bugün

genelde "tanrı sizi sever" temalı mesajlarla biten diyaloglardır.
Tanrım bi ara konuşmalıyız uzun süre oldu birbirimizi sormayalı ben sana olan ilgimi kaybedince sende tahmin ettiğim gibi hiç sormadın beni ama bence bi ara konuşmalıyız mesela bana maddenin başlangıcından bahset ilk big bangtan bahset heyecanlı mıydın mesela, ne hissediyordun? Bişeyler yapıyordun sonuçta bence mutlu hissediyordun o an. Özlettin kendini tamam sen hep uzak duruyordun ama bende durunca alışkın değilim özledim seni. Bi ara beklerim meşgul olsamda çatkapı gelebilirsin sana çay yaparım. Sonuçta bir ağırlığın var yemişim işi canım bitanem hayatımın anlamı iki gözüm gelmiş derim seni nurlu yerlerinden öperim. Kek sever misin? Ah tanrım bu aralar hastayım öylece dokunsan ne olur ki? iyileştirsen beni ama sen var ya elinden gelse beni daha çok hasta eder öldürüp yanına çekersin, o kadar mı çok seviyorsun beni ya sen çok şekersin. Biraz yaramazlık felan yapıp kul hakkı yiyip kötü düşüncelerim ya da böyle senli benli konuşmalarım için beni yakmazsın değil mi? Bide ben içince güzel olurum öyle yakınca kokarım ben ha bide arlanmam daha sinirlenirim daha beter olurum. benim gözümde öyle cennet bakire huriler filan yok elizabete alıştım sadece ben gelince bi çay koy muhabbet edelim böyle en baştan başlarız konuşmaya senin böyle bıçkın olduğun yıllardan bahseder sonra zamanı felan bükeriz neyse görüşürüz tanrım beni yakacaksan da öyle selam ver seni göreyim de öyle cehenneme geçeyim yanmaktan değil de meraktan çıldırırım. Neyse iyi günler tanrıcığım.
Rica etsem cikar misin
Peki.
+Seviyorum?
-Kimi?
+Seni.

(bkz: kutsal damacana 2)
+peder ben çok büyük bir günah işledim

-anlat evlat tanrı bağışlayıcıdır.

+peder bir gün eşimle baldızımın evin konuk olduk akşam oldu hava yağmurluydu o gece orada kaldık ve ben baldızı bir güzel gibtim

-tanrı seni affeder oğlum şüphen olmasın

+ama peder ben çok büyük bir günah daha işledim

-nedir evlat anlat tanrı yücedir seni bağışlar

+bir gün kayınvalidenin evine gittik o akşam çok yağmurluydu ve o gece orada kaldık eşim uyuyunca kayınvalideyi gibtim

- tanrı uludur evlat seni mutlaka bağışlayacaktır der (ve o sırada pencereden dışarı bakar hava bozmaktadır tam adam yeniden lafa girecekken):

-hava bozmadan siktir ol git buradan orospu evladı.....