bugün

Yapanların hangi hack ekibine bağlı olduğu bilinmezken, yeni çipli kimlik kartı sistemine geçecek olan ve birçok bilgiyi veri merkezlerimizde saklanacağı durumun arifesinde böyle bir durumun yaşanması dikkat çekiyor.
Yayımlanan bilgilerin yanı sıra Türklere de bir mesaj veren kimliği ve bağlı olduğu örgütün bilinmediği ekip;

-Bit shifting bir şifreleme türü değildir.
-Veritabanınızı indeksleyin. Bir işe yaramayan veritabanınızı düzeltmek zorunda kaldık.
-Arayüze karmaşık bir şifre koymak, size hiçbir koruma sağlamaz.
-Erdoğan hakkında bir şeyler yapın! Ülkenizi tanınır hale getirmek yerine yok ediyor!
Şeklinde madde madde mesaj veren bu durum karşısında ülkemizdeki gerekli merciiler ne gibi bir çalışma yapacak, bu durum için bir açıklama getirilecek mi bilmiyoruz. Verilen bilgilerin de oldukça önemli detaylar içermesi ve sahip olan kişinin bizler hakkında detaylı bilgiye ve birçok işlemi yapabilecek olması tüm Türkiye açısından önemli bir risk faktörü olduğunu unutmamak gerek.
Kaynak: http://www.webtekno.com/i...ileri-calindi-h15929.html
Bendeki şansla eminim içinde olduğum topluluktur, tabi doğruysa.
Mümkünse borçlarımı ödesinler memnun olurum.
2010'da 18 yaşından küçük olanlar için bilgilerin bulunmadığı sistem.
Failleri belirlenip tek tek infaz edilmelidir. Büyük devlet böyle yapar.
Sürekli hukuka bağlı kalındıkça kimsenin Türkiye'den korkacağı yok!
Derin devlet, mit ya da kurulacak başka bir gizli örgüt artık infazlara başlamalı. Terör de ancak böyle sindirilir.
Site ismi https://thanksgiving.epicm.org/

Türkiye nin güvenliğinin kimlere emanet edildiğini gösteren ifsa.
Siteye erisim engellenmistir.
Zaten bende laf olsun diye link verdim.
Saygılar..

Avradını sikeyim bu nasıl bir skandaldır babacan? Böyle ülke mi olur? Napak toptan taşınak mı malezyaya felan? Bildiğin ifşa konusunda dalya demişler. Kütük numarasından tut, kapı noya kadar her şey mevcut. Ciddi ciddi bu nasıl bir yarraktan teyyaredir böyle? Biri beni siksin nolur.

(bkz: çok şükür bugün de fişlendik)
içinde bulunmadığım ifşa .
Sülalem raad olm.
Mağara içinde mağarasınız. En aşağı 5 senedir var bu, avukatların bir numaralı kaynağı hatta.
http://m.gazetevatan.com/News/Article?ID=321535
6 seneymiş.
adres üniversite zamanından kalma ve yanlış, üzülsem mi sevinsem mi bilemedim.

hayatımın en güzel dönemleri böyle sikimsonik bi yönetimle geçiyo yavaştan bi alışma gelmeye başladı ne yalan söyliyim.
(bkz: ulan bunu da mı görecektik amk)
Düşündüm de 2009 seçimlerinden kalan bilgiler olamaz bunlar. Zira 2009 da elimle beraber oy kullanmayanlar var ben yokum, kardeşimin de son üç senedir oturduğu adres var. Başka bir şey olsa gerek.
Kıvanç Tatlıtuğ Çağatay Ulusoy hepsi var.
ulan cidden hersey doğru bi adres yanlış hay amk. bu sitenin yayınında ve yapımında emeği geçen herkesin tek tek anasının amk.
Ajda Pekkan yok. Ebru gündeş var. Ben yokum. Bu benim olmama durumum beni çok üzdü sözlük.
An itibariyle search dendiğinde error veren site.
ben yokmuşum, çok şükür...
ilginç bir nokta tespit ettim. fethullah gülen yok. onu koymamışlar. ki belli bi yaşın üzeri herkes var.
roket atar diye adam var amk daşşak geçmeseler bari...
(bkz: beyler stalkını tamamlayan çıksın site kasiyor)
Ben yokum vatandaşlıktan mı çıkardılar lan yoksa.
Peki şimdi kim dava açacak çalınan bilgiler için.
Benim ve nedense yakın derece akrabalarımın olmadığı kimlik ifşası olayı. Ehh tabi bu iyi birşey. Çoğu ünlülerin ev adresleri bile mevcut. Şimdi istanbul bileti aldım ve demet akalın' ın evine taş atıp kaçmaya gidiyorum.
hala daha "omo okp korsotloro yopmos olobolor" diye konuşanların olduğu ifşadır. kardeşim bir hükümet düşün ki kötü olan hiç bir olaydan mesul olmasın ama yapmak zorunda olduğu hizmetleri yaptığı için böyle mal değneği gibi takipçileri tarafından tapınılsın. ülke dışarısından hangi ülke olursa olsun oralardan azcık kafası çalışan her insana sorsan anlatsan durumu bunun çok aptalca bir şey olduğunu ve mümkün olamayacağını söyler ama maalesef ki biz canlı canlı şahit oluyoruz ve birlikte yaşamak zorundayız bu andavallar ile..

ümit ediyorum ki bu ifşanın devamı da gelir de şu yalakalık yapacam diye aklını kaçıranların mabadlarının resimleri de ifşa olur bundan sonraki hayatlarını sırtlarını duvara vererek gezmek zorunda kalırlar. bu nedir ya..