bugün

entry'ler (70)

yazarların güne verdiği puan

Eksiler de. .

kadın boşalması

(bkz: sinir) bosalmasi tehlike arz edebilecek.

milletçe yere çöp atma huyumuz

Vodafone arenanın içinde içip çöpleri sağa sola atan hayvan evlatları. Sizi o bira şişelerinin üstüne oturmak lazım. Nasıl bir aptalsınız kedi bile sıçtığı yeri kapatıyor amk sende ki rahatlık kime?

biz kendi aramızda sözlendik

Başım ağrıyor.

askerlerimiz çatışırken kadıköy de içen kız

Lan ziya sen ne yapıyorsun? Diye merak ettiğim durum. Bedelliye başvuru sayısını hatırladım yine. Burda askerlik yapmayan bebeler de şimdi vatan kurtarıyor. Yazık...

kitap okumuyom eksiklik hissetmiyom

Okumanın faydaları hiç varolmadığı için eksikliğini hissetmemek normal. Ama okuyanlar da bazen hiç bir boka yaramıyor.

geceye bir söz bırak

Ülkenin ekonomisini sikip attılar. Hersey çok pahalı Müzeyyen.

saat 2

iki ye 10 var.

tıraş olunca gençleşmek

Ben yaşlanan tayfadan.

insanın ağrına giden şeyler

Sevdiğin insanın göz göre göre yaşamını yitirmesi herhalde. Ağrına gidiyor çünkü sen etkisiz elemansın.

namusu bacak arasında arayan insan

Niyette arasın bence. Çünkü bacak arasında olan namus çok hilekar ve adaletsiz bir namus. Yani kadınların kızlik zarina erkeklerin neyine bakacağız? Namusu niyette ara sayın insan..

instagram

Kullanırım ama kendimi paylaşmam. insanlar hep kendilerini paylaşıyorlar çok sıkıcı değil mi?

kız msn adresleri

blackrose@Hotmail.com

1987

Evli değilseniz 2018'de garip garip belki de acı acı ilgi odağı olursunuz. Yaşlandım.

sözlük yazarlarının itirafları

Gideli çok olmadı ve geri dönecek ama onu çok özledim be sözlük. Hayatimin en boka sardığı dönemlerinde girdi ki kalbime o bokları begonvil yaptı. Oyle bir kadın ki bir ben görüyorum içinde ki güzelliği. Aşk güzel bir şey yahu 3 yılı 5 ayı yok 9 sene oldu hala dolu dizgin..

nasıl motive oluyorsunuz

Sevdiğim kadınla (dikkat) sevişerek.

1 kilo tavuk göğsünün 30 lira ya güncellenmesi

Fitness yapan veletlerin gözü yaşli.. yumurta tavuk hoş geldin ya ramazan.

ahmet kaya nın en güzel şarkısı

Hem geceye de uyar.
Acı ninni !ulan!

elmaların üzerine parafin sıkılması

Bütün meyve sebzelerde var malesef. Çocuklarımıza yedirmeyelim bari.. biz yeterince zehirlendik.

kedi

Kediyi üzdün hanım..