bugün

entry'ler (115)

sevişmenin ortasında beni seviyor musun diyen kız

hiç sevişmemiştir...sadece vermiştir...

kaybedenler kulübü

izlediğim en iyi zamanım filmlerinden biri...sikiş var belki...belki sonu da havada kalmış biraz...ama hayat böyle değil mi zaten? ve bu yüzden yaşanılası değil mi?

humus

az önce patlıcan ezmesi zannederek yediğim ve nefret ettiğim şey.

çocukken yapılan şerefsizlikler

nine namaz kılarken boynuna yapışmak, onunla birlikte secdeye inip kalkmak ve bundan keyif almak...

ağza dolanan reklam şarkıları

turkcelle bağlan hayaaaata...hayataaaaa bağlan turkcelleeeeee....bağlan turkcelle hayataaaaa...

yaran diyaloglar

sınavdan çıkılmıştır... sınavda birbirimize cevapları fısıldayan, kopya çektiğimizi zanneden biz konuşuyoruz...

x: olum lan sana sölediğim soruyu yaptın di me hani cevabı pascal olan?
y: ohaa lan pascal mıydı onun cevabı...ben bazal anladım...
x: çüş lan ne sallamışsın sende...
z: lan bende yanlış anlamışım baskül yazdım...
x-y: çüüüüüş bea oluuuum...yuh...
muhabbeti duyan inek öğrenci: sorunun cevabı pastuer'du...
x-y-z dumur!!! * * *

yaran diyaloglar

evden pes oynamak üzere çıkılacaktır. üst baş giyinme faslı, evden çıkma telaşı... aynı zamanda alt komşum olan arkadaşla aramızda geçen diyalog...

ben: eee..hadii çıkalım mı...
a: duuu..ben bi kendi evime uğriiiim...
ben: sıçıcaksan gelmeyim ben..
a: yok lan işerim sadece geeeel..

aslında anlatılmak istenen şey zaman sorunsalıdır. çok vakit kaybedeceksen ben gelmeyeyimdir, bekleyeyimdir. soru sorma biçimi tuhaf olup, alınan cevap daha da saçmadır... sonuç kahkalarla yarılmak... seviye yerlerde...

küfür olmayan ama küfür etkisi yaratan sözler

annenle baban kardeş galba...
akraba evliliği...

kat3

kendini tekrarlayan artık sıkıcı hale gelmiş mekan...

hoşlandığı kızın doğum gününü unutan erkek

akılsız erkektir, zira kız modeli için özel günler çok önemlidir. kız kısmı hassatır, duygusaldır bu tarz günlerde, beklenti içerisinde ve tavlanılası bi kıvamdadır...

doktor maaşı

düşündükçe okulu bırakma sebebi olabiliyor.

kadınları erkeklerden ayıran özellikler

doğum yapmak...

babanın sevgisinin anlaşıldığı anlar

eğitimci bi baba olarak her zaman sizden daha iyisini beklediği için onunla yıllar yılı anlaşamamak...her söylediği cümleye muhalefet olmak...bakışlarınızla savaşmak...ve günün birinde sizi hastanede önlükle görmesi, önce kahkahalara, sonra gözyaşlarına boğulması...sonrasında geleneksel hale gelen anne ve kardeşi ekip kahvaltıya gitmeler, gezmeler, tozmalar, sohbetler...anladım ki severmiş beni...

babanin converse giymesi

hanım gel bakalım şunların bi üstüne bas da öyle giyelim, çok yeni gözüküyorlar, şeklinde diyaloglara sahne olabilecek durum..
yada; hanım konverse mi konvermese mi diye bi espiriye sahne olacak durum... ***

kraniositozis

kranial sütürlerin erken kapanmasıdır. mikrosefali sebebidir.

sevgili

ruhunun en incinen yerlerinde gezinen ve seni incitmeyendir.

kendimden nefret ediyorum

huysuz şirin repliğidir.

anal ve oral yapıp bakire olan kız

tarz sahibi kızdır. *

bel gamzesi

kilo alınca kaybolan, verince pörtleyen hedemsi.

yine bir sevgililer gunu yalniz geciyor

tarz meselesi...