entry'ler (47)

muminsozluk

yaratıcı yazarları olmayan sozluktur, zira yaratmak allaha mahsustur

olasi muminsozluk basliklari

-namaz kılmayan musluman,
-sakirdin mazotu,
-bugun allah için ne yaptın,
-pazartesiyi ve persembeyi oruclu gecırmek,
-yesilirmak dersanesindeki abiler.

edit: imla

-baslıkları alt alta okumak
-seytan taslarken karsıdaki hacının kafasını yarmak
-yaran seytan taslamalar

-sol framede seytan gormek
-mumin engine çarpıldı

-secdeye varınca uyuyakalmak
-yaran cuma hutbeleri
-namaz kılmaktan pantolonun diz yapması
-teravihi 3 dakikada kıldıran jet imam

muminsozluk

(bkz: olası muminsozluk baslıkları)

islamın bes sartını bilip imanın altı sartını bilmemek
kadir gecesi işlenen sevaplar kaçla carpılır
cehennemde gotumuze girebilir

http://www.muminsozluk.com'un yayına baslaması durumunda kullanıcılar tarafından girilecek entrylerdir.

-sabah namazında uyuya kalmak
-namazda farzla sünneti karıştırmak
-sözlük beni sahura kaldır lan allahsız
-12 ramazan cumartesi muminsozluk sultanahmet iftar zirvesi

namaz kılmayan müslüman

(bkz: muminsozluk)

provokatif başlıklar

sözlüğü eğlenceli kılmakta, takip edilirliğini arttırmaktadırlar.

türkiye ekonomisinin üçüncü çeyrekte 0 5 büyümesi

dünya ekonomisindeki genel yavaşlama ile birlikte değerlendirilecek olursa normal karşılanabilecek olaydır.

(bkz: 0 7 si olup da vermeyenin)

ermeni soykırımı

ermeniler'in uzuun yıllardır bu konuyu gündemde tutmaları, insanların bu işe ömürlerini vakfetmeleri, müzik gruplarının * soykırım temalı şarkılar yapıp eurovision'a katılmaları, pek çok ülkeyi de bu konuda ikna ettikleri gözönünde bulundurulunca hiç değilse araştırılması gereken meseledir. ülkemiz ise bu iddialara karşı ne yapmaktadır? soykırımı tanıyan ülkelere nota vermekte, kınamakta, en fazla 1 yıllığına da ürünlerini boykot etmektedir. eylemlerin sadece bu kadarla kalması şunu düşündürmektedir bana; böyle bir olay oldu evet, ama siz bunu kabul etmeyin, kabul ederseniz bizi karşınıza alırsınız. bilimsellikle böyle bir olayın olmadığına ilişkin kanıtları sunmak, ulusal bir tezimiz varsa bunu savunmak için çalışsak daha yararlı olmaz mı? yoksa sözlüğe sözde yazmakla, ermenilere ağız dolusu küfür etmekle olmuyor bu işler.

system of a down

2009 eurovision'da ermenistan'ı temsil edeceklerdir,
soykırım temalı şarkı yapacaklardır,
yaptıkları müzik itibariyle eurovision'a katılmaları saçmadır,
güzel müzik yapıyorlar * ben beğeniyorum en azından. yaptıkları müziğin sevmemin nedenlerinden biri de anadolu ezgileri taşıyor olmalarıdır. yani bir nevi (her şarkılarında değil tabi ama) oryantal metal yapmaktadır bu arkadaşlar. bu topraklardan çok ayrı çok alakasız şarkıları vardır tabi ki ama tınılardan anadolu sezilmektedir.

bekarete önem veren insanlar derneği

bkz.http://www.haberturk.com/...cat=200&dt=2008/12/04)

kiz kardesini koruyan abiye tepki vermek

(bkz: sözlükteki ana bacı muhabbeti)

sözlükle ilgili istekler

sözlükte ana-bacı-namus muhabbeti yapılmasın. gitsinler varoş liselerinde lise 1-2'de okurken yapsınlar bu muhabbetleri çok isteyen arkadaşlar.

sözlükteki ana bacı muhabbeti

çeşitli başlıklarda * * * ana-bacı değerlidir, onları korumak lazım, abaza değiliz biz bacılarımızı koruyoruz, 21. yüzyıldaysak namussuz muyuz gavat mıyız benzeri muhabbetlerdir. kadın'ın halen birey olarak görülmediği, iradesi olmadığı, korunmaya muhtaç zavallı görünümüne layık görüldüğünü göstermektedir. acaba sen koruyorum diyerek onun özgürlüklerini ve hür iradesini engelliyor olmayasın. acaba bu nedenle bakire olmayan kızı fahişe olarak görüyor olmayasın. acaba bireysel isteklerini yerine getirdiği için yarın bir gün töre cinayeti işleyecek olmayasın. kafa yapımız gösteriyor neden adamlar msn'i bulurken biz msn yazışmalarını okumanın yollarını buluyoruz.

burn after reading

coen kardeşler tarzı komedi filmlerinden hoşlanmayan bünyelerin beğenmemekte haklı oldukları film. ancak bu tarzı sevenlerin ise * hastası olacakları film. coen'ler hakikaten yönetmişler oyuncuları. oyunculara da bravo ki egolarını bırakıp sete gelmişler çok belli.

kız kardeşinin msn geçmişini okuyan abi

bekarete önem veren insanlar derneği üyesi olması muhtemel insandır.

bekarete önem veren insanlar derneği

tasvip etmediğim oluşumdur *. bekarete önem vermemenin 21.yüzyılda olmakla ilgisi yok. seks doğal bir ihtiyaç olduğu için ilk insandan beri var. arkadaşlar üzülerek söylüyorum ama annelerimiz seks yaptılar-yapıyorlar, çok mukaddes gördüğünüz peygamberlerin bir kısmı çok eşliydi. madem olaya mukaddesat üzerinden gidiyorsunuz güzel ahlakı tamamlamak üzere gönderildiğini ifade eden hz.muhammed'in yanlış hatırlamıyorsam ilk eşi duldu, bakire değildi. örnek alacaksanız buyrun buradan alın. birlikte olacağı kızda bekaret arayıp kendisi bakir olmayan erkek arkadaşa karşı bir duruş değil benimkisi *. ben sadece cinsel ilişkinin bir ihtiyaç olduğu ve zamanı geldiğinde giderileceğini, bunun doğal bir akış olduğunu anlatıyorum. zamanın ötesine de gitsem aynı gerçeği göreceğim.