dedi, çok ikna etmeye çalıştım ama vaz geçiremedim.
hayat garip. kimsenin düşüncesini bilemiyorsun, kestiremiyorsun.
he bu arada sözleri, davranışları bana iyi gelmedi mi geldi ama ben hep küçük kardeşim gözüyle baktığım için o hareketleri de ona benzer şekilde iyi geldi. yine de 6 senelik sevgilimden hiç duymadığım hiç görmediğim bazı davranışları beni üzdü de…
yarın uçağım var 6 gün yokum, bugün kahvaltı var o da yok. olmasın…

sevgilinin yeterince çekici gelmemesi

Büyük bir sorun.
Yine baş gösterdi.

Kendimi değersiz hissediyorum.

hac da 717 ölü olması

Ulan 717 kişi nasıl ölüyo ulan? aklım almıyo.
Alt tarafı izdiham.
717 şaka mısınız?!

başkalarıyla da seks yapmak isteyen sevgili

Pis sevgilidir.

Benim istediklerimi istemeyen bir sevgilim var.

başkalarıyla da seks yapmak isteyen sevgili

Ağzına penis yardımıyla vurulması gereken sevgilidir.

Sen nasıl olur da benim muhteşem performansımı beğenmeyip başkalarıyla da sevişmek istersin?

Ama grup seks dersen ona okey tatlı kız.

entellerin kullandığı kelimeler

Napacan lan entelse sana ne? Barzo olmaktansa entel olsun aq.

Bilmediğim kelimeler.

lisede yapılan manyaklıklar

Kızı odaya atıp anne baba salondayken bağırta bağırta sikmek. Evet yaptım.

Kızın ağzını elimle kapadım gerçi.

kedi ve kopeklerin doğal yaşam alanı

Ebenin amı afedersin.

Sokak işte aq neresi olacak.

kıvırcık saçlı erkekler

Bazıları taşaklarıma benziyor. Kusura bakmayın.

gay olmaya karar vermek

Çük kadar beyni olmayan insan kararıdır.

Erkek kadar pis bir ırk yok lan kalkıp götünü mü verecen?

Sizin kromozomunuzu sikeyim vitaminsiz herifler!

kızların bir güzelleşmesi

Abazan kitleyi yakından ilgilendirir.

Bunların işleri güçleri yok kız keser, tavlamaya çalışır.

Bi sikim de yapamaz sonra çeneye vurur işte taşak ağrısı.

Tipinizi sikeyim salak herifler!

aşk acısının acıttığı yer

Götüm. Evet götüm.

Sokayım sizin aşk acınıza geri zekalı herifler.

kızlardaki makyaj merakı

Sokayım sizin duru güzellik laflarınıza.

iki rimel bi rujla hepinizin dibi düşer lan bana bile.

Hepiniz yapmacıksınız mal herifler!

türkiye nin en gay ili

Napacan lan gidip vurduracan mı amk?

Bilmediğim il.

zenginlerden fakirlere tavsiyeler

Geberin hepiniz amk fakirleri. Üzerinizde pazar malı kıyafetler, açlıktan ağzınız kokuyo bide kalkıp sevgili yapıyosunuz. Hani kızlar da güzel oluyo amk. Karakterinizi sikeyim sizin.

skrillex

Sikim gibi bir dj. Lan bok gibi tüm şarkıları.

ota boka ayrıl diyen sözlük yazarları

Uludağ sözlükte bolca mevcuttur.

Sevgiliyle alakalı Bir sıkıntı sorun anlattınız ya, yandınız... hemen tek bir yorum var o da "ayrıl"

Hiç yapıcı çözüm önerisi getiren yok. Yazık tabi sevgiliniz yok ondan bu agresiflik dimi? Vah vah.

sevgilinin yeterince çekici gelmemesi

Önemli bir sorunsal.

Erkek ya da kız fark etmez. Bir taraf diğer tarafa çekici gelmiyorsa sıkıntı vardır.

Misal başta hoştur sonra ilişki ilerledikçe bi bozar falan, tip kayar, çekildiği fotoğraflar vs çekici gelmez, kilo da alır, ne bileyim lan işte.

Atsan da atamazsın sırf eskisi gibi çekici değil diye ayrılınmaz ki kardeşim.

Siz çekicisinizdir hala onun için, çünkü kendinize bakarsınız. Ama karşı taraf coşmuştur.

Ambalajcı değilim dostum, ama ben karşımdakinin bakımlı olmasını isterim. Hani çok aşmasın ama yine de bi insan istiyo lan. Göz bu yani.

Ne yapsam bilemedim. Rahatsız olduğumu kısmen belirttim de hani pek bi değişim yok. Hacı soğuyo gibiyim bide, tatil dolayısıyla farklı illerdeyiz falan.

Amaaan ilişki zor iş.