bugün

selim ileri'nin ilk olarak 1968 yılında yayımladığı öykü kitabı. doğan kitap sayesinde içinde yeni öykülerle 2003 yılında tekrar basıldı.
insana çok kötü koyan yalnızlıktır. bu durumdaki kişi sürekli neden beni kimse arayıp sormuyor diye kendini yer bitirir.
arada lazım gelir insanoğluna. bütün haftanın karmaşasından sonra kendinle arkadaş olabilmek için güzel bir fırsattır.*
(bkz: olda da yesek)
çok pis acıtır. en azından çevrenizde mutlu çiftler görüp, üzülmemek için eve kapanırsınız.
diğer 6 günün kargaşasını, kafa dinleyerek atmak için müthiştir.
bugün orda da cumartesi mi? ve eski sevgili demektir.
zor geçiyor.
hisedilmez.
(bkz: maç var maç)
(bkz: el clasico)
çok sıkıcıdır, çok. ders olmuştur, bir dahaki haftasonuna önceden program yapılacaktır.
gençliğime güzelliğime yazık lan.
an itibariyle içinde olunan, daha bir vahim yalnızlık.
saat on ikiyi geçip artık pazar gününe girdiğimizden dolayı dünde kalmış yalnızlıktır. ama yalnızlık insanın içindedir, ne zaman ortaya çıkacağı belli olmaz. hepimizin yalnızlığı kalabalık bir yalnızlar topluluğuna işaret eder ki bu yalnız olmadığımız anlamına gelir. o zaman herkes yalnızlığını alıp gitsin lütfen. yalnız kalmak istiyorum...
en büyük yanlız'lık beraber olduğunuz insan'la kendinizi yanlız hissetmeniz.
Pek arkadaşınızın olmadığını gösteren yalnızlıktır.
Iyidir cumartesi yalnizligi alternatifleri bile olabilir. Demlersin cayi cekirdegi alirsin cat cat cat. Veya biraz alkollu icecek bir kitap ve sessizlik daha sayilir da sayilir.
Çat ocağında çay içirtir, sözlükte yazdırır.

Ya Rabbim çekiyorum, bari bi halta yarasın.
Cuma yalnıxlığının gelişmiş formudur.
benim yalnızlığımın yanında hiçbir şeydir.
Tespite gel. Nedense beni platonik seviyor.
amerikan filmlerindeki "saturday night out" sendromunun ,sanki bir haltmış gib,i yeni yetmelerin ağzına düşmesidir.
cumartesi çalışan bilir. akşamında eve gelirsin tv karşısında kabuklu fıstık yersin.
görsel
bir pazar yalnızlığı değil.
Bugün orada da cumartesi mi?

sende beni benim gibi özledin mi?

Dizelerini hatırlatır.

bol melankolim var birlikte yesek mi?

Çekirdek çitlerim daha iyi.
Yalnızlıkların babasıdır. intihara kadar sürükleyebilir.
Sosyal medya kullanmayarak daha hafif geçirilen yalnızlık. Her gün olduğu gibi.
güncel Önemli Başlıklar