bugün

entry'ler (23)

günde kaç litre su içiyorsunuz anketi

Bir bardak ya içerim ya içmem.

erken kalkmanın faydaları

Erken kalkan yol alır.

4 gün banyo yapmamak

Kokar insan be. Hele de bu havalarda nasıl bir kafa.

kitap okumaya başlayacaklar için tavsiyeler

Öyle milletten tavsiyeyle olmaz herkesin zevki farklıdır. Bir kitap aldım 4 5 sene önce hala okuyamıyorum. Yani öyle her kitabada başlanmaz. Kitaplardan soğursun. ince kitaplarla başlar gittikçe seviyeni arttırır dünya klasiklerini okursun sonra zaten su yolunu bulur.

hiç sevgilim olmadı diyen kız

Özeldir güzeldir. Zorudur. Kendini eşine saklayandır.

nazım hikmet ran

Kendisi marksist akımın etkisinde kalanlardan. Toplumcu gerçekçi şiir akımının temsilcisi.

tavuk

En çekici hali fırındaki hali olmakla beraber döneride güzeldir.

sevgiliyle arada 10 yaş fark olması

Topluma bakacaksan topluma herşey batıyor. Ama sorun yok kafa uyuşuyorsa yok sıkıntı.

sözlük yazarlarının profesyonel olduğu alanlar

Uyku. Bir uyurum aklın şaşar hani bu kadar saat nasıl uyur dersin o derece. Öldümü diye kontrole gelirsin.

çin malı neden bu kadar ucuz sorunsalı

Her kalitede malları var piyasada gelen talebe göre üretim yapıyor. Yani çin parasına göre mal üretiyor. Tüm malları ucuz değil.

çok uyuyan insan

Sıkıntılarını böyle atlatabileceğini düşünenlerdir.

fethullah gülen i savunmak müslümanlığın gereğidir

Aynısını bir akrabamız anneme söyledi kızı annemin elinden zor kurtardık. Sizin müslümanlık anlayışınızaa.

bir cemaatçiyi nasıl tanırsınız

Adamlar binbir çeşit isim kullanıyor. Kuzenimden biliyorum çocuk cemaate girdi ailesinin yüzüne bakmadı.

1 50 boyunda ki egolu kiz

O boyda egoyla dolmuşsa gerisi boş. Varlığı hata.

osmanli padisahlarini övmek

Bir Fatih'i severim. Gerisinin başarısını inkar etmek ne mümkün lakin sevmiyorum sistemlerini.

yazarların en sevdiği balık

Balık sevmiyorum. Ama levrek olur. Belki bir gün.

pokemon go

Oynamadan soğudum oyundan. Belki güzel birşeydi ama işte nasip olmadı oldurtmadılar kavuşmadan yollarımızı ayırdık.

türk erkeklerinin dağdan inme olması

Yok ya hepsi değil. Arada öyle tek tük çıkar. Ama hepsi değildir genelleme yapmayalım.

murat dalkılıç

Sesi güzel kararkterini hiç bilmem eşide merce boluğurdu dimi bilmiyorum artık orasını iyidir iyi.

wifi şifresi istemek

Hiç öyle birşey yapmadım yapamam one öyle ya para ister gibi parada isteyemem zaten. Ben isteyemem.