bugün

Yaşlılar evde kalsın. Tamam.

Ama sokakta yaşlı görüp saldırmak da ayrı bir vahşilik.
Bir de adama "evde kal hashtagi ile evde kal" diyor.
Sen hangi hakla o adamı kameraya çekip görüntülerini yayabilirsin? Polis misin, kimi ve neyi temsil ediyorsun?
Sahipsiz yaşlılara, en az adap bilmez gençlere üzüldüğüm kadar üzülüyorum gerçekten.
Yıllarca çalış, emekli maaşınla geçin, hastalan hastaneye git, dönüşte otobüs seni almasın yürümek zorunda kal üstüne piçin teki gelsin senle alay edip videoya çeksin bir de sosyal medya yüklesin.
Bu piç tam dayaklık amk.
Sosyal medya kesmiş cezasını, bakalım devamı nasıl gelecek ergen it oğlu it.
lan ağlayasım geldi, böyle itlik mi yapılır.
Terbiyesizlik etmişler.

Ülkenin gencinde beyin olsaydı ülke kalkınırdı zaten. Beyin yok maalesef ki.
Adama çok acıdım lan.
Söylediği doğru ancak söyleyiş biçimi ve üslup sinir bozucu. Güzelce söylese ve uyarıda bulunsa iyi olurdu. Dedemizin ağlamaklı durumu tepkileri daha da arttırdı. ileti doğru kanal yanlış. Kaynağın da a...
Oğlum bu yeni nesil hepten dayaklık yaaaa!

Lan madem adam yanlış bir iş yapıyor, usûlünce uyar orospu çocuğu. Sen kimsin deden yaşındaki adama racon kesiyorsun piç!
sayın arkadaşlar bebe bu.
buyurun.
görsel
hayatta hiçbir sorumluluğu ve çabası olmayan, anadilini bile düzgün konuşamayan çer çöp/sefil gençlerin çektiği bu videolar benim de bir miktar canımı sıkıyor. katıksız şerefsizliktir bu tür şeylerden prim yapmak. bugün ilk kez süleyman soyluyla hemfikir oldum ya, kendime şaşırdım.

umarım 30 iqlarını kullanarak video çekip paylaşan bu geri zekalıları bir şekilde pişman ederler. o mahcup olan amcalarımızın da gönlünü alırlar umarım.

bu nasıl bir yasaksa zaten anlamadım! yalnız 65 yaş üstüne yasak mı olur?! 65 yaş üstüne yasak da sanki gençler çok mu akıllı, bak napıyolar sokakta gezip.
Amcanın dışarıda olması doğru değil evet. Ama bizim insanımız şunu anlamıyor: Bu insanlar risk grubunda diye dışarı çıkarılmıyorlar. Vebalı muamelesi yapmayı kesin artık. Gördüysen bir yaşlıyı ara polisi söyle. Ceza mı keserler, kibarca uyarılar mı, evine mi bırakırlar onlar bir şekilde halleder. Hem kendini emniyet gücü olarak lanse ediyor (ki bu suçtur) hem zaten otobüse alınmadığı için üzgün olan adamcağızı rencide ediyor.

Elemanın instagram hesabına baktım. Yemin ederim ben z kuşağından beyinsiz bir tiktok artığıyım diye basbas bağırıyor tipini siktiğimin ergeni. Aynı şehirde yaşamıyoruz ama yolun buralara düşerse yemin ederim seni sündürürüm oğlum. Çitiler çitiler çamaşır ipine asarım o meymenetsiz suretini. Yetti artık şu tiktok artığı moron ergenlerin saçma sapan davranışları. Vizyonsuz, kültürsüz, beyinsiz embesiller.
Saç traşını sktğimin o.pu evladı.
Amcayı görünce içim parçalandı ya. bu genç neslin saygısız, vurdumduymaz, kendini bilmez halleri ne olacak böyle bilmiyorum. Keko mu dızo mu apaçi mi artık her neyse, bir de sonradan video çekip kendini aklamaya çalışmış beyinsiz. Asıl virüs bunlar da işte neyse.
Ayıptır, günahtır, yazıktır be. Ulan ne sövdüm var ya! Hiç mi merhamet yok lan sizde? Ulan adamın cebinde belki de otobüse binecek parası yok, sen kalkıp "cezai işlem uygulayacağız" falan diyerek korkutmaya çalışıyorsun. Batsın sizin sosyal medyanıZ, tiktokunuz, fenomenliğiniz! içim cızladı ya! Hele amcanın ağlayacakmış gibi iç çekmesi yüreğime oturdu. Tamam yaşlılarımız biraz inatçı, huysuz, evde tutmakta güçlük çekiyoruz ama şu muameleyi hak etmiyorlar be! Yaşlanmayacak mısınız siz oğlum? Off gece gece keyfimi sıfarladı, sabaha söverim bu kendini bilmez serseriyi.
içim yandı yahu. Bu nesil ne boktan ne terbiyesiz bir nesildir böyle.
Süleyman soylu olaya müdahil olmuş. Şimdi çeker artık ebesinin amını.

görsel
vur dedin, öldüren bir milletiz

ne bekliyorlarmış ki ?

netice de yetiştiren de kendileri

bu maadur işleri de komik oluyor.

bro kimsenin kimsenin hayatını kısıtlamaya hakkı yok

bazıları diğerlerine saygı duymuyor

ve belli başlı bir işi olmadığı halde çıkıp dolaşıyor

onlar için tek dileğimiz

koronadan tez zaman da ölmüşlerine kavuşmaları

ama hadsizliğinde lüzumu yok.
cibiliyetsiz genetik bir çöplük tarafından yapılan eylemdir. o amcamın masumiyetine, mahcubiyetine 7 ceddin kurban olsun it oğlu it.
Bir orospu çocuğu eylemi. Tipini siktiğim polis değil bir şey değil.
Antalya'da olsam bu veledin kolunu bacağını kırmasaydım adiydim. Beyinsiz orospu çocuğu.
Amca belli ki mazlum. Ama sokağa çıkmamalı. Devletin bu yaşlı kişilere tek tek telefonla ulaşması gerek. Durumu anlatmadı gerek.
"yaşlı çekmek" diye bir tabir de beni rencide etmiştir.

biraz düşünerek açalım başlıkları lütfen: filme çekmek, videoya çekmek, telefona çekmek diye bir sürü olanak var, kullanın bir zahmet.
Ozelikle Galiba musluman toplumlarda gorunen bu Komik ve gerzeklik midir yoksa bizim halka has mı Tam bilmiyom yani tuhaf olan da burda gunlerce dışArıya çıkan yaşlılara olmadık laf soyleyen millet şimdi yaşlıya acımış siz daha da gerzeksiniz lan non stop hedef gosteren siz degilmIydinsiz boyle gerzek insanlara hedef gosterirsen allahdan daha fena şeyler olmamış daha.
Açıklama yapmış o.cocuğudur.

https://twitter.com/1ista.../1242258546005356544?s=19

Şunların vatana ne gibi hayrı olur diye düşünüyorum. Hani evde kalıyorduk, gündüz sokakta gece sokakta tipini s*ktiklerimin.

Arabada sigara içiyor, emniyet kemeri takmıyor, hız sınırını da aşmış bu cezasız kalmamalı.

Özentili Konuşma tarzına sokayım senin.

Edit: şu yukarıda yok yaşlılar dışarı çıkmamalı falan zırvalıklarını yapanlara söylüyorum, artık onların akılları küçük çocukların aklı kadar çalışmaya başlıyor, çevrende yaşlı yada yaşlı birine bakıcılık yaptığında anlarsın da şu anda o kapasite sizde yok gördüğüm kadarıyla.
Toplumun beklediği, yaşlılarımızdan; resmi sokağa çıkmayın çağrılarına, icabet etmeleridir, sadece.