bugün

entry'ler (11)

tutacak başlık açmanın ince noktaları

(bkz: merhaba arkadaşlar bugün sizlerle ebemi sikiyoruz).

karılı kızlı ortam

Boş kasıntı havaları en rahat sezebiliceğiniz uzaktan köşenize çekilip 'acıyorum' bakışlarıyla takılabiliceğiniz ortamlar .

msn sex

Sanal sexi başlatan devrim niteliğindeki hareketlenmedir. Genelde Sönmez üstadın zevkten dört köşe olarak sövdüğü yılan kafalı yamuk bıyıklı orospu çocuklarıdır başları .

kahve

Sigara bırakana kadar sık içilen ama sigara bıraktıktan sonra sigaraya yönlendirir diye korkutan içecek .

nickten din tahmini yapmak

Olgun seven;dinde seks yasak olarak görüldüğü için bahane olarak elhamdülüllah müslümanım iyilik yapar arada cumaya giderim ama işimdende geri kalmam nicki .
(bkz: Allahım affet)

bira içmeyen erkek

içen olarak söylüyorum tad ve koku bakımından değerlendirmeye alanlar için sevilmeyen içecektir içmeyeni yargılamak saçmadır .

yüzünün yarısı yanmış kızı kullanıp terketmek

Suçlaman gereken nefsin , yanlış kafandan düşünmen evet suçlu taraflardan biride o ama unutma ki onun için sen ilk ve tek umutluydun ama sen öyle olmadığını bilerek nefsinle iş birliği yapmışsın . ikinizinde hayatının sonuna kadar unutamıcağınız bir anı olarak kalıcak.

yer yatağı sevimliliği

Pozisyondan pozisyona geçilebilen billurun en rahat evrelerini yaşatan yatak türüdür . Köye gitme sebeplerimin başında geliyor.

yolda yürürken birisini eski sevgilisine benzetmek

Uzağı göremeyen ve gözlük kullanmayan biri olarak hele akşamları o olma ihtimaline karşı şekilden şekile girip boş telefonla konışuyomuş gibi yapıp görmemezlikten geliyorum. (bkz: nitekim arkadaşlarada)

kız isteme söz nişan nikah düğün

Tamamen para tuzağı olup tek karlı çıkan ekonomi olup damadın tek geceden sonra hayatı boyunca kan kusturucak işin temeli .

sözlükte popüler olamamak

Merhaba uludağ sözlük ben sözlük sözlük dolaşan yeni üyen .