bugün

saçları kıvırcık hatta başka bir deyişle bonus kafa olan erkektir. çok tatlı görünürler. her ne kadar ağzı burnu kayık olsa bile asla tipsiz olamazlar. çoğu kızın kıvırcık saçlı erkeklere karşı zaafı olduğu bir gerçektir.
(bkz: yemede yanında yat)
diğer erkeklerden farkları olmayan erkeklerdir, kimsenin de sevimli bulduğu falan yoktur.

16 yıldır kıvırcık saçlıyım kimse de "ay choq tatlıa!" demedi lan, hadi ordan. ayrıca 8 yaşındayken bir arkadaşım tipsiz olduğumu da söylemişti. ühüh.
aslında kıvırcık saç fenotipi genetikte baskın frekanslıdır, ancak nedendir bilinmez toplumda azınlık gözükürler...
kızlar bayılır kıvırcık saçlı erkeklere.

edit :eksileyen düz saçlımı ki acaba?
(bkz: aa benim lan o)* *
bu güne kadar hiç bir kadının ağzından şuna bak ne hoş dendiğini duymadığım saç tipine sahip erkek modeli. ama durun, evet evet bir yorum duymuştum bir zamanlar bir kadının ağzından, sanırım şöyle bir şeydi;

kafaya bak merinos koyunu gibi, marul yok mu marul.
kızların ellemek için can attığı, bir elleyince de bir daha bırakamadıkları erkeklerdir.
ellemek derken saçtan bahsediyorum. *
ama gel gör ki beni çok kız ellemedi. ellemeye cesaret edemiyorlar belki de. ama el gitti mi de saça, bir daha çekemiyorsun, bırakmıyorlar.*
ömrü boyunca kel gezmek isteyen erkektir..
örnek coktur.
alex
ronaldo
tupac
siyah ırka mensup kişiler..
kıvırcık saçlı erkeklerin çok ''tatlı'' olduğu bir gerçektir. buyur burdan yak: (bkz: derya köroğlu)
michael jackson'ın çocukluğu da örnek gösterilebilir.
uzatıp ortalıkta bonus kafalı dolaşmadıkları sürece, görsel sorun teşkil etmeyen erkeklerdir.
saçları uzamış ve bonus moduna girmişse yolçuk yolçuk edilesi erkeklerdir.
doğallıktan ziyade kıvırcık ise; perma yaptırmış erkektir.
uzatıp bonuslaşmasına izin vermişse ve kumral renkteyse saçlarına aşık olunacak tatlı erkeklerdir.***
tüm zenci erkekler.
(bkz: kıvırcık ali)
saçı birazcık uzasa dahi okuldaki kıyafet/saç kontrolünde ilk dikkat çeken kişidir.
bu gruba dahil olan bazı erkeklerin saçlarını düzleştirme yoluna gittiği gözlemlenmiştir. yapmayın, etmeyin. kıymayın o güzelim kıvırcık saçlarınıza. hem sevimli hem dikkat çekici, yenir ki.
Saçları uzunsa ve yüz tipide hafif toparlaksa tadından yenmez.
kesinlikle çok tatlıdır. tabiki istisnalar kaideyi bozmaz.
Çok tatlıdırlar, hele ki metalci tipine bürünmüşse...

(bkz: aboov)
sevimli olurlar genelde. tatlı bi gülümsemeleri vardır . *
(bkz: antonio cupo)
bi de küpe takmışsa saçları da uzunsa tadından yenmeyecektir.
çoğu sempatiktir. çok hemde.
bir de seyrek sakallıysalar genellikle mühendis olurlar.
(bkz: kıvırcık saçlı seyrek sakallıların mühendis olması)
güncel Önemli Başlıklar