bugün

entry'ler (513)

burhan altıntop

arada açıp izlediğim über karakter. şu boktan moralsiz günlerde ilaç gibi gelir bünyeye burhan reyis .

hiv pozitif olan biriyle evlenmek

sorgulanması gereken bir toplumsal gerçekliktir. hiv pozitif olup da evlenip de çocuk yapan çiftler var mıdır hep merak etmişimdir.

kitap alıntıları

"ben sana rehber değil ancak yoldaş olabilirdim fakat yolu ikimiz de bilmiyorduk. " sabahattin ali

kıskanmak

kemirgen bi duygudur sizi tamamen ele geçirdiği an ilişkinin her safhasında bu duygu ön plana çıkar . dozunu iyi ayarlamak lazım denir ama seviyorsanız ve yapınız da kıskanmaya müsaitse hele de türkiye gibi baskıcı bir toplumda yetişmiseniz kıskanırsınız arkadaş kaçarı yok . kıskanmak karşı tarafa güvenme ile sevme arasındaki kemirgen duygudur bana göre . sizi yer bitirir taa ki siz o kişiyle evlenen kadar onu elde edene kadar .

recep tayyip erdoğan

Cumhur'u yüzde 50 dir biz değil ;)

şota ile arçil i karıştırıp şota yı kovmak

Eğer doğruysa fıkra gibi bir olaydır.

" Trabzonspor'da teknik direktör Şota Arveladze'nin gönderilmesinin ardında Karadeniz fıkralarını aratmayan bir yanlış anlaşılma olduğu ileri sürüldü. Gürcü teknik adamın, ikiz kardeşi Arçil ve babasının eski yöneticilerle yediği yemek sonucu takımdan gönderildiği, yemeği Başkan ibrahim Hacıosmanoğlu'na bildirenlerin Şota ve Arçil'i karıştırdığı iddia edildi.
ÖZAK VE ŞAKAR DA KATILDI
Trabzonspor'un eski yöneticisi olan ve Arveladze kardeşlerin Trabsonspor'a transfer edilmesinde kilit rol oynayan Cafer Hazaroğlu, bir hafta önce Ramada Otel'de yemek verdi. Yemeğe, Şota'yı ziyarete gelen ikiz kardeşi Arçil ve babasının yanı sıra eski başkanlardan Faruk Özak, eski Asbaşkan Nevzat Şakar ve eski yönetici Serdar Bali katıldı. Teknik direktör Şota Arveladze ise davetli olduğu halde yanlış anlaşılmalara meydan vermemek için yemeğe katılmadı. Ancak Ramada Otel'in restoranında yemek yiyen grubu görenler, Başkan ibrahim Hacıosmanoğlu'nun yakın çevresine haber uçurdu ve Şota Arveladze'nin, muhalif kanadın etkili isimleriyle yemek yediğini bildirdi. Masadakinin Şota değil ikizi Arçil olduğunu anlayamayanlar böylece büyük bir yanlışa da imza attı.
KÖTÜ SONUÇLARIN ÜZERiNE YEMEK HABERi GELiNCE..
Takımın kötü gidişinden rahatsızlık duyan ancak en azından 6 Aralık'taki kongreye kadar Şota Arveladze'nin takımın başında kalmasını isteyen Başkan ibrahim Hacıosmanoğlu için yemek haberleri adeta bardağı taşıran son damla oldu. Şota'nın, kongrede kendisine muhalif kanatta yer alan, davalık olduğu ve her açıklamasında açıkça eleştirdiği eski başkan Faruk Özak'la yemek yemesine çok sinirlenen Başkan Hacıosmanoğlu'nun, Sportif Direktör Süleyman Hurma'yı arayarak, "Şota ile artık çalışmak istemediğimizi kendisine bildir" ifadesini kullandığı belirtildi. Şota'nın kararın bildirilmesinin ardından büyük şaşkınlık yaşadığı ve yakın çevresine, "Yöneticiler sürekli hakemlerden şikayet ediyor ve puanlarımızın gasp edildiğini söylüyordu. Takım kazanamıyor ama bunda hakemlerin ve şanssızlığın da etkisi büyüktü. Bu kararı beklemiyordum" dediği öğrenildi.
DAVET SAHiBi DOĞRULADI: YEMEKTE ARÇiL VARDI
Şota Arveladze'nin Trabzonspor'daki sonunu hazırlayan yemeğin ev sahibi konumundaki ismi olan eski yönetici Cafer Hazaroğlu ise yaptığı açıklamada, yemekte Şota'nın değil ikiz kardeşi Arçil'in bulunduğunu doğruladı. Hazaroğlu, "Şota'nın eski yöneticilerle yemek yediğiyle ilgili yapılan haberler gerçek dışı olup, yanlıştır. Bir hafta önce Şota'nın babası ve kardeşi Arçil Trabzon'a geldiler. Benim yakın aile dostlarımdır. Bizzat benim misafirim olarak yemeğe katıldılar. Eski yöneticileri olarak Sayın Faruk Özak, Nevzat Şakar ve Serdar Bali'nin katılımıyla yenen bir yemektir. Şota kendi isteğiyle yemeğe katılmamıştır. Speküle edilmemesi için açıklama gereğini duydum" ifadelerini kullandı.

"

bit.ly/1HBKOC4

21 haziran 2015 ahmet hakan melih gökçek atışması

an itibari ile ahmet hakan ;

"
sana teklifim şu: beyaz tv'de çıkalım. hatta programı osman yönetsin. parseli de, dönekliği de konuşalım. var mısın? @06melihgokcek "

21 haziran 2015 ahmet hakan melih gökçek atışması

an itibari ile twitter'da devam eden ve iki tarafın da gayet ciddi ciddi kavgaya tutustugu atismadir efenim alin cayinizi cekirdeginizi izleyin . Ulan melih ankara'da bugun otobus kaza yapiyo insanlar ölüyo sen twitter'da hala geyik pesindesin.

balinaların 4 yılda bir çiftleşmesi

Türkiye'de 24 yas alti cogu erkekten daha fazla ciftlesiyolardir burasi kesin.

2015 genel seçiminin tek cümlelik özeti

En uygunu ; " iki ucu boklu değnek. " dir.

latif erdoğan ın uygunsuz görüntüleri

Elime geçmiştir an itibari ile . Kendisi şu an esirdir ve 180 derece donmesinin başka açıklamasi olamaz. isteyen mesaj kutuma gelsin.

latif erdoğan seni şerefsiz ilan ediyorum

imzamı atacagim yazi . Ah latif ah masum bi kadina iftira atip hemen siyrilmak kolay mi sandin ?

faroe adaları

dakika şu an 68 ve deplasmanda yunanistan karşısında 1-0 öndeler . dayanın çocuklar.

edit: oha yendiler lan helal olsun.

sahibinden com daki ütopik satılık şahin ilanı

Sahibinden.com da görülen ilginç araba ilanıdır .

--spoiler--
Öncelikle herkese merhaba,
Aracın kayıtlara göre 14. sahibiyim 3 kez değişik şehirlerde ticari taksi olarak kullanılmıştır. 4 kez 500.000'den km. düşürüldü yani orjinal kmsi bilinmiyor şu an araç 1km de birader oynarken sayacı bozdu, ufak tefek kazaları var bir seferinde ikiye bölündü, bikerede tren çarptı azı burnu başka tarafa kaydı ama düzelttik resimden de anlaşılacağı gibi şahinden başka herşeye benziyor, arabam gazlı ama ben havayla çalıştığını düşünüyorum gaz diye hava bastıklarını duydum bizim ponpacının yani hava basabiliyorsan çalışmıyacağı anlamına gelmez, Bu arada benzin deposuna kuşlar yuva yapmış arada bi ötüyorlar yeni sahibinden ricam kuşların yuvasını bozmasın yuva bozanın yuvası olmaz derler.
Özellikleri saymakla bitmez EURO NCAP ten yıdızı yok ama danışma hattını aradım o tarihte firma kurulu değilmiş olsaydı kesin bir yıldız verirlermiş. Kazayı anlattım o sırada ben içindeydim dedim şaşkınlıklarını daha fazla gizleyemediler allah kurtarmış seni dediler. 4 lastik yeni aldım hepsi ayrı marka çıkmacıdan ucuza mal edilebiliyor. Hiç bir araçta olmayan otomatik sellektör fonksiyonu var sellektör kolu bozuldu ama far ampülünde bir temassızlık nedeni ile bazen gereksiz sellektör yaptığıda olmuyor değil. Arabanın dikizleri 3 kez çalındı bende daha taktırmadım farkettimki orta dikizde yetiyormuş bence yan dikizler gereksiz.
Şanzıman biraz sıkıntılı bu günlerde 1.vitese isteksiz geçiyor 2.de gitsemmi gitmesemmi ama 3.vites bambaşka 4le 5. vites yok ben aldığımda da yoktu noldunuda kimse bilmiyor sanayiye götürdüm sen sat bunu dediler bu yüzden satıyorum. Bu arada 3000 devirden sonra kedi sesi geliyor motordan kaputu açtık baktık bişey yok, ama ses var bizde bir anlam veremedik bir rivayete göre bu modelerin sokakta kalan versiyonlarında kronik bir sorunmuş satıcı firma 1999 da fabrikaya yazmış hala cevap dönmemişler. Cevap gelirse biz sizi ararız dediler. şimdilerde egzoz patladı kedi sesi geldikce basıyorum gaza kaplan sesi gelmeye başaladı daha hoş geliyor bana. Geçen 9 kişi bindik amortisörler patladı alt takımı yeni yaptırdım. arabamla ilgili anlatıcaklarım bu kadar alan arkadaş şimdiden ayrını görsün.

--spoiler--

http://www.sahibinden.com...-bir-arac-169736971/detay

liverpool facebook sayfasının 8 0 paylaşımı

https://www.facebook.com/...12.67920382572&type=1

bugün 8-0'ın yıldönümü malum ve liverpool da sağolsun bjk li dostlarımızı unutmamış ve bu paylaşımı yapmışlardır.

10 kasım da atatürk için mevlid okutmak

http://gundem.bugun.com.t...ik-almiyor-haberi/1333769

chp li ihsan özkeş'in dile getirdiği hadise atatürk ve aziz şehitlerimiz için 10 kasım'da mevlid okutmayı planlıyor imiş.

olası yozgatspor amedspor maçında yaşanacaklar

taraftarın sahaya girmesi mi dersin ülkücülerin tekbiiir allahu ekber deyip istiklal marşını içten bir şekilde okuması mı dersin amedspor açısından her türlü riskli olacak maçtır.

yozgat ve bileciğin utanmadan hala şehir olması

2014 yılını geride bırakmaya hazırlandığımız şu zamanlarda görülen ilginç durumdur . insan gerçekten hayret ediyor.

2014 kpss ortaöğretim önlisans

niye aciklamiyosun sayin amina koduklarım desek belki aciklanabilir.

yozgat ta kobani için gösteri yapmak

Eceline susamak deyimi ile eş anlamlıdır.