bugün

entry'ler (49)

çıtçıtlı body

erkekte bıraktığı etkiye mütakip ;
(bkz: erkeksavar)

autumnblaze

!his name is earl !

android

mühendis olur bunlar genelde.

tiny axe

http://www.grapheine.com/...46809eec37723f0fb0f12323e
bir garip yurdum insanı. taa ankara dolaylarından "marmara hukuk kızları çok özel ve bana hasta olmalılar bence!" gibi laflar ediyor şuursuz adam.*
hatta burda yazmıyor bile ama işte namı almış yürümüş herifin ,gitgide büyüyor efendim durduramıyoruz. hayır kızıcam ama kızamıyorum da!*
aura dedikleri buymuş zaar.*

bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olmak

(bkz: aşık olmak)

edgar allan poe sayesinde hatun goturmek

edgar allan poeyu kadın sanan bir neslin yetiştiğini görünce , varsın hatun götürmek gayesiyle de olsa okunsun öğrenilsin edilsin dediğimdir.
(bkz: yeni nesil)
(bkz: nirvana diye yeni bir boyband çıkmış)

seksenlerde sac olmak

önlerden uzun,yanlardan kısa,arkadan kuyruklu olmaktır.
http://i14.photobucket.co...zard666/britny-fox-01.jpg

styleislam

tasarimlari pek hoş , pek renkli bir marka. make çay not war , read quran charge your iman , muslim by nature ... gibi günümün geri kalan kısmını bambaşka geçirmeme sebep , eğlenceli t-shirtleri mevcut.
(favorim juma )
mini muslim bebek tulumu da varmiş*
sitesi de budur : http://www.styleislam.com

oss sorularini zevkle okumak

SORU 18.
mehmet ayşe' nin diri vücudunu hunharca sallıyordu. mehmet mitralyöz gibi tıklıyordu. ayşe' nin memeleri iyice sertleşmiş, diri vücudu terden sırılsıklam olmuştu...

yukarıdaki paragrafta...

zavalli insan

ne olmak istiyordun? herkes tarafindan begenilen , takdir edilen biri olmak istiyordun dimi? ama olmadı dimi? sıradan alelade biri olmak hiç istemedin zaten. her zaman aranan kişi olmak istedin ,olmazsa olmazların başında gelmek istedin ama olmadı , zaten olmaz da. çünkü senin yapında yok bu dostum. doğarken lanetlenmişsin sen. bu durumda sadece yanlız ve ve az olmadığına sevinebilirsin. sokaklar senin gibi adamlarla dolu , çık dışarı katıl onların arasına kümeler halinde gezinin . ama hepsinden tiksiniyorsun dimi? hayatın boyunca sana benzeyen insanlara zaten hiç hayranlık duymadın ki sen. bu sıradan ve alelade görünüşünü gidermek için jöle aldın kafana sürdün ama bir jöleden çok şey beklememek lazım zavallı kardeşim. şimdi kaya gibi saçlarla eve dön. bak telefonuna belki bir gün çalar. "kıyafet çok önemli" diye bir şey soktular kafana. sonuna kadar inandın. zaten kim ne söylese sonuna kadar inanırsın , çaresizsin. gittin kıyafetler aldın . ama olmadı hep iğreti , pot durdu dimi üzerinde. sakın paranı boşuna harcayıp daha pahalısını alma o da pot duracak şimdiden söyliym. oysa ki aynı kıyafeti giyen başka birine nasıl da yakışmıştı dimi? kıyafet aynı ama sorun nerde? sende olabilir mi? bi de kurnazlık yapıp ucuz olsun diye yazlık giysileri kışın , kışlık giysileri yazın almıyor musun? tam dayaklık adamsın. hem bu kadar çaresiz olup hemde kurnaz olmak nasıl bir his dostum. anlat bana. jölem bittiği bir gün uğrarım sana anlatırsın. bilirim hep evde oturuyor olacaksın.

eyüp

kaliteli bir öpüşme eldesi için , icraat esnasında söylenesi , tekrarlanası kelime.

big bang

...ve Tanri sıkılmıştı. o kadar sıkılmştı ki sıkıntıdan patlamıştı. buna big bang denir.

gogo

(bkz: I love gogo)
(bkz: I love very gogo) *

ben psikopatim

söyleyenin de , söylenenin de ruhunda derin izler bırakan bir söz öbegi. zira az önce benim gibi pide kuyrugunda bekleyen yaklaşık bir on kişiye falan arkadan sinsice yaklaşip , hafifte böğürük efektiyle " beğn fisigopatım !! " diye bağırılınca alayımız birden tavuk gibi dağildik.. cidden dağildik ve sonra " ehe mehe hay alaau yau " diyerekten tekrar bir araya geldik. el ele verdik aynen sıramıza geçtik. Kendimden tiksindim. ruhum ezildi. Söyleyenin de , söylenenin de ruhunda derin izler bırakan bir söz öbeği. huop aha döndük mü gene başa?!
(bkz: ismail sen kocaman bir çılgınsın!)

sözlükle ilgili istekler

'arkadaş listem' butonu gibi 'mallar listem' diye bir buton eklensin. bunların yazdıgı entryleri görmeme opsiyonu olsun. bunun yanında 'anket görmek istemiyorum' ya da 'get this fuckin surveys out of my left hand side' butonu olsun , basınca anketler yok olsun...olsun da olsun...

temptation

bilumum alternatif müzik grubunun illa ki temptation diye bir şarkısı vardir. ha ola ki grubun bu isimde bir şarkısı yoksa ; bu ilerki günlerde yapacagına delalet eder..illa ki ! * *

makyaj yapmamak

Kedilerin tercihidir. Oysa bir rimel sürseler misal gözler daha bir ön plana çıkar. şahane olur.!

felicita

türkçesini de yazalim tam olsun.

felicita e tenersi per mano (dun sabah gordum seni)
andare lontano la felicita. ( pek beyaz geldin bana)
e il tuo squardo innocente (konaktami buyudun?)
in mezzo alla gente la felicita. (oy oy felicita)
e restare vicini come bambini (gunes degmemis sana)
la felicita (gunes degmemis sana)
felicita. (feliçita)

büyüdükçe küçülmek

küçükken başarılı olup , büyüdükçe sıçıp batırmak olayıdır bu.
(bkz: ben küçükken sarışınmışım sonradan esmer olmuşum)

hanım hanım bari babasını da getirseydin

(bkz: insanın büyüdügünü anladığı an)