bugün

"kesin bir sevgilisi vardır" veya "hem zeki hem güzel, bununla baş edilmez" önyargısıyla olası taliplerin yanına yanaşmaması sonucu bu tarz kadınların evlenememesi durumudur. elbette aralarında evlenemeyen değil, evlenmeyi tercih etmeyenler de vardır lakin, evlenmek isteyenlerine de bu sebeplerden yazık olmaktadır.
yanlış önerme. hem zeki hem güzel olup evlenmek isteyip evlenemeyen kadın olmaz.
(bkz: sözlük te yok)
- anneciğimmm, tespit yapıyorlar...
- korkma evladım, anketten sonra en tutulan şey budur.
- acıyacak mı?
- ucu sana dokunursa belki...
- peki
(bkz: nerede peki bunlar)
ince eleyip sık dokurlarsa, yok onun çöpü yok onun sapı derlerse olacaklara katlanmak zorunda kalırlar.
kendileri kadar zeki bir erkek bulamaış olmaları...
artık dizilerde de rastlanmaya başlamış durumdur;

(bkz: yaprak dökümü)
(bkz: fikret)
güzel ve zeki olduklarını ispatlayabilirlerse evde kalmazlar.**
salakapti ve tipsiz heriflerin kapış kapış gitmesi, durumunun ef versiyonudur. bazı şeyler yaşamda kolayca şeyedilmiyor..ivit sonu toparlanmıyo yani...
güzelliğinden ve zekasından dolayı, hiç bir erkeğin yanına yaklaşma cesareti bulamaması..
zaka ve güzellikten oluşan beğenmeme isteği ve sonuç..
genellikle erkeklerin zeki kadınlara karşı olan fobisinden dolayı evde kalmış olan kadınlardır.
(bkz: sözlük beni o eve götür lan allahsız)
evlenmeyi düşünmeyen kadın olması da olasıdır.
erkeklere bir beden fazla gelen kadın modeli olduğundan... hükmedecekleri bayan aradıkları için...
aptal ve çirkin olup kendini kullandırtan kızlar kadar rağbet görmedikleri doğrudur. kesinlikle doğru bir önermedir.
erkeklerin bu tür kadınlar karşısında canlanan korku ve kompleksleri sonucu meydana gelir durumdur.
(bkz: #4775721)
zeki+güzel+evlenmek isteyen+evde kalan denklemi bana hiç de zekiliği çağrıştırmıyor nedense.
madem zekisin ve evlenmek istiyosun, nasıl evde kalıyosun bu bir.
madem güzel ve zekisin ve evlenmek istiyosun hayret bir durum nasıl evde evde kalıyorsun bu iki.
"delikli boncuk yerde kalmaz" derdi rahmetli anneannem bu da kulağına küpe olsun, bu da üç.
demek istediğim düşüncedir.
yok öyle bir şey efendim, evde kalan hemde evlenmek istediği halde evde kalan kadında vardır bir sakatlık. bir ilişkiyi yürütebilmiş, evlenilmek istenmiş olmadığına göre denklemi oluşturan ögelerden biri eksiktir. iddia edyorum, tersini ispatlayana bir sıkımlık diş macunu hediye ediyorum.
ayrıca tekrar; "delikli boncuk yerde kalmaz" derdi anneannem.
(bkz: kızların serseri tipli erkekleri beğenmesi)
(bkz: etme bulma dünyası)
mantıklıdır, bu insan kolay kolay evlenemez, çünkü öncelikle etrafındaki bin bir kişi içinden kendisi gibisini bulması gerekmektedir. Kendisi kadar ender rastlanan karşı cinsi bulmak ise bir ömür bile sürebilir.
kılı kırk yarıp kendilerine göreyi bulana kadar zamanın nasıl geçtiğini anlamamış kişilerdir.büyük burunlu da olabilirler kariyer yapma hevesatıyla yanıp tutuşmaktan başka şeylere girememiş de.
'evde kalmak'tan kasıt başka bir ihtimalin yokluğu durumu ise şöyle denmelidir: aptal ve çirkin kadınların uydurdukları durum, batıl inanış.

bak başlığın altında seferber olmuş maskulen türk gençliği. nerede bu zekiler? nerede bu güzeller? nerede bu kadınlar? yok... insan bir çıkar "ben tanıyorum böyle insanları. en kısa zamanda da kimliklerini açıklayacağım" der veya "benim" der "başkanları benim bunların. kısmetse haftaya basın toplantısı düzenleyeceğiz konuyla ilgili" der olmadı bireysel manada bir esra erola davet eder, semra teyzeye davet eder..

kafada bir angelina efendim bir evangeline imgesi, sevdiklere ve sevildiklere: 'ayğ benziyoruğğm diğ miğ?". ne benziyorsun ne diğ miğ? Allah bir lütuf göstermiş seni de onunla aynı türden yaratmış. sana da insan diyoruz Allahın hatrına * . böyle güzellik mi olur? olur de mi? böyle zeka da olmaz işte. kişisel algılama aptalsın. sonra evde kaldım. dua et evde kaldın. benden demesi sokağa da çıkma koca da arama * * sinirlendim mi ne? *
ıımh.. ne ise efenim.. sürçü lisan felan feşmekan ettiysek affola.. bu arada bişi söylemek istiyorum sözlük. evet, ben yok dedim ama belki de vardır. diğ miğ efenim? eğer varsa hem güzel hem zeki hem kadın, seviyeli bi sohbete hazırım işalla. mesencer adresim zekikadınveguzelsensapıkolduğumusanasoylemem . her mesencerde adresim aynı. parantez aç lütfen erkekler eklemesin parantezi kapa * *
kendisinden daha zeki erkek bulamamistir, ki esit derece zeki ve kendisinden daha az zeki olan tüm erkekler asaglik kompleksine kapiliyordur.
Cikmadan önce erkeklerin bir kismi icin cok cazibeli geliyor, ama tanistiklarinda cikmaya basladiktan sonra korktucu geliyor, cünkü zeki ve güzel oldugu icin her isini kendisi cok güzel haledebiliyor, ve erkeklerdeki icgüdüsel koruma ve yardim etme dürtüsü bosa gidiyor.
Dogru önerme. hem zeki hem güzel evde kalmis bakire olmayan bayandir. zekasini kullanip evlenememesi ilginc ve akil bulandiricidir.