bugün

entry'ler (20)

sözlük yazarlarının en son dinlediği şarkı

Slash - Anastasia.

müşrik

Hz Muhammed (sav) takmadı o ismi cahil kardeşim. Allah'ın ayetlerinde var.

epiphone

2014 kasım ayında 1 yıllık araştırmalarım sonucu hatta(gibson firmasına mail attım bunun için) türkiyede ve yurt dışında gezmediğim forum sitesi kalmadı. Sonuç olarak les paul Standart pro modelini almaya karar verdim. 1500 tl ve aldım.
1. ilk izlenimim gitar işçilik bakımından 10 üzerinden 10 alır çin malı olmasına rağmen merceklerle inceledim tek bir kusur bulamadım işçilikte.

2. tonu gayet başarılı. bende 1 tanede fender stratocaster var. Sapın maun olması sustaini abartısız söylüyorum 3-4 kat daha fazla. tek tele vurunca bile sol eliniz titriyor. o kadar yani.

3. strat gitar tarzı bir gitardan les paul gitara geçmem çok kolay oldu. bi çok yerde okuduğum les paul'ların sapı kalın ele tam oturmaz gibi rivatler dolaşıo . bunlara sakın aldanmayın. bi les paul kullandıktan sonra strat gitarı beğenmeyebilirsiniz.

4. eksik yönü şu; Rhythm and Tremble switch'i ilk kullanımda çalışmadı benim gitarımda. yukarı aşağı yapınca düzelio. forumlardada kronik rahatsızlık olarak görülmüş.

brent fitz

1970 doğumlu Slash'la beraber çalışan baterist.

paradise city

Chrous - Delay- Gate - Marshall Amp ve Gibson les paul.

devletin kıdem tazminatına göz dikmesi

Dün yapılan açıklamada işçiler artık işten ayrıldıklarında tazminat alamayaçakalr.

üçüncü gözünüz olsa nereniz de olmasını istersiniz

parmağıma koyardım herhalde her yeri görürdüm.

abdülaziz bayındır

Kuran-ı Kerim'i temel alan, açıklayacağı konularda sadece sahih hadislerle delil sunan, Örf ve Adet'ten kalma bilgileri yok sayan çağımızın önemli değer verilesi ilim adamı. ingilizce, Fransızca ve Arapça bilmektedir.

erkan zengin

Erkan Zengin çok cahil birisi. menajerlerinin oyununa geldi. ilhan ekşi oğlunun röpörtajını izledim. fenerbahçe talip olmamış Erkan'a menajerleri Fenerbahçeyle görüşmüş önce . Demişlerki; Erkan zengin kulüpten alacağı var Erkanda alacağına karşılık serbest kalmak için mahkmeye başvuruyor. mahkeme sonuç açıklamadan trabzonspor erkanın bonservisini alıyor . Eskişehir klubü başkanıda parayı yatırıyor. Erkan napsın trabzona yalaklık yapacak artık.

dubsmash

bkz : https://tr.wikipedia.org/wiki/Dubsmash

honda pcx 125

eğer siyah kırmızı montunuz varsa ve beyaz kaskınız varsa otomobiller yunus zannedip yol veriyolar.

yaşar nuri öztürk

Bütün adet ve örf'ü yıkıp insanlara gerçek dinin ve tevhidi anlatan eli öpülesi adam.

yalan dolan gerçek resim ya sonbaharım ya sonresim

Mor ve Ötesi grubunun Son Deneme adlı şarkısının 01:08 ile 01:21 saniyeleri arası Kerem Özyeğen ve Burak Güven'in Geri vokalleri yaptığı şarkı sözü. Şarkıyı dinlerken çok anlaşılmıyor. Bu sözleri bulmak için 2004'ten bugüne kadar çeşitli araştırmalarım bugün son buldu. mp3'ü kanallara ayırmam gerekti.

erkan zengin

Eskişehir Kulüp başkanının oyununa gelmiş bir futbolcu. Erkan'ın sözleşmesi sezon sonunda bitiyordu. Mahmut USLU'da erkanla görüştü bize gelirmisin diye. Erkanda 800.000 tl kulüpten alacağım var dedi. Erkan şunu düşündü. kulübü mahkemeye veririm. Alacağıma karşılık serbest kalırım ve Fenerbahçeye giderim diye hesap yaparken. Trabzonspor 2.5 Milyon tl teklifte bulundu. Ve parayı peşin aldı. 800.000 tl sini hesabına yatırdılar Erkan'ın. Geri kalan paraysa bonservisini gitti. Anlıyacagınız bu işten Eskişehirspor ve Fenerbahçe karlı çıktı denilebilir. Trabzonspor bu oyuncuya çok fazla para verdi. işi inada bindirdiler. Salakça bi durum Laz aklı işte

redd

Astrotanrı şarkısında KURAN'dan ayetler barındıran hayran olunası grup
(bkz: #26380576)

mor ve ötesi

Ankara'da her yıl Jolly Joker'de konser veren grup

astrotanrı

gökyüzünün uçsuz karanlığında
bir aydınlık kenti yıldızlar (“Biz, en yakın göğü kandillerle donattık” (Mülk 5))

bembeyaz giymiş bir astronotla bize göz kırparlar
sıkılmışlar ki yeryüzünde yörüngede dönüyorlar (O gök cisimlerinden her biri, birer yörüngede akar)

tanrı var mı ki bu gezegende gökyüzünde arıyorlar. (Firavun Musa'nın tanrısını görmek için çok yüksek bir yapı yaptırmıştı.)

sönüyorken yıldızlar (Yıldızlar dökülüp söndüğünde, (Tekvir Suresi 2. Ayet))

bayraktar bayraklı

http://www.facebook.com/photo.php?v=101510847018534854chLgP2lLl4&feature=youtu.be

kadın ile erkek eşit değildir

Bugün kadın ile erkek eşitliğini savunan batı, yaptığı bütün organizasyonlarda erkeğin kadından üstün olduğunu bilinçaltına yerleştirmiştir.

osmanlı padişahlarının içki içtiğini iddia etmek

Şunu kafanıza bi sokun. Padişahlar içti diye küçük adam mı oluyorlar sanki. konuyu başlatan kişinin çok açık bir şekilde iktidar yalakası olduğu gözüküyor...