bugün

amaaan boşver. baktık olmuyor bir sıfır atıveririz.

(bkz: şimdi yellen düşünsün)
Dolar 10 TL olunca, musluklarınızda kesilince, bırakırsınız. Taksimetre usülü çalışanların beyanıdır.
dolar 10 tl olmasa da koyum ak partiye.

tanım: çomar beyanıdır.
Rusyada dolarin daha çok arttığını bilen büyük resmi gören seçmen söylemi.
Ne alaka aq. AKP'ye oy verince sandık başkanı dolar mı istiyor sanki.
Kişilerin bekasını, devletin bekasından önde tutan söz.
Tl düşüyor anlayacağınız. Böylece ekonominin kötü gittiğini anlıyoruz.
bize ne . ne demişler ; at ali' nin - göt veli' nin.
Oldukça ahmakça bir beyan.
oy vermek ithal mi ki dolarla alakası olsun. selam ve duvva ile.
iste bu ipne kesin gurbetci! anca yurtdisindaki akpli boyle birsey diyebilir.
Bu trollerin bu sayfalarda yaptıklarının ve bunun sorumluluğunun aynı şahıslara sorulması gerekir.

Küçük çocukların yiyeceği ekmekle oynamak komik bişey diildir.

Bu atecjso mü oç mi her ne boksa -bu sözlükten şutlanmalı ve 3 4 bin euro da para cezası ödemelidir.

Bu troller kesinlikle halk üzerinde bi etki yapmışlardır -bu oç ler yüzünden çocuklar aç kalacaktır. Bunun bi sorumluluğu vardır ve bunu sözlük trolleri de ödeyecektir.
ben seni veya ergensen babanı işsiz kalınca göreceğim.

tükürürken hiç değilse bu kadar balgamlı tükürme ki yalarken daha az sıkıntı çekersin a akıl yoksunu...
algı yaratmaya çalışıyormuşuz. aaayy götüm. bi telefonu bozulsa sıçtı amk.
havlamanın da bu kadarı. dur sen bir aç kal, kimden olacaksın göreceğiz.
lan türkiye'de kağıt bile ithal ediliyor. bu sebeple yerli fabrikalar kapanıyor. dolar 10tl olursa oy kullanacak pusula bile bulamazsın amk. neden bahsediyorsun sen?
yazar troll mu degil mi bakmadim ama artik genel su alginin degismesi lazim. Siyasilerden hic biri benim babamin oglu degil ben kendi refahimi dusunerek oy kullaniyorum. Lutfen artik kendinizi dusunerek oy kullanin kimseye biat etmeden. Kimse sizden ve ailenizden daha degerli degil colugunuzun cocugunuzun rizkini eritecek degersiz kilacak kisilere oy vermek ailenize ve kendinize zarar vermekten baska birsey degildir.

Ulke o kadar komik hal aldi ki benim dolarim var artsin banane diyor ee be mk dolar deger kazanmiyor ki tl deger kaybediyor. Dolar yaparken o tl ile araba alabiliosan arttiktan sonra bozdururken de bir araba alabilceksin. Kar da mar da degilsin bosa sevinme ulkenin batisina.
Sakıncası yoktur.

Benden çok daha önce ayvayi yiyeceğini bilmenin huzuru içindeyim.
Koyu bi muhalif olmama ragmen benimde akpartiye vermeme neden olucak durum
Cunku 45 bin € var
Adam dayesinde 2 tane dublex daire alicam Sayesinde
Var ol reis
Allah kilicdardan alıp
senin ömrune versin ..dd
"hadi bebeğim oooohş hadi oooh yeeeaaa" modundaki mazoşist kişinin beyanıdır.
Çünkü biz doları hep 50 liralık alıyoruz.
https://scontent.fist2-1....491370351&oe=5BCA6516
70'lerde miyiz?
sıçılacak ağız g...te yakın gezermiş.
ab'nin kapısında yatmaya devam edelim, bm bizim seçimlerimizi denetlesin, enflasyon yükseldikçe dolar düşsün, içeriye parasını bırakan iki üç katı şeklinde alsın derseniz muharrem'e verin. zira vaadleri bu yöndeydi.