bugün

entry'ler (396)

zevk için tutuklanmak

Sadece Türkiye de görülebilecek bir durum olmalı.

--spoiler--
ZEVK iÇiN GRUP SEKS YAPTIM
Ahlak Bürosu’na götürülen Moldova uyruklu kadınlardan Renata Romentova, Darja Marin’in çocukluk arkadaşı olduğunu, evlenip Türkiye’ye yerleştikten sonra kendisi ile görüşmeyi sürdürdüğünü söyledi. Arkadaşının kendisini Türkiye’ye davet ettiğini anlatan Romentova, "Darja, Fikret ile evlendikten sonra beni tatile çağırdı. Kızımla birlikte Tarsus’a geldim, bana grup seks yapmayı teklif ettiler. Önce kabul etmedim ama sonra değişik bir deneyim olacağını düşünerek kabul ettim. Tanımadığım insanlarla 5-6 kez birlikte olduk ama para almadım. Zevk için ilişkiye giriyordum"dedi.

Romentova ifadesinin ardından sınır dışı edilmek üzere Yabancılar Şube Müdürlüğü’ne teslim edilirken Fikret Şevşer ile eşi Darja Marin, para karşılığı fuhuş yapmak ve fuhuş için aracılık etmek suçlarından adliyeye sevk edildi.
--spoiler--

--spoiler--
http://www.milliyet.com.t...tuklamasi-gundem-1999000/
--spoiler--

motora türkçe isim önerileri

Kız gibi

sabahın 6sında başlık açılmasını bekleyen yazarlar

(bkz: nöbette olunca) ben gibi...

sabahın 6sında başlık açılmasını bekleyen yazarlar

Biri başlık açsan da hemen entry girsem modunda olan yazar tipleri.
(bkz: lan oğlum git yat)

cagimiz fikralari

PEK YAZARLARIMIZIN KARŞILAŞMADIĞI BiR BAŞLIK OLMUŞ.

7 ekim 2012 fenerbahçe beşiktaş maçı

gökan gönül'ün çocuğunun bereketi, beşiktaşı çileden çıkardığı maçtır.

başlıkları alt alta okumak

(bkz: sözlükteki amsalak yazar profili)
(bkz: ahmet davutoğlu)

(bkz: ramazanın bayramını arzulamak)
(bkz: bu hangi şarkı)

fethullah gülen cemaati

sözde islamcıllar topluluğu, islamın adabından, kul hakkının ne olduğunu bilmeyen zihniyet topluluğu. sözde islamı yaymak için kurulan ama insanları islam'a inanların bunlar gibi olduğundan korktuğu topluluk. tek başlarına iken allah korkusu bilenler bu cemaat içinde kendilerinin ebedi kalıcı ve dünya malının değerleri anlayan çıkarcı topluluk.

--spoiler--
ALLAH bana her neyle gelirsen gel ama kul hakkıyla karşıma gelme...
--spoiler--

sözünü hatırlattığım topluluk.

buzun üstünde yürüyen insan modeli

benim memleketimin insanıdır.

(bkz: erzurum)

(bkz: bir ankara görüntüsü)
(bkz: mobese ç)

alkol yasağını anıtkabir e şikayete gidiyoruz

ölüden medet umulmayacak bir durumdur, türkiye cumhuriyeti devletinde de büyük önder atatürk'ün genç nesil evlatlerı olduğunu biliyoruz bunlar gereken cevabı elbette hükümete verecektir.

erzurum halkının kürt olarak bilinmesi

toplumda ön yargılara hep kesin gözüyle bakıldığımız için kaybettiğimizi düşünüyorum... *

erzurum halkının kürt olarak bilinmesi

genelde erzurum'a hiç gelmeyen kişiler tarafından, ön yargıda bulunarak benimsetilmeye çalışılması durumudur.

doğunun hepsinin kürt olması kürdün de pkklı olması gibi saçma sapan teroriler üretilmesi gibi bir durumdur.

dadaş

--spoiler--
Dadaş çelik bir yaydır sen geremezsin
Attığı çelik oku baksan da göremezsin
Hançer barında yanında duramazsın
Dadaş demek bayrak demek,vatan demek

Davul vurunca kendinden geçer barda
Kından silah çıkar vatan olunca zorda
Savaş meydanlarında zanneder ki toyda

Gözünü kırpmaz vatan için ölmek varken
Dadaşın destanı söyler Aras akıp giderken
Oh çeker kırk çeşmede suyu yudumlarken

Palandöken ejder tepesiyle tarihte ünlüdür
Dadaş vatanın da vazgeçilmez sigortasıdır
Aziziye destanı kahramanlığının bölümüdür

Mertlik,cömertlik yüreğinde canım saklıdır
Dadaş demek,gardaş demek,dost demek
Sevda demek,aşk demek, bu dadaş demek
--spoiler--

türkçe ezan gelmezse hristiyana geçeceğim

hangi yana geçilesi durum... * *

lisede hocalara verilmiş ayarlar

yeni biyoloji hoca...

hoca: çocuklar birbirimeze yardımcı olalım ben ilkkez lise 2. sınıfların dersine giriyorum.
öğrenci: hocam bizde ilkkez lise 2. sınıfı okuyoruz...
hoca !?!?

tek tip askerlik

genelkurmay başkanı org. Işık Koşaner'in yaptığı açıklama ile göndeme gelen, ilk planlamayı Eski genelkurmay başkanı org. ilker başbuğ'nun hazırlayıp sunamadığı projedir. uygulamanın yürürlüğe girmesinin gerekli olduğunu düşündüğüm; ikili uygulamaların ortadan kalkıcak olması, tskya ayrılan gelirin azalması ayrıca bu türk erkekleri üzerinde bulunan sırf askerlik için okumaktansa, özellikle kendin için ve ülken için okumayı öngeren bir politikadır... * *swh~ ~

omurs

22 şubat itibariyle 15 ay vatan borcunu ödeyecek ve ilk olarak bilecik 9. jandarma alyı'ndageçiren,mayıs 9 da
ikinci görev yeri van muradiye Gönderme Jandarma karakolu da görevini sürdüren vatan evladı... o şimdi asker

erzurum

bu yıl itibariyle kara hasret kalındığı memleketim... tarihinde ocak ayında ilkkez merkez de kar kalınlığını bırak kar olmayan güzel şehrimdir...