bugün

genclere tavsiyem zorbalik yapmayin, zorbaliga musama gostermeyin. Beni lisede itip kakan insanlara, goz yumanlara su anda kan aglatiyorum. oyle diyeyim. 15 20 yil sonrasini dusunun bir insana zorbalik yapacaksaniz.
Ilerde sinirli alingan ve depresif biri olmaniza neden olur. O nedenle lisede size sataşan yavsak piçlerin kafasina tornavida geçirin.
Ortaokulda şiddetli akran zorbalığına uğramış biri olarak diyorum ki:
Size biri zorbalık yaparsa ebesini sikin atın.Laftan anlamıyorlar çünkü.Mümkünse size zorbalık yapan birini öyle bir dövün ki size laf bile edemesin. müdahele etmeyen gerizekalı öğretmenlerinizi de gerekirse milli eğitim bakanlığına şikayet edin.
kimsenin size sadist zevkleri için korkunç anılar yaşatmaya hakkı yok.güçlenin ve kafasını duvardan duvara kıvılvım çıkana kadar sürtün. belki kafalarından bezelye kadar da olsa bir beyin çıkar.
hala zorbalık filan diyorlar. olm lafı yumuşatarak bu zulümü engelleyemezsiniiz. bu zulümdür. güçlü güçsüzü yer mantığı = zulüm. biz hayvan değiliz. ve bu adam ezme noktasında mağduriyet yaşayanlara tek lafım = laf anlatmaya çalışmayın. wing tsun kung fu kick box box güreş gibi hayat felsefesi, yaşam tarzı bulun. ve sizi ezmeye çalışanı oracıkta nakavt edin. hem karizmanız artar. hemde herkes size dalaşırken 3 kere düşünür.
evet sikip atmak güzel mantıklı bir çözüm ama karşınızdaki sığır kürt ise işiniz var demektir okul çıkışı 20 kişi toplayıp size hücum u ekber etmesi an meselesidir.
20 kamyon adam toplayacak diye kimse zulüm görmek zorunda değil. 1 kişiye 20 dalacaklarsa onlar zaten kerhane dölleridir. ölebilirler. imha edilmeleri gerekir.
bunun bir üst versiyonu da iş yerinde mobbing uygulayan yöneticiler. onların da ebelerini sikmekte fayda vardır efenim.
evil ondskan filminde rastlanan hadise. ama bir gün bir kahraman çıkar o zorbaları tekme tokat döver işte. adalet yerini mutlaka bulur bir gün.
Devletin yaptığıdır. Bunu önlemek için liseler zorunlu olmaktan çıkarılmalı. sorunlu öğrencilerin okutulması her türlü her şeye zarar. bunları okutmak yerine bağa bahçeye davar diye sürsek, inşaata versek, sanayiye göndersek

1. eğitimin kalitesi artar. oraya cidden okumak için giden öğrenciler bir şeyler öğrenir. öğretmenler rahat eder. bedavadan üniversiteye gidip yer, kaynak işgal etmezler. düzgün öğrenciler daha düzgün eğitim alır.
2. bunların eğitim masrafından kurtulunur ki büyük bir kalem bu.
3. hanelerine gelir girer. ekonomi canladır. aileler rahat eder.
4. hükümetin "suriyeli, afgan işçi" fantezisi sona erer. vasıfsız iş gücü artar.
5. bu tipler disiplin altına sokulur. boş enerjileri faydalı şekilde atılmış olur.
6. zorbalık çok çok azalır. daha özgüvenli daha iyi eğitimli gençler yetişir.

bunun olması gerekeni budur. normali budur. biz ise bu orospu çocuklarını okutuyoruz. inanılmaz gerçekten.

yapılması gereken lise 1'de sınıf tekrarı. olmadı okuldan atılmak. bunun çözümü bu. yolu bu. yapacağınız sistemi sikeyim. neyi düzgün yaptılar ki bunu yapacaklar?
bu arada bu tipler yaşları ilerleyip bir baltaya sap olamayınca mağdur edebiyatına girip hayat okulundan mezunuz diyorlar. hakkıyla okuyanlardan zulmettiklerinizden utanın ulan.
Dövmesi için müdüre göndermek suretiyle sessiz kalmıyorum. O da babalarını arayıp evde de dövdürüyor bir süre idare ediyoruz.

"Nush ile uslanmayanı etmeli tekdir, tekdir ile uslanmayanın hakkı kötektir"