bugün

entry'ler (881)

cumartesi yalnızlığı

barlarda bulurum onu,param olunca.

sevgili arıyorum ciddiyim

bilemiyorum altan.

zeytinli rock festivali 2017

2 sene önce gitmek için can attığım,ama duyduklarımla hep vazgeçtiğim ama seneye trakya fest'e ona benzeyen festival ama düzgün olacağını düşündüğüm festival.

esogü tıp fakültesi

yeni yapılan diş hastanesinin yanında soluk kalacak olan eski,büyük hastanesinin yanında asistanlarının anlayışlı olduğu fakülte.

deniz tekin

yıldızlar şarkısıyla
balıklar uçar, kuşlar yüzer
gökyüzü yemyeşil
ben de seni düşünmeyi bıraktım

diyişi ile dibe giden aşık olduğunuz kişi ile ilişkinizin size saklı kısmıdır.

14 numara

Cesur film olmuş gerek sahneleriyle gerek çekişi ile.idrarın papatyalı olan elinden geçmesi.

insanların kendileri dışındaki insanlara insanlık onuru gereği saygısı gereği değil canlı gözüyle bakmayıp,çıkarları doğrultusunda insanlara et gözüyle bakması.En acısı da bakılan insanların bunu kanıksayıp,kabul etmesi.

Doğamızda olan gerçeklerin dürtünün önüne geçip sadist eyleme dönüşmesi de gösterilmiş.

Kağıt filmi de güzeldi,zaten paylaşımları olur onun çokça.Saklı kalan ve de dillendirenin nadir olduğu olsa da taşak muhabbetlerinin olabileceği nadide film.

sigarayı bırakmak

efenim zorlanacağınız en büyük şey içki içerken olur bi de eğer ki labı olan bölümdeyseniz onun çıkışında.

nostalghia

benim için izlemeden dahi filmden gördüğüm sahnelerle büyüleyen izlemediğim filmi bu kadar tanıdığım film.Aslında geçen hafta izleme fırsatı yakaladım ama yarım kaldı biraz şartlardan biraz benden.Ama kıyamadım. Çünkü final sahnesi diye tahmin ettiğim ama kesinlikle o değilse bile ana fikri veren sahneyi izlediğim için bi de büyülü kalsın diye. Lakin dayanamacağım galiba bugün biter.

ağlayan çayır

tesadüfen soundtrack'ını buluşum ve filmden sahnelerle içine çekip izlemeden bir çok fikre kapılıp izlemek için link bulma uğraşı.Ama değer efendim.

eskişehir osmangazi üniversitesi

geçen sene araştırdığım bu seneyse şüpheli tavsiye ettiğim yeni açılan çarşısı ile biraz daha iyi olan okulum.deniz kırtasiyeye selam.

eskişehir

sakın arabayla şehir içini gezmeyi kalkmayın,sıkıntı olur hadi oldu ücretsiz park olmaz,tramvay kullanın.

norah jones

aman allam bilen var mıydı dedirtir,saygı duydum.

elçin sangu

bana göre balon,geçen sene sürekli anılan ancak zamanla solan sohbetler olmuştur.

öğrenciye burs verecek sözlük yazarları

tıp öğrencisiyim eskişehirde beklerim...

yeraltı edebiyatı

kendimi ancak burada anladığım gerçek diğer insanların deyişi ile.

lisedeki rockerlar şimdi ne yapıyor sorunsalı

led zeppelin de var ama.

masumiyet

aşkın sevmenin anlamını öğreten demirkurbuz filmi.

uluduman

masumiyet filmi yorumuyla gönlümü kazanmış 11.nesil arkadaşım.

donersen islik cal

fikret kuşkan 'ın oyunculuğu damga vurmustur.film içi mesajlar da insanların genel bakış açılarını eleştirmiştir.
Filmi ilk incelediğimde ilgimi pek çekmemişti ama cidden eğer en bilinen masumiyet filmini biliyorsanız buna da bakınız efenim.

pakistan

dost bildiğimiz ve yakın ilişkilerimiz olan devlet.
türk hava kuvvetleri 100.yıl kutlamalarinda dahi katılımı en yüksek olan devlet.