entry'ler (221)

11 11 11

Düğünümün olacağı tarihtir.

picasso

Okulunu bitirdikten sonra askerliğini yapıp Denizli' de iş hayatına atılmış sözlük yazarıdır.

Sözlüğü takip etme taraftarı olup pek vakit bulamamaktadır. *

ucuzteklif com

Beş para etmez bir site. Tüm ürünleri piyasadan çok daha pahalı. 301 parça matkap ucu seti dışarda * 1/3 ü fiyatina, Pense Takımı ve Bel Çantası onlarda 25ytl iken dışarda 10 ytl'dir. Kullanmayın bu siteyi, kullandırmayın.

edit: allahın cezası insanlardır. beş para etmezlerdir. insalık dışılardır. allah bin belalarını versindir.

hamamböceği

hamamdan geliyorsa eger temiz olabilecegini düşündüren böcektir.
üzerinde bornozu, antenlerinin üzerinde baş havlusuyla karizma yapabilecek hayvandır. *

2

üniversiteyi bitirme notu * * *

marul

çiğköfteve kısırile mükemmel ikiliyi oluşturan sebze

at gibi kadın

vücudu at gövdesi, başı insan olursa insanın sevinip sevinemeyeceğine karar veremeyeceği hadise.

seymasengocmen

öncelikle sözlüğe hoşgelmiş ikinci nesil yazardır.
mühendislikte okuyan cici bir arkadasımızdır * * *. bursalı olup memleketini seven arkadaşımızın derlerindeki başarısını sözlükte de bekliyoruz *

26 temmuz 2006 fenerbahce b36 torshavn maci

tumer metin 2-0

zenith

yakında burada sözlük yazarı olarak görülürse şaşırılmayacak, herkesin hoşgeldin beş gittin entrylerine cevap yazmaktan yazarlık yapamayacak bilmemkaçıncı sözlük yazarı

antalyalı

i'm called antalian

sözlük yazarlarının nicklerinin hikayesi

(bkz: anne ben anketor oldum)

geyik muhabbeti

geyikler etrafa boş boş bakarlar*. gereksiz yere de bagırırlar. bu insanlara uyarlanırsa gereksiz boş yere konusan insan modelidir

hakkında hiç entry girilmeyen yazar

burada yazarların olayı hoşgeldin beş gittin entrylerine bakmak değil, vatana millete faydalı yazılar yazmaktır.* * *

bugün üye olanlar

*
üye alımı yok da neden üye olanlar var?? bu moderatorlerin bir oyunu mu? acaba torpil uludagsözlükte de mi geçerli?

+ya abi şu yazar alımını bi açsan da bizim dayıoğlunu bi yazar yapsak??
-ama ayıp olur bu diğer insanlara da bu.. neyse hadi açtım acele edin de fazla yazar olmasın.
+ tamam abi tamam bi sn..
+ erkek.. yaş.. kullanıcıadı da şu olsun.. hah tamam abi, sagolasın!
- hadi ozaman kapatım ben üyeliği, hadi hayırlı olsun, kimseye de bahsetme ama..

şeklinde olabilecek bir diyalog mümkün olabilir.
hadi hayırlısı

çaylağa hoş geldin demek

uktedir* * * *

need for speed 2

fzr 2000
tombstone
bomber bfs
sifreyle cıkan güzel arabalardır.

go "sayı" yazılınca değişik tarzda araçlar verir. mesela ana ekrandayken "go20" yazınca cuuvv diye ses duyulur,kendisi herhangi bir araba seçer.
"pioneer" yazınca arabalar cok hızlı kalkar ve son hızlarına hemen ulaşırlar.
"rushhour" yazınca trafik yogunlaşır

bunlar nfs2se'de geçerlidir

pilli uçak

yine japon icadı
helal olsun ufaklıklara dedirtiyor.
51 sn havada kalan, 5 metre yükselebilen ve içine insan alabilen bir uçak

ağlarsa anam ağlar gerisi yalan ağlar

aglarsa anam aglar, gerisi playback yapar

karton rengi kiz

birkaç solaryum seansından sonra kızların aldıgı renktir. güzel görünüme sahip değildir. bu renge simsiyah sac gider denir *
ama gözlerin cevresi bembeyazdır, solaryuma girdiği belli olur. burengin bir ayarı yok mudur? güzelce bronzlaşamaz mı bu hatun kişiler??