bugün

entry'ler (57)

quentin tarantino ya en iyi yönetmen demek

mumkun olan durum. zevkler ve renkler tatisilmaz der duz adamligimi yaparim hic gocunmam.

köfte patates pirinç pilavı üçlüsü

annemin yaptigi en guzelidir.

zall

http://www.eksisozluk.com/show.asp?id=199314

entry yi yazanin ellerine saglik. ugur dundar titizligiyle hareket etmis. ben de linkini vereyim de herkes gorsun istedim. yancilik benimki iste. idare edin.

tanim: uludag sozlugu kodlayan kisi.

fuji nurten

dislektir ve favorisi vardir. bir de esmer tenli ve portlek gozludur.

irelav

nickinin anlamini merak ettigim sozluk yazari. irlanda'dan baska bisey cagrisim yapmadi valla.

aşkı ıskalama nedenleri

cevabi gayet basit olan soru. monogami yuzunden amina koyim. takil kal birine ondan sonra kuflen onun kollarinda. tek eslilik bize gore degil lan iste.

survivor ihsan

survivor ihsan ! ihsan adi, survivor gibi karizmatik bir kelimenin (sifat oluyo ayni zamanda di mi ) yanina gelmis, atin kicina konmus kelebek gibi.

survivor yigit, survivor bogachan, yada survivor koptagel olsa hadi bi nebze. olmadi ihsan. ancak din hocasi adi olur senden. " bizim dinci la ... ihsan hoca iste" gibi mesela.

not: bi yerlerde imam hatip mezunu oldugunu okumustum.

survivor ihsan

biyikli basak'la gayet ezik bir cift olacaklar. "hanim hanimcikiz biz bize bakiin lalala!" diye hayat boyu musamere cocugu gibi rol kesip duracaklar beri yandan sinsilenerek.

o degil de bu basagin agir bir ten kokusu vardir gibi geliyor bana. hani koyu tenli yagli ciltli ve de biyikli ya. ne bileyim. aha kokusu burnuma geldi yeminlen. kirli haci sakir kokuyo.

sıkılmaktan sıkılmaktan sıkılmak

bir cok cuzumu olabilir uzun ve kisa vadede ama intihar asla cozum degildir.

zaten oleceksin. bu dunya sana kalmayacak. kazik kakmayacaksin. mal gibi gidip kendini oldurme. hayir insanoglunun hemen her hareketinin, cabasinin, yasam ugrasinin altinda olum korkusu yatar yahu. hayatini ustune insa ettigin bir korkunun kucagina oturmak nasil bir aptalliktir. intihar etmeyelim ettirmeyelim.

bu arada en kesin cozumu ve tedavisi bol bol loto oynamaktir. olur da cikarsa ortaligin amina koymak farz olur.

gecelik

gereksiz bir giysi cesidi. ben giyemiyorum en azindan. sabahina usutmus, karin agrisiyla kivraniyo oluyorum. yattigi gibi kalkan insanlarin tercih etmesi gereken sey ayni zamanda. benim gibi uyurken akrobasi yapiyorsaniz uzak durun. circir di kasik agrisiydi cebellesmeyin sonra.

uludağı görmemiş ulu yazar

merak uyandiran kisi. bu bahsi gecen "ulu yazar" i merak ettim ben. kim la o ? imparator gibi bisey mi ? bu arada sozluge kayit olurken boyle bir zorunluluk yoktu. olsaydi gider gorurdum.

dunyanin dibini gormektir. goruyorum valla bi bok yok. kuf pas hep.

an itibariyle yaptigim seydir de ayni zamanda. dolapta bir iki antidepresan olucakti. bu kadar erken delirmemeliydim lan. hay amina koyim.

allah kitap cekmenin bile kar etmedigi boktan bir hayat surmek. sen git de yerine yenisi gelsin derler adama.

kendimi hıyar gibi hissediyorum

dost kazığı yemiş insan sızlanması. ''hiçte bile. asıl hıyar, seni hıyar yerine koymaya çalışandır, siktiret'' diyorum burdan kendisine(yani kendime).

arka sokaklar

çocuk dizisi desen değil. yetişkinlere hitab ediyor desen ı ıh. nedir bu kuzum ? ''bu kadar reytingi nasıl alıyor hayret ediyorum'' diyecek oldum ulan adanalı diye bi dizi var bu memlekette ve prime time da izleniyor diye hatırladım ve susuyorum. yazık lan.

ne idüğü belirsiz dizi.

texas hold em

en güzel ve oynaması en çok zevk veren poker çeşidi.

author un bakire olması

author'ün regl olması ihtimali ne kadar olası ise bakire olması da o kadar olasıdır.

uzun boylu kadın kısa boylu erkek birlikteliği

kadının erkeğin elinden tutarak onu lunapark'a götürmesi ile sonuçlanacak birliktelik. şaka lan. o değil de yatakta zor olmuyor mu erkek için acaba ? ne bileyim, hatunun üstündeyken direkt memelerle muhatap oluyordur. boğulma riski de var hem.

bmw yi mercedes e tercih etme nedenleri

mercedes: kalantor otomobilidir. içinde kalburüstü, yaşı geçkin adam/kadınların kaykıldığı, tasarım olarak her nekadar zarif ve modern bir görüntü verilmeye çalışılsa da ne yazıkki hantal ve alaturka bir görüntüsü olan, tomofil dünyasının ağır abisidir.

bmw: aah ah. en eski modelleri bile gençtir. genç, yaşlı aynı zamanda da yeniliğe açık ve zevkli insanların otomobilidir. en eski modelleri bile görünüm olarak güncelliğini yitirmez. hem tasarım olarak enfes hem de özellik olarak çok kullanışlıdır. birde üstü açılabilen modelinden ise... (bkz: rüyalarda buluşuruz)