bugün

fenerbahçe'nin kazanacağına inandığımız maçı.
montepaschi` nin 20 vurmasını isteyenleri gördüğümüz maçtır. o 20 vurur da sen kaldırabilir misin o kadarını bilmiyorum. boş otobüste ayakta gidersin. zenci abiler yardırır seni.

bu arada parkeye inip sporcu döven, tekerlekli sandalye basketbol maçında bile kavga eden, cezalı basketbolcusuna, başka bir basketbolcusunun formasını giydiren takım galatasaray` dır.
her ne kadar savunmasında hatalar verse de fenerbahçemizin kazanacağı maçtır. bu maçta iki takım da 100 e dayar.
sienamızın sarı civcivleri yolacagı maçtır.
misafirler geldiği için izleyemediğim maç. euroleague.net 'ten takip ediyorum başa baş gidiyor. klasik yorum yapayım az hata yapanın kazanacağı maç.
bogdanovic'in ilk yarı itibariyle yardırdığı maçtır.
salondaki anonsçunun ileri derecedeki iticiliğe sahip olduğu maç. fenerbahçe ülker'in basketlerinden sonra öyle bir anons yapıyor ki kulakları tırmalıyor. maçtan çok dikkatimi çeken şey bu iğrenç anonsçu oldu açıkçası. maça gelirsek, fenerbahçe ülker devreyi 51-45 önde kapadı. fenerbahçe'de bogdanovic, siena'da ise bobby brown öne çıkan isimler. fenerbahçe ülker eğer ikinci devrede savunmasını biraz daha iyileştirdiği takdirde maçı rahat kazanır. yapmaları gereken sienanın dış atışlarına önlem almaları.
fenerbahçe'nin ikinci devrede siena'nın dış atışlarına çözüm bulamayıp iyi savunma yapamadığı maç. güzel hücum ediyor fenerbahçe ülker ama savunmada bu akşam gerçekten başarısızlar. bobby brown 4. çeyreğin bitimine 7 dakika kala 34 sayıya ulaştı. skor 79-77 fb ülker lehine.
siena koydukça cik cik sesleri yükseliyor ekrandan. buna anlam veremedim. veren arkadasalar mesajı cok görmesinler bana. hahahahahahahah.
siena'nın 86-88 öne geçtiği maç. 2:30 saniye
bobby brown hayatının maçını çıkarıyor amk. o piçi geçtim bizimkiler de 35 dakika iyi oynadığı maçın son beş dakikasında sıçmaktalar.
siena agır geciriyor yalnız. parise götürdü de eyfel kulesinin fenerde ne işi var anlamadım.
az önce bonun elinde mi gözünde mi patladı bilmiyorum ama cok fena blok gecirdi herifin oglu.
boston celtics maçından sonra ülker arena'daki en skorlu maç.bogdanovic ve brown hayatının maçlarını çıkarıyor.fbü hala ribaund problemi yaşıyor.buna rağmen tripkovic diye birini transfer ediyor.andersen ve batiste takıma alışamadıklarını bir kez daha gösterdi.
italyanların neden bu kadar arzulandıgını gösteren mac olmustur. adamlar beceriyor bu işi.
yalnız brown cok fena bosalmıs bu macta. yani sinir bosalımı gerceklesmis. yanlış anlamayın cikcikler.
brown 41. sayısını soktu az önce. ciiiiik ciiiiik diye sesler yükselmeye devam etmekte. nooolmus ya bu televizyona *
fenerin eline aldığı karşılaşma.
siena'nın 98-92 kazandığı maç.
11 sayı öndeyken gene kaybettiğimiz maç.top16da 2 maçta 198 sayı yedik.şu ilgililer hala ribaund problemimizi görmeyecekler mi acaba?olmuyo işte hacı.
fenerbahçe'de bo hariç neredeyse herkesin tam potansiyeliyle oynamasına bojan'ın hayvanlaşmasına rağmen kaybettiğimiz maç. ikinci bir aykut kocaman faciasıyla karşı karşıyayız yine. böyle kadrolar kurup, böyle hocalar almak da yalnızca fenerbahçe'ye mahsus olsa gerek.
sonucunda sienalılardan çok bukalemunların sevindiği maç olmuştur.
bobby brown'nun cemil'e özendiği maç.

http://www.facebook.com/p...35&type=3&theater
bu piangininmidir nedir, bu hocayı savunması ünlü diye getirdiler;ama geçen hafta barçadan 100 bu haftada 98 sayı civarı yedıler, ne ayak lan bu. Nese Beşiktaşım şimdi olimpiyi yener işallah, bari ordan güleriz.
kaybetmeyi hak ettiğimiz maçtır. sen evinde 98 sayı yersen istersen 100 sayı atıp kazanmış ol. benim için kaybetmiş olursun. bu mudur lan final four hedefiyle yola çıkan takımın savunması? yapacağınız savunmayı sikeyim arkadaş. okul takımı koy şuraya daha çok mücadele edder savunmada. şunu oyuncular kafasına soksun amk. hücum maç kazandırır defans şampiyon yapar. siena da savunmada bok gibiydi. ama deplasmanda 98 sayı attılar. merak ettiğim bir şey de tripkovic bu takıma malzemeci olarak mı alındı? ne bok diye para verdiniz o zaman? gece gece ağzımı da bozdunuz. amınıza koyayım!