bugün

"mütevazi yakışıklı"lar varken pek işe yaramayacak olan özgüven türü.

görsel
*
çirkin ördek yavrusu. ilerde kendini kuğu olucam sanıyordur.
aslında tam olarak kaybedecek bir şeyi olmamanın getirdiği dangalaklıktır.
çirkin falan farketmez, herkesin özgüveni olmalıdır. çirkin kızların bile götü kalkık bu ne özgüven olayı ise durum katılıyorum can- ı gönülden.
(bkz: marla singer)
özgüvenin menşei güzellik midir? sorusunu sorduran durumdur. yani çirkin bir kadın, kafasını yerden kaldırmadan, kimsenin yüzüne bakmadan, gizli saklı bir hayat mı yaşamalı? aslında hepimiz, farkında olmasak da gizli faşistleriz. güzellik bireyin sosyal yaşantısında göreceli olabilir lakin, karşı cins ile ilişkiler söz konusu olunca nominalleşiyor. en yüce kişilikler, fiziksel olarak çirkin bir talibi karşında, 'ben seni arkadaş olarak görüyorum' dan öte bir bahane bulamıyor. kimse kimseyi kandırmaya çalışmasın arkadaş, narsizmin sınırlarında yaşıyoruz.
battı balık yan gider anlayışıdır.
gayet olağandır. özgüven kişinin içinden gelir, fiziksel görüntü ile örtüştürülemez. bu ülkede insanlara özellikle de erkeklere bunu anlatmak oldukça zordur.
kaybetme korkusu olmayan kızdır. zaten elinde olmadğı için kaybetme sıkıntısı yoktur.
özgüven görüntüyle olabilecek bir durum olmadığından gayet doğal durumdur.
insanları kendisinden soğutmaktadır da farkında değillerdir bu tipler. ben böyleyim ben şöyleyim şu konuda da harikayım bu konuda da ustayım, falan geçiniz efenim bunları. adamsanız zaten anlaşılır, çirkin olsanız bile kimin umurunda.

(bkz: ayinesi iştir kişinin lafa bakılmaz)
özgüveninden başka bir şeyinin olmadığını bilen akıllı kızdır.
yazın gerçekleşen hadise.

(bkz: mini etek)
beyni yada ruhu dolu olabilir. akıllı kız çirkin de olsa benim için güzeldir. sevilir.
biz erkeklerden dolayı kaynaklanan hadise.
güzel kızların yanında dolanmaları. bu arada çirkin kız yoktur bakımsız kız vardır.
çirkin şansı dedikleri hadise bunun bir uzantısıdır.

burdan yola çıkarsak şans dediğimiz nanenin nasıl gerçekleştiği hakkında fikir sahibi olabilirsiniz.
çirkin özgüveninden ziyade çirkin çirkefliğidir! hepsi değil ama çoğu dış görüntüsünün ezikliğini başka yollarla kapatmaya çalışır! çok konuşur, entrikacıdır vs..!
çirkin özgüveni değil çirkinim ama bok gibi param var özgüvenidir o.
Balkanlardan gelen soğuk hava dalgaları gibi Çirkin kızlar arasında yaygindir, nelerine güvendikleri bilinmez.
Aynanın karşısına geçip "ayna ayna söyle bana" repliğini oynaylar bide. Boyları da olsa kesin manken olmuşlardır. Sorarlar adama o ne özgüven o.
Kimede olmayan özgüvendir. Çok özgüvenli insanı sevmem ama çirkin diyede hayata mı küssün.
Çirkin erkeklerde olanı hiç çekilmeyen Özgüven türü. Çocuğun Fotosuna 10 Sn den fazla bakınca midem kalkıyo ama çocuk David beckham dan daha havalı.

iğrendirendir.
Yolda görsen sümüğünü atmayacağın tiplerdeki(özellikle erkekler) sebepsiz özgüvendir.

2 kat daha çirkin gözükürler.
Mesleki açidan bi yerlere gelmişse dötü bir de arsa deger ki sormayin. Bulunmaz hint kumasi triplerinde olanlari vardir.
güncel Önemli Başlıklar