erken bebeklik döneminde memeyle beslenmeleri olabilir.
insan kendisinde eksik olan parçaları sevdiği için ona karşı hep ilgisi olduğu için başkalarına sıradan gelen şeyler ona sıradan gelmez.
insanlar bebeklikte memeyle beslendikten sonra, freud'un oral dönem olarak adlandırdığı 0-2 yaş döneminde özellikle de 1 yaş civarında bulduğu tüm nesneleri ağzına götürerek onu ağzıyla test etmesi insanların haz duygusunu yaşamak için en çok kullandıkları organıdır.erkekler ise cinselliğin ortaya çıktığı ergenlik döneminden itibaren karşı cinste onun ağzıyla en çok haz duyabileceği bölge olarak göğüsleri algılaması nedeniyle bayanların göğüsleri en çok haz duydukları bölgedir.
gizlenip gösterilmediği içindir. aslında cinsel organlar da gizlendiği için karşı cinsin en özelidir. insan meraklı bir canlıdır.
Sorulduğunda cevap verilmeyip " bilmem güzel işte" diye cevap verilendir.
Erkeğin cinsel öküzlüğü. Kadının bacağına da bakınca oyş oluyoruz. Ama halı sahada tık yok.
bunu inceleyen isveçli bilim adamları eşeğin çok ilginç bir organı yüzünden olduğunu belirtmişlerdir.
çünkü onlar bizim kıymetlimiss.
içinden süt çıkması. erkekler içinden süt çıkan şeyleri sever. (bkz: incir yaprağı)
kesinlikle bebeklikte anne memesi emmeyle alakalı teorilere katılmıyorum, o zaman aynı şeyin kadınlarda da olması gerekirdi! tek nedeni erkeklere hoş gözükmesidir! çünkü erkek beyni görselliği had safhada algılar ve buna tepki verir!

(bkz: filozof mode on) *
meme sevgisi ne süt sevgisidir, ne nipple sevgisidir. Onun sevgisi başka sevgidir işte. Adı konamaz dedirten sevgidir.
yaratılış gereğidir.
yoksa ha meme, ha beze... *
%100 doğal ve ergonomik yastık görevi görmesinden olabilir.
(bkz: tarih boyunca memeler/#15540278)

akademik bir araştırma.
(bkz: 100 kişiye sorduk)
(bkz: kadınların erkek zikini sevme nedenleri)
Yumusacik ve iri lan sikilabiliyor opdulebiliyor yatilabiliyor koklanabiliyor hatta tokatlayani bile gordum.
nedense
bir kadını sevmeye hep memelerinden başlanır
bir şeyi hatırlatmak mı ona
yoksa bir şeyi hatırlamak mı
bilmiyorum
ama nasıl bir şeyse güzel bir şey
üstelik sonsuz da

turgut uyar

(bkz: anne)
yumuşak ve ele avuca sığar bişey olması. ha bi de erkeklerin yalamayı seviyor olmalarından kaynaklı olabilir. *
Aşk kardeşim aşk ya bunu sormanın ne manası var, sırtında ki ben bile hoşuna gider. lan ne saçma abuk subuk sorular var ya.
emmesi ve okşaması çok zevkli olduğu için. bir de çok güzel kokuyorlar. yada bana öyle geliyor.
ruhu aradan çıkarınca izah edemezsiniz.
zorlamayın.
al iki tane top oyna o zaman...
ruhta "anima"n yoksa, ha kadın, ha kil tablet...
geçin bunları.
sizde yok açıklaması...
erkeklerin kadın memesini sevme nedenleri saymakla bitmez. fakat işin derinliğine indiğin zaman allah ilk insan adem aleyhisselam ı yaratırken sana bir eş yarattım bütün nesil buradan üreyecek, ve yarattığım erkek nesli kadınların önünde diz çökecek. ve bu kelime çok doğrudur erkek milleti diz çökmüştür. çünkü yapılan yorumların hepsi kadınlar üstünden olduğu için.
böyle gımıl gımıl. *
(bkz: yerim ben onu)
Aklınıza gelse de, gelmese de, hoşunuza gitse de, gitmese de, insanoğlunun bilinçaltında bir yerlerde üreme içgüdüsü yatıyor. Soyunu sürdürme içgüdüsü bundan yüzyıllar önce de vardı. Bugün evliliklerin gitgide azalmasına karşın, hala insanlar bir çocuk sahibi olmaktan heyecan duyuyor.

Yüzyıllar önce, nesli sürdüren bebeğin beslenmesi için çok önemli olan sütü sağlayan göğüsler, bugün emziren anne sayısı azalmasına karşın hala "bebeği besleme" fonksiyonu ile anılıyor. Yani ilkel içgüdüler bugünün modern erkeğini hala etkiliyor. Bu nedenle de Pamela Anderson göğüsleri erkeklere cazip gelebiliyor.

Charles Darwin'in evrim teorisine göre zamanı geldiğinde, bilinçaltımızdaki içgüdülerle "sağlıklı ve soyumuzu sürdürmeye uygun" eş seçiyoruz. Buna göre erkekler geniş kalçalı (çünkü doğurmaya müsait) ve büyük göğüslü (çünkü doğurduğunu besleyebiliyor) kadınlar seçiyor.