bugün

mütemadiyen yaptığım, namütenahi yapacağım eylem.
(bkz: şişman insanlar)
güzel bir hobi. kim olursa olsun görünüşe bakıp dalga geçilmeli ve gülünmeli. karşıdaki tipe değer veriyorsa bu onun sorunu. önemsiz bir şeyse tip o zaman kale almaz karşıdaki.
bunu yapan insanları topluluk içinde azarlayıp rezil etmeyi severim.evet.
Tiksindirici derecede nefret ettiğim bir durumdur.
Yapılacak en aşağılık harekettir. Benim gözümde insani değeri olmaz. Kalpsiz birine insan demem.
Kanka senin saçlar biraz şey gibi mi olmuş ya. Ahahaha koyuna benzemiş. Şeklinde maruz kaldığım eylem.
Evet gerizekalı dalgalı saç karışır kıvırcıklaşır kabarır. Ki saçlarımı gayet seviyorum. Sırf sen öyle istedin diye fön çekip mahvedemem.
Hiç bir zaman yapmadığım ve kendimi bu konuda alay eden insanlardan üstün gördüğüm konudur. EGO'mu tatmin etmemi sağlamasının nedeni, Yeni nesile, bir türlü aşılayamadığımız insani duyguları bünyemde barındırıyor olma sevincimdir. Bir kez bile en azından akıl yaşıma ulaştığımdan beri, kimseyi dış görünüşüne bakarak alay konusu etmedim. Ve yine çok şanşlıyım ki yanımda yöremde kimse, yani arkadaşlarım bunu alay konusu etmiyorlar.
Bence alay konusu edilecek bir çok gündem maddesi halihazırda beklerken, dış görünüş gibi delisaçması konularla zaman kaybetmemek lazım.
Hoş değildir güzel değildir ahlaki değerlere aykırı hareket eden insandır...
iyi bir şey değildir sonucta hiç birimiz kusursuz değiliz.
Hiç yapmadım, hiç yapmayacağım. Karşımdaki insanın kırılabileceğini düşünecek kadar zekaya sahibim çok şükür. Allah olmayanlara da versin.
kendi ezikliklerini bastırma eylemidir. ekseriyet ile dışarıya karşı "ben çok özgüvenliyim taam mı" mesajı vermeye çalışan ama özünde sürekli kendisine karşı aynı davranışların yapılmasından korkan tipler yapar bunu genelde. yansıtma gibi bir şey diyorlardı bunun için kendine yapılmasından korktuğun şeyi başkalarına yaparak kendine yapılmamasını sağlamaya çalışmak gibi bir şey.
acizlik göstergesidir. hem de o biçim acizlik. saldıracak yer bulamıyorsun, malzeme yaptığın şeye bak.
Şimdi düşündüm de ne kadar ayıp ve gereksiz bir eylem olsa da ben şimdiye kadar hiç yapmamış biri değilim bunu. Acı gerçeği görmüş oldum. Sonuçta Allah bizi de onun gibi yaratabilirdi.
insan özelliği değildir.
insan görünümlü yani insanmış gibi görünen homo erectus özelliğidir.
Yıl olmuş 2017 , halâ evrilemediler!

Ayrıca allah' tan korkmaz, kuldan utanmaz tehlikeli kişiliklerdir.
Dağlara taşlara!
Doğuştan gelen bir kusursa eğer dalga geçmek söz konusu değildir.

Ama bazıları varki kendisini orangutana benzetip kahkahaya davetiye verirler.