bugün

beşiktaş'ın isveç'in hammarby takımından 5 milyon kron* karşılığında transfer ettiği iddia edilen gurbetçi futbolcu. sağ kanatta görev yapmaktadır. ayrıca tek kelime türkçe bilmiyor.

transfer gerçekleşirse mustafa denizli'nin her gittiği takıma bir gurbetçi aldırması ekolünün devamı olacaktır.
kapalı kutu bir oyuncu..umarım iyi bir transfer olur da hem beşiktaşım hem de türk futbolu kazanır.
1.80 boyunda ve 23 yaşında olan ve sağ kanatta görev yapan futbolcu. ayrıca işveç u-21 milli takımında da oynamış.
adım kadar eminim beşiktaşa menajerlerin önerdiği bir futbolcudur.
futbol lig özel de an itibariyle istanbula ayak bastığının gösterildiği futbolcu.
hammarby deyince kennedy bakırcıoğlu akla geldiğinden, yeni bir kennedy bakırcıoğlu beklentisiyle izlenecek beşiktaş' ın yeni transferi.
cm ve fm serilerinde anadolu takımları için ideal bir sağ açık oyuncusu. gerçekte nedir ne değildir yakında anlayacağız.
"sağ kanattan adam geçirmem, ölümüne oynarım" şeklinde bir beyanda bulunmuş futbolcu.
transferinin maç kasetlerini izleyerek yapıldığı söylenen futbolcu.bizimkiler acaba maç kasetleri yerine başka kasetler mi izliyolardı acaba?inşallah başımızda patlamaz yine.
bugünkü antalyaspor maçında iyi oynamış ve gözüme girmiştir ayrıca ufaktan ismail ykya benzemektedir..
hırslı,teknik geleceğin yıldızı. takıma alışması yarım sezon alacaktır ama daha sonra tam verimle oynayacağına inanıyorum. ayrıca maç sırasında ikili mücadelelerde faul yapsa da çaktırmayıp hakemin anlamasına da fırsat vermez. Hatta ve hatta beşiktaş-antalya kupa rövanş maçında antalyalı bir oyuncuya faul yapmakla kalmadı kendisi bir de enseye tokat attı. Bu komik davranışlarıyla taraftar tarafından sevilecektir.
Beşiktaş taraftarının görmek istediklerini nihayet sahaya yansıtabilen oyuncudur. *
(bkz: ismail yk)
(bkz: pascal nouma)
beşiktaş jk'nin kulübede çürüttüğü ve muhtemelen sezon sonunda da "iyi çıkmadı, postalıyoruz" diyerekten kapının önüne koyacağı futbolcu. hele bi' oynatın kardeşim, 1 devre, olmadı 5-10 dakika, görelim bi' neymiş, ne değilmiş.
10 nisan 2009 kocaelispor beşiktaş maçı gösterdi ki bu futbolcudan bi cacık olmaz. ha 45 dakikada nası anladın dersen bi tek ben değil denizli de anladı ve oyundan aldı bu oyuncuyu..
topa değil rakibe agrasif, geri koşmada sorun yaşayan, 10 nisan 2009 saat 20.05 itibariyle takım ritmine uymayan bir oyuncudur. zamanla faydalı olabilir.
beşiktaşın unutulan futbolcusu. adam bu sezon hiçbir maçta 1 dakika bile sahaya ayak basmamış.
eskişehirspor'a kiralanması gündemde olan futbolcu. rıza hoca'nın kontratak sisteminde önemli işler yapabilir.
edit: eksiledin ama durum böyle yiğenim. http://www.goal.com/tr/ne...y-erkan-zengin-90-es-este
bir kaç maç üst üste oynatılsa sağ kanadın tozunu atabilecek kadar iyi bir adam. ama nedense bir türlü mustafa hoca onu almıyor kadroya.

ayrıca eskişehirspor'la anlaşmıştır. ikinci yarıda kiralık olarak orada forma giyecektir. göster kendini oğlum!
es-eslerin dinamolarından bir diğeri. koçtur koç...
eskişehir de kendini bulmuş , son bursa maçında coşmuş kanat oyuncusu.
bugün gökhan gönül'e çok feci bir çalım atmıştır. ünlü bir futbolcu yapmış olsaydı jeneriklerden düşmezdi.
25 şubat 2012 eskişehirspor fenerbahçe maçında gökhan gönül'e attığı çalım gurur kırıcıdır.
bjk da başarılı olamayan, es es te harikalar yaratan oyuncudur. dün attığı iki enfes golle kalitesini ortaya koymuştur. beşiktaş ın gelecek sezon batuhan ile birlikte transfer etmesi gereken futbolcuların başında gelir.
an itibarı ile akhisar belediye maçında, "10 numara benim neyime, oyun kuruculuk benim neyime?" diyen pabucumun futbolcusudur.
istikrarsız futbolcu. bir maç tek başına alır götürür, bir maç saçma sapan hareketler yapar. iyi bir yedek.