bugün

her bunaldığımda bu şekilde çığlık atıp rahatlıyorum.
zannımca bayanlar tarafından neyredilen haykırış.

(bkz: ay)
görsel
sevdiğim söz öbeciğidir kendılerı.

ne kadar hoş olmasa da...
Her duyduğumda bu nârayı atan kişinin götüne çivi gibi acı verici birşey battığı hissine kapılıyorum...
Annemin bana karşı sarfettiği sevgi cümlesi. Bunun neresi samimi yav?¿
ay götüm: götüne birşey batan insan haykırması olup, aayhh götüm: alay ifade eden bir haykırış izlenimini vermektedir.
hıh haspam, demenin falan filancası.
görsel
nur yerlitaşın kimseyi beğenmediğinde attıği bakış.
bazı durumlara cuk oturan, senelerdir 'neredeydin sen yaa sana çok ihtiyacımız vardı' dediğim, ortaya çıkınca çeşmeden kana kana kullandığım değerli bir deyimdir.
(bkz: ösym)
Ahmet kural a çok yakışan bir söz idi.
(bkz: işler güçler)
Entrylerime kötü oylama gelince göz devirerek söylediğim mütüş söz. insan bi rahatlıyor bi stres atıyor yahu.
"tabi rahatlayıp stres atıyorum diye üzünçlü suratların yolunu tutmanız ayrı bi olay."
son zamanlarda arkadaşlar arasında sadece "ay" kısmı kullanılarak toplum içinde argo konuşmadan da ifade edebildiğimiz güzel, anlamlı ve bir o kadarda iğneleyici sevdiğimiz saydığımız ailecek kullandığımız söz öbeğidir. Bu kadar övgüyü de başka hiç bir şeye yapmamışımdır.
(bkz: he götüm).
Cümle kuramayan bir insanın, edebiyattan bahsetmesi kadar ucuz değildir.
Götünün sosyal medyada elden ele dolaştığını gören kişinin verdiği tepki. Evet.
anasının amına dirgen sokulası ensest orospu çocukları kastedilirken şöyle bir göğüste yumuşatma kelimesidir.
havanı sevsinler minvalinde bir söz. bence kullanışlı.
insanın gözünde ay parçası gibi bir göt canlandıran söz öbeği. Olabiliyor böyle şeyler yani.
Mutlak kullanırım ve yanında göz devirmesiyle gelir.
görsel
Sen kimsin amk? Anlamında bir söz. Severiz.
severek kullanıyoruz.