bugün

muzlardan nasibini almadığını göstermiştir.
sözde ermeni soykırımının en güzel tarafı kimin insan olup olmadığını göstermesi.
ulan sen tarihçi misin bilim adamı mısın sanane angut!
Siktigimin adami.

kürt tipi var, ne beklenir ki!
Bir katalan kürdü için normaldir. Böyle her önüne geleni eline almamalı.
dunyada geldigimiz durumu ozetleyen hareket. islemedigimiz bir suc uzerimize yikilmaya calisiliyor. butun dunya buna inanmaya basladi.
Şotofok değilse çok ayıp ediyor onun ben amına koyayımdır.
ibne güney amerikadan beri nasıl anladıysa soykırım fasilitesini? Gören de komisyon üyesi sanacak mk topunu.
önümüzdeki sene barça'dan siktirip gidince layık olduğu şekilde ödüllendirilecektir.
üstünden 100 sene geçmiş arkadaş tanısak ne olur tanımasak ne olur. savaş döneminde kimler kimleri katletti. trabzonun kupamızı verin işine döndü bu iş
http://www.goal.com/tr/ne...-mesaj%C4%B1?ICID=TP_HN_1

haber gerçektir.
Normaldir efendim kendisi Türk tarihi hakkında doktora yapmış birisidir."Hassiktirsin efendim."
Kodugumun kekosunun malca ifadesidir.
Muzunu yesin bu, fazla Konuşmasın Allahın maymunu dedirtendir.
Bizim kendi gibi işgüzarlara rağbet etmediğimizi bilmediğinden böyle bir şey demiş olabilir.
Ama özellikle niye bunu bir kağıt tutarak söyleme ihtiyacı hissetmiş onu anlamadım.
Get ötede oyna alves topunu kesmeyim.
Şimdi Beko'dan gerekeni yapmasını bekleyeceğiz de. Koç grubu adam mıdır diye bir sormak lazım önce.
LAN GOT O KADAR SARAY YAPTIK ETKILENMEDINMI, BU A4U YAZIYORSUN. BAK BAKIM ERMENILERDE BOYLE SARAY VARMI.
bu orospu çocuğunu sevmezdim zaten.

Sana muz az gelmiş. Başka bir şey çıkartmak lazım.

Katalan kürdü seni..
kendince uğur boral'dan intikam almıştır.
sana mı vazife ulan dümbük denilesidir ! sen kimsin kimsin ! allahın topçusu seni ! bütün dünya üzerimize geliyor arkadaşlar, gerçekten çok üzücü... bütün dünya türk'e düşman, olayların aslını kökenini bilmeden probaganda yapıyor utanmazlar...
kendini duyarlı sanan oçun tekidir, barçayıda oldum olası sevmemişimdir zaten.
brezilya çingenesi sen ne anlarsın tarihten amk belki elindeki kağıtta ne yazdığını bile bilmiyodur. hatta sorsan haritadan ermenistanın yerini gösteremez.

sen git adamını kaçırma savunma arkasına koşu yapıyor.
death trip isimli arkadaş, soykırım mı savaş ortasında ihanetin bedeli mi bi düşün sonra 'soykırım vardır' de.
ulan volkan bozkır dün ermeni kilisesinde ayine katılmış bir nevi hükümet soykırımı tanımış biz burada dani alves putin cart curt konuşuyoruz.
Gelde sana bi arşivleri açalım denilesi zibidi.
soykırımın ne olduğunu çok iyi bilen o.ç. söylemi

bkz. 1-7
israil i ziyaret edip ağlama duvarı nda poz veren koduğumun ibnetor takımının yavşak futbolcusunun yaptığı dikkate bile alınmaması gereken hareket. Arkadaşlar yukarıda belirtmiş zaten bi araştırsın bakalım kendisi niye Portekizce konuşuyor bu muzu az gelmiş yamyam.