bugün

entry'ler (40)

apaçi fotoğraflarının olmazsa olmazları

(bkz: xd)

sözlük yazarlarının bugün öğrendikleri

vaşaklar günde 1 kilo et yemeliymiş.Kaplanlar da 3 kilo.

kızıl saçlı beyaz tenli kız

Üniversite öğrencisidir.

kızıl saçlı beyaz tenli kız

(bkz: hayley williams)

fırat yazar olsa açacağı başlıklar

(bkz: hayaletli adam)
(bkz: komikli film)
(bkz: ağızdan öpmek)
(bkz: külodunu pişirip yiyen nurten teyzeler)

doktorların nicklerinin dr li olması

(bkz: doktorların plakalarının dr olması)

türk vampir olması durumunda gerçekleşebilecekler

Alacakaranlık'tan sonra yurdum kızlarında görülen şahsi edward arayışları dolayısıyla, fena hatun kaldıracağı kesindir.

zombie

iddia ediyorum ki her gitar sahibi genç,ilgili şarkıyı bir kez çalmış yahut çalmaya çalışmıştır.

Tanım: Cranberries'in tanınma konusunda epey ekmeğini yediği şarkıdır.Klibi de hoştur.Ailecek seviyoruz.

üniversite hocasının günaydın piç demesi

- sana da yapraam.
gibi bir cevabı hak eder.

birdenbire sevişmek

Filmlerden öğrenilen,gerçekte de beklenilenlerdendir.Tercihen yağmur altı.

güneş gözlüğü takınca karizmatik olunduğunu sanmak

Çok yaygın bir sanıdır.Zira her facebook kullanıcısının profil resimleri albümünde en az bir tane güneş gözlüklü resmi var.
(bkz: azalarak bitsin)

kendisiyle konuşan kızın memelerine bakan ergen

öncelikle ergenlik,yaş aralığından ziyade davranış biçimidir aslında.Yani "kıyamam annem,daha 15 yaşında,bırak baksın" demiyoruz,bu bir.

ikincisi,konuştuğun kişinin gözlerine bakmak bir adab-ı muaşeret kuralıdır ciğerler.işitme kaybın varsa dudaklarına da bakarsın belki ama meme ne lan?!

Velhasıl kişi -küçük ya da büyük,kız ya da erkek- konuşma esnasında memelerinize bakıyorsa başına 2 fiske vurmak suretiyle kendine gelmesini bekleyiniz.

kurban bayramınız kutlu olsun

16 Kasım günü telefonumuza gelecek mesajların büyük bir kısmını oluşturması beklenen iyi dilek cümlesi.

yok artık lebron james sözüne alternatifler

(bkz: bir baktım pele)

şehirler arası aşk yaşamak

en güzel aşk zor olandır klişesini yerle bir edecek kadar zor olandır.

Telefonla öyle haşır neşir olursunuz ki,bir müddet sonra sevdiceğinizi düşündüğünüzde,gözünüzde telefonunuz canlanır.Kulaklarınıza saatlerce konuşmaktan kaynaklanan amansız bir ağrı yerleşir.

Webcamle de olacak iş değildir.Tüm gün açık bıraksan olmaz:geğiriyoruz,soyunuyoruz,osuruyoruz zira.Bir de zamanında "cam var mı cam" sorularına maruz kaldığımızdan olsa gerek,webcam'e karşı bir antipati besliyor insanlar genelde.Galiba seksi çağrıştırıyor,ya da öyle bir şey.

Arada bir görüşmek de gerektiğinden kaçınılmaz yolculuklar da var bu ilişkide.
Birlikte gidip gelseniz,biriciğinizin omzunda uyusanız falan bir parça çekilir o yollar.Lakin yan koltuğunuza yerleşmiş,umutsuz bir biçimde muhabbet düşkünü ya da fazla kilolarını sizin koltuğunuza aktaran biri varsa,yol boyu üstünüzde gezinen asabiyet bulutları o büyük buluşmada da yakanızı bırakmaz.Sonrası sebepsiz tartışmalar eşliğinde bir kaç gün geçirmekten ibarettir ki,telefona benzeyen sevgili daha tercih edilesi olur.

Saydığım,ve şimdi aklıma gelmeyen daha binlerce olumsuzluğa rağmen sürdürebilen varsa aferin demek,saçlarını okşamak gerek.
alkışlar genç çiftimiz için geliyor

seni çok seviyorum allah ım

- ben de seni,sevgiiğiiliiiğm.*
(bkz: ahirette götümüze girecek entryler)

adları bilinen taş gibi hatunlar

(bkz: zooey deschanel)

hastası olunan sözler

i am drunk and you're still ugly.

dövmesi bile olur,çoğoş olur.

türkçe şarkılarda geçen mükemmel sözler

sen ilacımsın,susuz yuttuğum.
(bkz: teoman)*

çocukken yapılan salaklıklar

Kiremit dövmek.

Sokaktaki tüm çocuklar,ellerimize kocaman bir taş alıp kaldırımın kenarına dizilir idik.Mahallenin yaşlılarından biri sert bi dille uyarana dek tık tık tık vurmak sureti ile kiremitleri toz haline getirirdik.

Sonrası daha heyecan verici.
Toz haline getirilen kiremitler su ile karıştırılarak çamur edilir,ardında kına diye oraya buraya sürülürdü.Gençlik işte.